• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

27. októbra 2011 
wolfi tak ťa zase nestrednem :cry: , ale neva hlavne, že uvidíš guľka bambuľka, tak budem čakať na správičky od teba
alicka tak ponáhľaj sa zreferovať čo a ako bolo a je :wink:
1. dec 2009 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katti no nestretnes ale mne to lepsie vyhovuje ist do heliosu zajtra a bola som tam v stredu minuly tyzden a krajko povedal ze prist na sono o 7-10 dni , takze zajtra je 7 den,
1. dec 2009 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak to je jasné, keď ti to lepšie vyhovuje tak choj zajtra, aspoň skôr uvidíš guľka, som veľmi rada, že všetko dopadlo ako malo a že si tehu, tak nech ti to vydrží 40tt
1. dec 2009 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katti dakujem ...
1. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alicka a ta kde si?
1. dec 2009 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no idem na ten audit na hodinku a potom este napisem jednu spravu a idem domov zalahnut
1. dec 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok wolfi tak sa neprepracuj a oddychuj, pa pa
1. dec 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej pohodicka dnes som len prisediaca, dnes budem len pocuvat a pisat
1. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok, tak počúvaj a píš a potom šup do postieľky
1. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem na audit
1. dec 2009 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ta tu ne?:slight_smile: teraz som prisla a som hladna ako vlk, bola som v tej praci zanies pn, idem stiahnut foto:slight_smile:
1. dec 2009 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok čakám na foto a kľudne sa na papkaj ja ešte trošku vydržím :grinning:
1. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
uz je tam:slight_smile:
jaaaaj to bolo, mala si ma vidiet, nevedeli sa mi krvi dorezat co som bola totalne mimo, dva krat mi museli brat:slight_smile:
ked som prisla do ordinacie sa ma doktorka pytala, ze ako? ja ze ved sme sa doholi...sestricka sa pytala ci som testovala a ja ze ano a ona ze kolko? :grinning: :grinning: viac nez tri? :grinning: :grinning: ja ze ani to nepoviem, lebo si budete mysliet ze som zrela na psychiatriu..
no a ked supla do mna sono tak normalne skala od radosti, ze je to tam, a ze ma rada pacientky co urobia to co im povie, lebo mne kazala prist tehotna a dodrzala som to:slight_smile:
1. dec 2009 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak supéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééér, teším sa s tebou zlatíčko moje, tak je tam a už tam bude 40 tt, teda už len 35tt, jáj no vidíš, všecko je ako má byť, a možno ešte uvida aj to druhé, možno sa hralo na skovávačku...
som šťastnáááááááááááááá
1. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dakujem a veriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ze to bude dobre, aaaaaaaaach jaaaaaaaaj, este je dlha cest pred nami
a co ty? zatial ziadne bolesti? a kedy ide wolfi na sono ked sa s nou nestretnes?
1. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alicka a bublinka je krásna, to málokedy vidno na 14 deň, jáj super, to bude riadne bambuliatko
tak blahoželám tehulka moja krásna, tak teraz už len ležkať a relaxovať
1. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja zatiaľ pohodička pohoda, klop klop
wolfi ide zajtra na sono, že môže prísť medzi 7-10 dňom od predcházajúcej kontrol tak ide zajtra
a mám na teba pár otázok zase :frowning2:
a hlavne som prešťastná, že ti to vyšlo a že aliciatko tam je, ale ja pevne verím, že tam bude aj to druhé
1. dec 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pytaj sa
este sa opytam aj ja ...nevidis tam dve bublinky, ja tam vidim na tou velko jednu taku malicku, ty nie?
1. dec 2009 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ta de si?
1. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sorry alicka ale musela som niečo prebrať so šéfom
1. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
počkaj pozriem sa na to ešte raz
1. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ser na sefa :grinning:
a pytaj sa co chces vediet?
1. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zlatko pravdu, tak ja ani neviem ktorá bublinka je tá správna bublinka, lebo ja tam vidím dve čierne bodky :grinning: :grinning: :grinning: , sorry
ale ja som presvedčená, že tam sú dve, lebo tie testy sú aké sú a možno len nevidno ešte poriadne, takže o týždeň už budeš vidieť aj tú druhú bublinku, neboj
a na druhej strane no aj jedno je viac ako žiadne, však?
1. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alicka otýpam sa ale ešte musím rýchlo niečo spraviť, za 15 min som napäť, ok?
1. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: a ze krasna a nevie ani ktora to je :grinning: ta cirna gulicka v strede :slight_smile: nalavo od nej su nejake ciarky ale to asi nebude nic
no pockam , len potom si pojdem lahnut, je moj cas :grinning:
1. dec 2009 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak kúpila som si tie chilli sušené v celosti, koľko ich mám jesť?
potom kedy sa asi robí embryologický pohovor?
a koľko si mala gonal zapichnutý, aj si si rátala do desať, ako sa píše v letáku?

myslela som si, že je to tá bodka, ale za tými čiarkami je ešte jedna bodka tak som si nebola istá :wink:
1. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ty si tento prispevok pisala pre dvatsiatimi minutalmi? az teraz mi prisiel ty kokso...
takze...ja som si davala jednu po ranajkach aj jednu po obede, ked su velmi malinke mensie nez 1 cm tak si mozes dat aj dve naraz. Ja som vzdy tu spicatu ostru hranku odrezala alebo zlomila nechtom aby ma to neposkriabalo ked to prehltem
embriologicky som mala uz na druhu kontrolu, tak sa divim ze ty tie uz teraz vo stvtok... takze na dalsi kontrolu ho budete mat urcite
ja som neratala vobec, bala som sa ho ako certa, takze ja som si asi tie davky este zmensila:slight_smile:))
ale po spravnosti 5 az destat sekund este po vstreknuti to nechaj v brusku, podla mna staci 5
1. dec 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem alicka a už ťa prepúšťam do postielky :grinning:
no ja si to rátam, ale rátala som tak 4-5 sekúnd a včera som čítala príbalový leták a tam je, že 10, no nič od dnes budem rátať tak
a ešte jedna otázka, ako vieš koľko ti zostalo na konci v pere gonalu, ja už som na konci a neviem či mi to vydá na dávku 225, ako to zistiť, alebo čo mám robiť?
1. dec 2009 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
telefonujem
1. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mamina volala
ked si uz na konci tak skusis si nastavit svoju davku, ak nebude dost nebude sa ti dat vytiahnut ten cuplik, tak potom skus nizsiu az kym sa nebude dat vytiahnut a ked nahodou pichnes 150 ui z tejto tak potom dopichas s tej druhej..
segra teraz vola..jaj vsetci su zvedavi
1. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok