Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
4. dec 2009

bola som u krajka, babetko od stredy podrastlo z 3,8mm na 5,5mm, srdiecko bije a to krvacanie mi povedal ze lezat a musime cakat ci to prejde alebo nie, na buduci tyzden na kontrolu.

tak idem zalahnut a nevstavat vobec

alicao
autor
4. dec 2009

wolfi fuuuu ako mi odhlahlo, moja, ani sa nepohni aj ked to prestane tak len lez, lez, lez aj keby to malo byt 8 mesiacov!!!

wolfskinka
4. dec 2009

no veru veru ... ja sa bojim uz aj vstat a ist na wc, zvysil mi davku duphastonu

katti77
4. dec 2009

alicka prepáč, že som nedal nič vedieť, ale o pol dvanástej som odišla z roboty, lebo tam bolo asi tristo ľudí, a prievan, zima a tak, tak som si išla radšej domov ľahnúť...a samozrejme som preležala pol dňa, bola som taká ustatá ani neviem z čoho...ale nič ma nebolí a som ok...v nedeľu ti pošlem sms ako v helíku

wolfi tak len ležkaj, ten tvoj drobček ťa riadne straší, to bude riadny beťárisko 😉 , tak nech si ty aj guľko v poriadku, myslím na vás

alicka no tebe zostáva len čakať na utorok, ale nebojkaj sa ani ty, všetko je určite v poriadku a v utorok si bambuľky uvidíš na 100% ....a predpokladám, že stále sem tam testuješ, tak aj sama vieš, že je všetko v poriadku 😉

držete sa tehuľky moje

alicao
autor
4. dec 2009

katti, v pohode, nic sa nedeje🙂
a sem tam? tetujem kazde rano, ale nehovor to nikomu 😀

wolfskinka
4. dec 2009

alic ... ja som urobila len 3 testy, ty si ich uz kolko minula ?

alicao
autor
5. dec 2009

no niekto je zavisly od sona a nietko od testov 😀

wolfskinka
5. dec 2009

alic no ze zavisla od sona ... a co by si ty robvila na mojom mieste taktiez by si behala hore dole do martina keby si krvacala a spinila, urcite by si to nenechala len tak

alicao
autor
6. dec 2009

wolfi, ved som srandovala, uz sa konecne preber prosim ta...
urcite by som isla aj ja na sono, ale teraz sa upokojujem aspon testami, tak isto ako teba upokoji sono, chapes?
a nebud na mna stale zla!

wolfskinka
6. dec 2009

a kolko si tych testov uz urobila ??? len tak pre info ?

wolfskinka
6. dec 2009

alic ozaj uz ti byva zle ? lebo ja stale nic ....

alicao
autor
6. dec 2009

wolfi hej, byva rano nemam chut na nic a vecer sa citim strasne plna, fuj...ale zatial negrckam
konecne ma prsia zacali boliet, ale ten zaludok je nechutny, je to zvlastne, a neviem sa stale vy...vies co

wolfskinka
6. dec 2009

ja zase nemozem vela zjest aj ked mam chut nevladzem, tak s tym uz nemam problem skus ananas ... mne zabral

alicao
autor
6. dec 2009

wolfi cerstvy ananas ci z konzervy?

wolfskinka
6. dec 2009

cerstvy ananas a ak nezaberie tak studeny pomarancovy dzus z chladnicky, to urcite pomoze

alicao
autor
7. dec 2009

wolfi ok, pojdem si dnes kupit ananas, dzus nezabera ...

alicao
autor
7. dec 2009

kati , tak streda , den D...uz nieco citis?

katti77
7. dec 2009

dobrá ránko zlatíčka
no streda alicka, zatiaľ len sem tam piíchnutie ale pri tých mojích folikoch asi ani nič cítiť nebudem 😢 , ale dnes večer pregnyl a to sa bojím, lebo keď to začne praskať tak to už bolesť bude, to poznám z IUI...
a ty ako?
wolfi som ok, ďakujem

katti77
7. dec 2009

no včera som bola trošku zdepkovaná, tá embryologička teda odvahu nedodá, to je fakt, a pri tých mojích 6-7 folikoch to ešte tú depku znásobuje...no ale musím zabojovať, aj keď netuším ako, to už nie je v mojich silách...som strašne zvedavá ale aj sa bojím na stredu...koľko tam bude vajok, koľko bude zrelých a no však viete o čom točím...
od zajtra už nebudem chodiť do práce, len v piatok sa tu ešte zastavím a potom celý budúci týždeň budem ležať ani sa nepohnem, teda ak sa k ET dopracujeme...
alicka aj ja by som testovala aj keby som vedela, že som to proste sa nedá netestovať 😀
wolfi a už nešpiníš, už je to ok?

katti77
7. dec 2009

a kde ste mi všetky?
a inak alicka krajko rozmýšlal, že by bola OPU v utorok aj som sa ho snažila prehovoriť, ale nakoniec povedal, že tam mám ešte malé foliky, že možno ešte podrastú...tak skoro sme sa stretli 😀 , no nabudúce ho budem presviedčať lepšie, aj sme sa zasmiali, že mi tie inekcie budú chýbať, a krajko vraví tak vám dáme ešte dáke a muž mu vraví ale s iným matrošom 😀 😀 , krajko povedal, aj ten máme 😀 😀 , škoda, že som sa ho nespýtala aký...

alicao
autor
7. dec 2009

katti 😀 😀 😀 srandista 😀 😀 😀
a pocuj nehnevaj ma, co by si robila keby si mala jedno vajko ako wolfi, romy alebo dahra? hm???!!! tie sa mali pravo strachovat a nespavat, ty ani nahodou. vacsionou maju baby tak 3 az 5, a kej aj niektore maju 20 folikov tak v nich je plno nezrelich vajicok ako napriklat cikytka a prezilo len jedno , takze uz nechcem o tomto pocut ani slovo. mas ich viac nez vacsina bab na MK takze co sa tohoto tyka depky nemas povolene, jasne?
A pregnylu sa neboj, ten nestipe a nic nepopraska , a keby aj hej , iny namiesto neho dorastie🙂

katti77
7. dec 2009

alicka no teda budem sa snažiť, ale nesľubujem 😀 😀
a pregnylu sa nebojím ako tej inekcie, ale toho že keď začnú tie foliky praskať tak to teda aspoň mňa dosť bolí, viem, že pri IUI, som nemohla ani chodiť tak ma boleli vaječníky a to som mala len 4 foliky, tak toho sa bojím, to viem, že to už je jedno či prasknú či nie, alebo že to chvíľu štípe, lebo to štípe 😀 , ale len aby ma to nebolelo tak ako minule, to je všetko ale toto vydržím, to sa dá zvládnuť...
ok tak už nebudem nič riešiť, lebo ešte ma zbiješ 😀, mne stačí jedno, len nech je, jedno jedinkaté jednotké bastocytné či ako sa to píše

alicao
autor
7. dec 2009

katti, troska bolesti vydrzis🙂 a kym to boli je dobre to znamena, ze rastu, praveze ked to zrazu prestane boliet znamena ze praskli, tak nech len boli!!!🙂
precitaj si afriku, tiez jej to stopli tak ako mne a vtedy povedala, ze konci, ze uz nevladze a teraz? mala 7 jednotkovych, jedno si dala vlozit a asi 5 bude mat na mrazenie...🙂 clovek proste nikdy nevie a aj doktory zostavaju prekvapeni, aj u nej aj u mna gatova..nech to len ide takto krasne dalej
inak uz mi zacina byt zle od zaludka..fuj..este negrckam ale neviem neviem...zapchu mam stale a som ako balon, ale je to caste podla toho co tu citam, takze nevadi, nech len som tehu, vydrzim🙂

katti77
7. dec 2009

tak alicka toto si chcela, tak si to vychutnávaj aj s tým hnusným grckaním 😀 😀 , pred pár mesiacmi by si dala čokoľvek za to, aby si mala tehu príznaky tak teraz je to tu 😀 😀 😀
hej čítala som o afrike, to je super, už má bambuľku v brušku a 4. snehuliačikov, tak nech jej to dobre dopadne...
no ale sama vieš, že sa musíš niekomu vyžalovať, a aj trošku posťažovať, zase sršať optimizmom je dobrá vec ale nedá sa to stále 😉
ale neboj, ja som v relatívnom pokoji, len už chcem aby bolo po OPU
a dávajú ti aj tú hadicu do krk keď ťa uspia? či ako to vlastne prebieha?

alicao
autor
7. dec 2009

katti, ved jasne ze mozes mat obavy, aj ja som sa furt vala ci sa vobec dostanem na et, ale nedepkovat!🙂
viem ze nedepkujes teraz, sem tam to prepadlo aj mna, ale vdaka vam ma to vzdy preslo🙂
nie, nie, nedaju ti na usta, daju ti injekciu, najprv ti zavedu hadicku do zily do ruky, este nebudes na sale, no a ked pojdes na sal, tak ti do nej zavedu hadicku a budu ti pomaly davat uspavaciu lastku do zily, a poviem ti , mne sa to strasne lubilo, pamatam si, ze som sa usmievala a pocitala asi do 3 😀

katti77
7. dec 2009

tak to je dobre, ja som ešte nikdy nebola v narkoze tak neviem čo ma čaká, ale takto sa to dá
hej mám obavy ale nedepkujem, to len trošku včera po tom rozhovore s embryologičkou, ale už je dobre...
chcela som ísť normálnym oplodnením ale keď povedala, že ona by to neriskovala, že morfologia je 0,5 a to po profertile, že predtým boli výsledky 1% tak som s ňou súhlasila, tak už len čakať a veriť

a čo ten ananás zabra, či ani nie? a zlatko keby si si dala takú laitovú kávu, však to hádam, nemôže uškodiť bábu, a konečne by si sa vy......

katti77
7. dec 2009

alicka o koľkej si si pichala posledný krát gonal, mám to tu v práci a neviem kedy asi si to mám pichnúť, je to taká blbosť, ale už mi niekedy šibe, aby som všetko robila ako sa má 😝

alicao
autor
7. dec 2009

Katti, ICSI je predsa to iste, je to umele, tak ci tak, prirodzene ta aj tak nebude, a takto aspon vyberu tu najkrajsiu , tie su vacsinou aj najzdravsie🙂!
ananas si musim ist kupit, pojdem dnes, kavu nechcem aj koli mojmu srdcu lebo busi aj ked sedim a slaba by nepomohla..
inak ten profertil je asi svinstvo lebo aj nam sa po nom zhorsil, tiez sme mali najprv 1 a po troch mesiacoch profertilu bolo 0

katti77
7. dec 2009

presne tak profertil je strašný grc...no ale hlavne, že sa tam ešte dáka peknučká spermoška nájde 😅
tak tebe teraz prajem hlavne dobré sra.....lalalala 😀
a ako máš vychádzky?
inak včera som bola v žiline v maxe a hrozné, nič som si nekúpila, ani pre deti tam už nie je ani jeden jedinký obchod, som sa musela terigať až do dubňa ale aj tam je to slabota...hrozné dačo 😀 😀

alicao
autor
7. dec 2009

aj my sme boli v sobotu, vobec nic, fakt je to strasne, same handry ako na strasiakov do maku ani knihkupetsvo ani proste nic...
vychadzky mam od 10 do 12 a od 17 do 19 stej, ale je tak hnusne, ze sa mi nechce ani nos vystrcit a obchod je tak pol hodku daleko tam a pol hodku spat, byvam pri lesoparku ak vies kde to je