• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

27. októbra 2011 
Ahojte babulky...

alic...gratulujem k dvom babatenkam :wink:
8. dec 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky cukrus.
Ako sa dari?????
8. dec 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj prali...zatial neviem...kuk pri meno :dizzy_face:
8. dec 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vysledky este nemas?
8. dec 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam ... zajtra idem este na hematologiu
8. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako dopadli tie prve?
8. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zistili mi trombofiliu...tak este podla vysledkov z hematologie sa ukaze ci budem pichat injekcie alebo stacia tabletky
8. dec 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

no konecne nam ide internet

alic este raz velkla gratulacia

prali neboj bude vsetko ok, neskoncis v spitali neboj sa

katti na zajtra drzim palceky tfuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
8. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic ozaj pozdravila si gatovu ?
8. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus no aspon ze vedia v com bol problem. Tak dzim palce nech to nieje az take zle.

wolfi no snad mas pravdu.
8. dec 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky, je tu nietko? nezazmurila som ani oka, hodinu som cumela do plafona a potom som isla varit..
wolfi vdaka, a gatovu som nestihla pozdravit, bolo tam strasne vela ludi a vsetko islo tak rychlo, ked som prisla do ordinacie este stale riesili predoslu pacientku az kym som nelezala na koze..
8. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu.
8. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
good, co porabas? teda okrem toho ze si tu:slight_smile:
8. dec 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazim sa lezat a asi si kuknem telku. A ty?
8. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja musim ist zajtra zanies pn ku svojej gynekologycke, dufam, ze ma zoberie aj ked nie som objenana..
troska ma hneva ze mi v heliose kazalli ist uz teraz a nie az po potvdeni srdiecok, lebo, potom by mi dali aj ostatne papiere a nemusela by som vysvetlovat kde a co som bola..ona totiz ani nevie, ze som bola na umelom...
8. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha. no skoda ze to takto skomplikovali.
ja sa bojim zajtra tej gyndy. Nepojdes tam so mnou??????????
8. dec 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som varila a pozrela nieco na nete , napraskala som sa, teda je to len polievka ale dala som si dva krat :grinning:
a neviem co mam robit, s plnym bruchom si nechcem ist lahnut a vybavicku este nechce hladat na nete :grinning:
8. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali isla by som , ale za dve hodky by som to asi nestihla..sorryyy.. este stale to citis?
ja dufam, ze je len poriadne stvdnuty a chrani babo nic viac..o kolkej ides? aby som vedela kedy cakat spravy
8. dec 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na obede s drahym a polovicu som si priniesla domov.
ja som pozerala vybavicku este predtym nez som bola tehu :sweat_smile:
8. dec 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano citim. Po ceste z obeda som mala pocit ze urcite vypadne.
Idem na deviatu. Poslem ti sms lebo domov pridem az okolo 12
8. dec 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
az tak? sssssssss...aj ja by som sa bala, boze neskusila si si ho skontrolovat prstami?
8. dec 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusila ale neviem co mam citit
8. dec 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ma byt tvdy a uzavrety...ja hu mam teraz dost nizko asi tak 3-4 cm do vnutra
8. dec 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este ma vies co napdalo, moze byt ze je miminko inak otocene a tlaci na to tam dole...budem na teba silno myslet nech je to len prkotinka
8. dec 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ten krcok neviem najst. Uz som to skusala aj ked som nebola este tehu kvoli ovulke ale nikdy som nic necitila. Ci mam kratke prsty alebo co. Elebo len neviem ze je to ono
8. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sranda, vajucka s teba musia vydolovat nasilu, krcok nemas :grinning: :grinning: ale zase ked nemas krcok nemas problem :grinning:
som tak rozmyslala minule ako ti len raz robil sono, naco sa chodi na poradnu? ako moze doktor povedat, ze je vsetk ok ,priedte o mesiac , ked nevie co sa deje v nutri? hm?
8. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som cudna ( :grinning: ako ty)
ja ti neviem. Bola som v podstate len na jednej poradni a tam mi sono robil
8. dec 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
za celych 18 mesiacov len raz??? vy ste tam vsetci taky zazpaty v trnave? :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tyzdnov.
ale ved do nejakeho 8 tyzdna som bola 2x a robil mi aj sono. A az potom sa robia poradne a tie su raz do mesiaca
8. dec 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved to sa pytam, lebo som si nepamatala, pamatam si ze si sa bala ci si ok, lebo si nic necitila...
ty pocuj, ved ty uz aj kopance citis, ci nie?
8. dec 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok