Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
7. sep 2009

alic ked ja uz nechcem vobec testovat. Potom som len sklamana a navyse sa musim pred drahym s tym skovavat. Nechcem aby videl ze testujem lebo ak by bol test negativny tak by bol silene smutny princ. Radsej mu stale opakujem aby si nerobil zbytocne nadeje (aj ked ja v nich zijem) Nechcem este k tomu mojmu smutku kukat aj na ten jeho.

alicao
autor
7. sep 2009

prali 😢

pralinka25
7. sep 2009

co alicka ten smutnik?????????? Ono uz je aj tak davno rozhodnute. Myslim ze tehu nie som aj ked do piatku som dufala ze ano. Ako kazda z nas.
alic ked nedojde mrcha skusim tu stredu alebo stvrtok. Ale ze si to ty tak v stredu. OK?

pralinka25
7. sep 2009

hehe akurat kukam ze v stredu je pekny datum 09.09.09

alicao
autor
7. sep 2009

prali co uz s tebou, ok, ale v stredu najneskor jasne?!🙂

pralinka25
7. sep 2009

ok zlatko. Ak nedostanem cervenu 😝

ako ste vikendovali? Katka nam zas zmizla

katti77
7. sep 2009

prali neboj raz sa dočkáš, a možno aj si len ešte máš malé hodnoty na test

ja som tajne dúfala, že mi budú robiť IUI v stredu, to máme s mm výročie svadby, ale neva v utorok vklad a v stredu 09.09.09 bude vajko oplodnené 😀 no nie je to krása

o dva týždne budem presne počúvať to čo ty prali, sprav test atď a potom budem na nervy tak ako ty ale bojujme čo nám zostáva

katti77
7. sep 2009

nezmizla, ale musím makať lebo zajtra nepôjdem do práce a povedala som si, že ani v stredu, že budem len ležať aby nič nevytieklo 😉

alicao
autor
7. sep 2009

katti, ja som tiez lezala cely den, este aj v aute ked ma viezol z heliosu, mozno aj to pomohlo🙂
Budeme to tu prezivat s tebou neboj🙂

pralinka25
7. sep 2009

kati jasneeeeee 09.09.09 budes mat oplodnene vajko. A presne tak budeme o 2 tyzdne cakat na tvoj testik 😎
no ale co aspon je veselsie a clovek sa ma stale na co tesit. Je lepsie ked v tom clovek neni sam. Kati a vy mate nejaky zdravotny problem? ALebo ako je to vlastne s vami?

pralinka25
7. sep 2009

kati a daj si pre istotu aj podusku pod zadok!

katti77
7. sep 2009

som taká rada, že vás mám, predsa len je lepšie pokecať si o tom s niekým kto tým prešiel....
nám nezistili zatiľ žiadnu príčinu len horšie spermoše tak ja dúfam, že sme to len robili v nesprávnom čase, lebo ja som sa nikdy nesledovala ani teplotu ani čipok ani nič...a len v heliose som zistila, že aj keď mám cyklus 30-32 dní ovulku mám už niekedy 12 dc takže, sme sa snažili hlavne na ten 14-16 deň...dobre som si to odvovodnila, že? 😀

alica: dobre zoberem si vankúšik a spravím si pohodlíčko 😵

pralinka25
7. sep 2009

kati a ty mas taku dlhu lutearnu fazu? Od 12 dna do 30-32? To je dost dlha.
Ktovie ko na tom tie vase spermose su. Chodte na kontrolny a opytajte sa ako presne na tom ste.

alicao
autor
7. sep 2009

katti, to sa mozes opytat aj priamo pri inseminacii, aj mne povedali, ze bol horsi nez minule...za dve hodky to maju pripravene, okrem morfologie

katti77
7. sep 2009

no vidíš ju fázu jednu 😖

som tak rozmýšlala, že skúsim toto jedno IUI a ak to nedopadne dobre tak poviem nech mi spravia IVF čo to budeme naťahovať

alicao
autor
7. sep 2009

katti, aj ja si myslim, ved ziadost si podat mozes a kym budes cakat na schvalenie mozes skusit este jedno iui

pralinka25
7. sep 2009

kati veru opytaj sa veru na to pri tom IUI na to ake tie spermose vlastne mate.
kati neboj vyjde to. Musis mysliet na to ze to vyjde.
Kurnik sopa nech sa uz panbozko nad nami konecne zlutuje a zacne posielat deti aj na iny smer ako do ciganskych osad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katti77
7. sep 2009

no tak to aj spravím, keď mi budú brať krv po IUI tak im rovno poviem, že ak budú výsledky na prd nech mi dajú žiadosť o IVF

alica a ty si už volala tej koordinátorke či môžeš začať?

alicao
autor
7. sep 2009

katti, este nemam ziadost schvalenu, takze nie...

pralinka25
7. sep 2009

alic ukaz graf.

katti77
7. sep 2009

alica: ale tento týždeň tak vo štvrtok si zavolaj do caru či už ju tam náhodou aj nemáš, veď už ju mali v zdravotke podpisovať tak tento týždeň tam už môže byť, to máš rozkazom!!!

prali: cigánske osady a afrika, mali by sme sa viac opáliť, možno by to zabralo 😒

pralinka25
7. sep 2009

aj india a cina. Kokos len tu nic. Asi sme moc obycajne alebo co. Ja som sa v Egypte aj opalila a nic. Asi slabo 😅

alicao
autor
7. sep 2009

katti, jasne stvrtok poobede tam urcite zavola, uz sa nebojim volat , mam prax ako nikto, ved som volala na 8 roznych miest koli tomu 😀
Prali, ja mam kazdy mesiac rovnaky graf, mozem kopirovat 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/2911cc

katti77
7. sep 2009

alebo sme si vybrali zlý biologický materiál, asi s takým cigom ligom by sme nemali problém, nevymeníme 😀

katti77
7. sep 2009

alebo sme nemali opalovať seba ale tých egypťanov 😀

pralinka25
7. sep 2009

alic ty sa mas s tymi grafmi. Nie jak tie moje divociny. Aj tento moj posledny vyzera skor ako graf vyskytu nezamestnanosti 😀

kati u nas maju aj biele ciganov za muzov a rodia ako hrusky. Mame tu jednu taku peknu blondinku a zobrala si ciganiska a ma uz 5 dieta v bruchu. A ed sa ich opytame ze preco si vybrali takeho tak nam daju odpoved ze cigan vie najlepsie milovat.

Mne by ale ani ten nepomohol. Lebu o nas som problematicka ja. Ale moj doktor ma neskutocne vytaca tym ze stale caka na kotrolny muzov spermiogram a stale nad nim kruti hlavou. A roesi viac jeho spermie ako moje PCO. Kurnik a to nemame az take kriticke.

alicao
autor
7. sep 2009

prali 😀 😀 😀
Zas ma picha v brusku ako minuly mesiac na jednom mieste, jooooooj keby to bolo preto iste ako minule, nehnevala by som sa🙂
idem teraz na meeting tak chvilku nebudem pisat...

alicao
autor
7. sep 2009

prali ale zenske veci sa daju liecit lahsie ako capate spermie, nato lieky nie su, takze si na tom lepsie ako ja, bud len rada🙂

pralinka25
7. sep 2009

alic budeme musiet vymysliet nejake ortopedicke neviem co na tie spermie a dame si to patentovat. 😀 a budeme este aj bohate. No sak ten moj gyndos furt lamentuje nad draheho spermiami. Som zvedava co by hovoril na tie vase ked mi mame 50% pohyb a morfologiu a pocet este nadpriemerny.

katti77
7. sep 2009

prali: a to tvoje PCO sa ako lieči, či sa to nedá liečiť a vlastne čo to je?