• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

27. októbra 2011 
jáj aj ja chcem takú zábavu, a to každý deň vyváraš? pizza, čína a tak ti nič nehovorí :grinning: :grinning: , chleba z masťou a cibulou tiež nič :grinning: :grinning: a špagety? :grinning:
2. dec 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: sem tam dam aj spagety, pizzu som este neobjednavala domov, mozno zajtra..dobry napad a neviem ci mozem cinu, to je asi moc koeniste...
dnes idem robit nieco na sposob gulasu, s ryzov, ale dam tam kuracie masko
2. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňamky robíš mi chute, ja mám dnes morku, keď tie bielkoviny musím tak musím :grinning:
2. dec 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja mam morcasiu sunku v chladnicky, a oriesky a kraviny, snazim sa :grinning:
2. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orieškov lieskových som dostala 0,5 kg od švagra tak papám, a milujem tekvicové semiačka tak to sa vždy teším domov....
a ešte čo ješ, aby som vedela, a ozaj teraz nemôžem ísť s sestre lebo malý je chorý a nechcem nič chytiť ale akonáhle sa bude dať, tak ti to všetko naskenujem...ok?
2. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte slniecka.
Som zas u draheho v praci v ramci prechadzky aby som vas mohla pozdravi.
Net samozrejme stale nemame. Drahy tam vcera volal ze ci nhodou nezabudli a oni na to ze maju vela prace tak ze mozno nikedy po pondelku. Tak sa nasr.. a povedal im ze dohodnute bolo do 10 dni. Tak uvidime co bude.
Hnevam sa lebo kym clovek s nimi podpise zmluvu su ustretovy a vsetko sa da a potom takto. Mohli aspon na zaciatku korektne povedat ze maju moc prace a bude to trvat dlhsie. A ni eze clovek kazdy den caka a nic.

Ako sa mate slniecka moje?
2. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti, presne, davaj si pozor ani ja som nesla kuknut kamoskynko maleho ked bol chori, a este som papala okrem babyplanu jednu 1000sku cecko aby ma nechitila chripka, to mozeme, co potrebuje teho to si necha ostatne vycura
2. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no c mám aj ja, a beriem kyselinu listovú a rybacím olejom, teda beriem, keď nezabudnem :grinning:
ahoj pralinka moja zlatá, no ty si super, že sa zastavíš aj keď sa ti poriadne nedá, no tak dúfam, že v pondelok už všetko bude vybavené, zapojené a budeš surfovať :grinning:
ty sa pochváľ ako sa máš, čo drobček
ja idem zajtra na krv a sono, aby zistili koľko je vajok (zvýšili mi dávku, nie som až taká sliepka ako som si myslela) a dúfam,že mi povedia aj kedy bude OPU
2. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj pralinecka!
to co toto? ked mozu oni porusit zmluvu tak mozte aj vy, sakra, najdite si inu spolocnot..ma seru!
nevrtaju moc doma? ci si u rodicov, ci ako?
no my dve tu bojujeme dalej:slight_smile: ale katti to ide, zalubila sa do gonalu a chce ho stale viac a viac :grinning:
2. dec 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
Kati budem ti silno drzat palceky nech je ich co najviac kvalitnych. Sliepocka budes neboj. :wink:

Ja sa mam dobre len mi chybate. Nemam s kym pokecat a ja tym trpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. :frowning2:
Keby ste vedeli ako ma to vcera nasr... Ale musim sa krotitlebo praliniatko bude nervak :grinning:

Alic este raz ti gratulujem a pozerala som bodecku. Je utesena. Clkom ako ty :grinning:
Ale nie je to fakt super. A som zvedava ci nakoniec bude jedno alebo dve.
Nasej susede dvojicky potvrdili az koncom tretieho mesiaca.

Este som vas nestihla precitat co ste popisali
2. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka presne krajka a gonal milujem :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati bude zavislacka na gonale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zatial vrtaju na druhej strane a to je v pohode. Ako poznam svoje stastie tak ked nam konecne nainstaluju net tak zacnu vrtat a budem musiet ist k nasim :angry:

No dnes bude volat tehnik z tej firmi drahemu tak som mu patricne vysvetlila ze nech je na neho prisny ze skratka net potrebujeme (v ramci zachovania mojho dusevneho zdravia :grinning: )
2. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pralinka tak tak nenerváčiť, lebo malé bude nerváčisko a čo potom s ním :grinning: :grinning:
ale bordel narobiť môžeš, to sa neráta :grinning:
a ďakujem ti za držanie palčekov
čítať nás nemusíš to podstatné vieš, alicka tehu ja znášam, keby dačo tak ti alicka pošle sms, aby si bola v úplnom obraze
autor
prali, no dik, vyzeram ako cierna bodka? :grinning: :grinning: ale mas pravdu je utesena
ja si teba neviem predstavit rozculenu...
a katti fiiiiiiiha ked si to tu precita, to bude ineeeee sono :grinning:
no sak to aby som bola aspon trosku v obraze. A co wolfi?
2. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
opytaj sa jej, mozno ti aj odpovie :grinning:
dnes pocula srdiecko a isla si lahnut
2. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no alic obcas sa stane ze sa aj ja nastvem :sweat_smile:
alic nie ty si ako bodka ale ona je taka peknucka ako ty. Ty to nevidis?
2. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidim a tie oci! cela ja:slight_smile:))
mas vychadzky?
2. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved preto :slight_smile:

ano mam. Medzi 10-12 a medzi 14-16
a ty mas ako?
2. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no obe bodky sú celé vy, ružolíce, okaté, poniektoré ryšavé, no sprote celééééééééé vy
2. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tie prve ako ty a potom 17- 19
ze 17tt..ty kokso..nestiham:slight_smile:
ozi prali ako sa volal ten probio pripravok co ste tu spominali?
2. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic probiofix
2. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to alicka nepamatám, ale mám ho kúpený a začala som ho brať, tak ti za pár dní poviem či zaberá :grinning: :grinning:
a presne tej pralinke to rastie rýchlejšie ako sú týždne :grinning:
pralinka a čo robíš celý deň keď ani net nemáš?
2. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik prali:slight_smile:
uz mi zase klipkaju oci...
2. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka kľudne si choj lažkať, ja sa fakt nebudem hnevať
pralinka moja, no len rýchlo ten net vybav, lebo alicka sa mení na šípkovú ruženku :grinning:
2. dec 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
koceny :grinning: idem lahnut ok?
pralinka, pritlac na netakov, pohroz im ze pridem ja ked nepridu do piatku!
2. dec 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ten probiofix robi dobre. Uzivam ho aj teraz.

Cez vychadzky chodim von a inak citam a kukam telku. Nic ine mi nezostava :angry:

Babulky lucim sa s vami. Uz musim ist. Ideme s drahym na obed. Tak ked sa bude dat zas sa zastavim.

Myslim na vas.

Kati drz sa zajtra.
A vy opatrujte babulky :slight_smile:
CMuk
2. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa pralinka a aj ty sa držkaj

alicka kočena a žurku spravíme kedy? chcem prevetrať kreditky :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti :grinning: :grinning: :grinning: som sa schuti zasmila
a keby ste ma poculi vcera...uz sme docitali knizku a tak si drahy vymyslal, rozpraval babulkam pribeh o tom ako sme sa zasmiali, ale tak som sa rehotala ze som bola v krcoch na posteli, dufam, ze som im neublizila ty kokso.to ste mali pocut..
ze kde bolo tam bolo prisla do mojho prazdneho bytu vasa mamicka a zrazu bolo plno...dala si do mojej velkej vstavanej skrine svoje veci a ostali mi dve policiky...a tatko pokracoval ale musela som hostavit, lebo ma strasne rozbolelo zo smiechu brucho
2. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je pekný príbeh zlatko, až ma pri srdiečku zahrialo, len tak pokračujte, nech bambuľky vedia o vás všetko :wink:
a vlastne chcem pretiahnuť kreditky :grinning: :grinning:
2. dec 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok