Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
11. dec 2009

prisiel drahy tak idem 🙂

wolfskinka
11. dec 2009

papa a pekny vikend

pralinka25
12. dec 2009

kati no co ako?????

alicao
autor
12. dec 2009

ahoj prali, no neozvala sa este som jej pisala aj do ip a nic.. ☹

pralinka25
12. dec 2009

som bola zvedava tak reku nakuknem a nic 😒

pralinka25
12. dec 2009

a inak ajoj 🙂

alicao
autor
12. dec 2009

no nic...inak kupila som si na tu zapchu dhupalac taky sirup, ze sa to dava aj kojencom a ze to mozu aj tehotne a citim, ze to tam dolu pracuje, tak cakaaaaaaaa 😀
idem nieco vymysliet na obed
krasny vikend prajem!🙂

pralinka25
12. dec 2009

no super, tak nech sa to pohne spravnym smerom 🙂
Pekny vikendik aj tebe. Papa

wolfskinka
12. dec 2009

alic cakaj som zvedava a ked budem mat problem pojdem si to kupit aj ja

katti no ako ?

alicao
autor
12. dec 2009

ahojte
katti pisala sms, ze ma 5 jendotkovych, 1 dvojkove a 1 trojkove embrijku, takze kraaaaaaaasa🙂
v pondelok si urcite jedno prinesie domkov a bude este aj na mrazenie..parada🙂!

wolfskinka
12. dec 2009

katti paraaaaaaaaaaaaada som ti povedala ze budu pekne, ved som im povedala vtip

pralinka25
12. dec 2009

wolfi vies asi super vtipy 🙂

kati supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. Gratulujem a tesim sa. V pondelok rano drzime vsetky palce co najdeme doma 🙂

sme prave dopiekli medovnicky a tym to tento rok konci 😅

katti77
12. dec 2009

ahojte babulky moje, no už som doma
alicka ďakujem za IP
a všetkým vám ďakujem za držanie palčekov
tak alicka vám už napísala ako sa moje babuľky držia, emryologička povedala, že to trojkové má len 2 bunky, že z toho nič nebude, ale ja som zatiaľ spokojná až veľmi, tak som na nich myslela, že som v piatok nemohla ani spať, zaspala som asi o druhej v noci a pred siedmou som už butošila...taký strach som mala volať, ale už som kľudná, hádam, sa im už nič zlé nestane a v pondelok si prinesiem domov moje prvé zlatíčko...

alicka tak dúfam,že tvoje "problémiky" zo sra....lalala už sú vyriešené, a už ti bude zle len tako tehulke...neboj aj to ustúpi, len musíš byť trpezlivá 😉, to vieš sú dve a každý má iné chute, tak sa nevedia dohodnúť či ti robiť zle a či nie, preto ti je zle ale negrckáš 😀 😀 😀, no veď vieš, že ak sú po tebe, tak sú výnimočné a musia byť iné ako ostatné 😀

pralinka tak si to uži na trhoch a daj si cigánsku aj za mňa...a prosím ťa netráp sa tým čo môže byť a čo môžu zistiť, lebo zistia len to, že praliniatko je ok, zdravé ako buk a je mu u teba dobre, keď ho uvidíš tak na všetky čierne myšlienky zabudneš, už asi má aj ručičky, nožičky, a možno aj niečo medzi nožičkami 😉 😀, neboj ak budeš plakať tak len od šťastia, verím tomu

wolfi tak ten vtip im asi riadne pomohol, lebo skoro všetky sú vyrehotané a ukazujú pekné jednotky 😀 ...o guľka sa neboj, nech si robí čo chce, len nech je tam kde je a evidentne si robí z teba dobrý deň, no beťár to je a počkaj keď príde na svet, ako bude s tebou cvičiť drobček jeden 😀

pozravujem všetky babuľky čo máte v bruškách a nech vás všetky zlé veci obchádzajú

a ešte jedna otázka pre IVF, kedy je kritické obdobie embryok, na tretí deň, či až ten piaty? a ak budú takto pekne pokračovať tak si myslíte, že ET by mohol byť v pondelok to bude 5 deň po ET, či počkajú pri takom počte do utorka? viem, že to sa nedá povedať presne, len tak čo si vy myslíte...

pralinka25
12. dec 2009

juj kati som na teba a tvoje vajka pysna. Nech sa pekne drzkaju a posielame im kopec babatkovskych vitaminkov nech su do pondelka este krajsie - Tfuj tfuj tfuj

katti77
13. dec 2009

ďakujem pralinka cmuk

alicao
autor
13. dec 2009

katti, kriticky den je dnes...
a myslim si ze ti ho vlozia zajtra, na 6 den to davaju ked iste nie je na 5 den krasna blastocysta
takze zatra si babatko prinesies domkov🙂
moje kaka problemy sa moc nevyriesili , tak na poly, ale aspon nieco...

wolfskinka
13. dec 2009

prali povedala som taky neslusny ... xixi

katti ak ti mam pravdu povedat chcela som dvojicky ale mam taky dojem ze to nase dieta bude iny srandista ze bude stacit uplne jeden
ides si dat vlozit len jedno ? daj si vlozit hned dve naraz, my sme dali iba jedno a 3 zamrazit a z 3 sa nam rozmrazilo na KET uz len 1 a potom som si to vycitala, ze som si dala vlozit iba 1

katti77
13. dec 2009

alicka tak si ma nepotešila, že kritický je dnes, ale hádam dáka babuľka zabojovala

wolfi mne nedajú 2, ja nemám na to postavu, som strašne drobná a ja sama sa dvojičiek bojím...

zajtra sem asi neprídem ale dám vám vedieť po alicke

pralinka25
13. dec 2009

kati na zajtra drzim silno palce 🙂

katti77
14. dec 2009

dobré ráno ☹
tak ja musím čakať do zajtra, zostali mi len 4, ešte nie sú úplne super, ale bojím sa, aby zajtra vôbec boli...kosí ich to riadne...no nič mi nezostáva len čakať, bojím sa...

alicka daj mi vedieť čo a ako

pralinka ďakujem, zajtra bude deň D

pralinka25
14. dec 2009

ahojky kati. Fuha no ale 4 je stale super cislo. Neboj do zajtra vydrzia.
To padli tie slabsie a teraz zostanu len silaci

Alic ako?

alicao
autor
14. dec 2009

ahojte mojenka...
katti , to nevadi, su ako maju byt, len je zima, ide im to pomensie, preto pisu ze transfer je na 5. alebo 6. den, nie je to nic nezvycajne, neboj🙂
ostatne do ip

pralinka25
14. dec 2009

ahoj moja cakam

katti77
14. dec 2009

ďakujem vám, ale ja tomu veľmi neverím, proste, keď nie sú ako majú tak do zajtra to môže byť ešte horšie

alicka myslím na teba silno

prali aký bol jarmok?

alicao
autor
14. dec 2009

katti a co presne povedali? ake znamky maju?

katti77
14. dec 2009

idem asi do mesta, lebo doma to nevydržím a potom pôjdem pozriť sestru a malého
daj mi vedieť alicka čo a ako
pralinka dúfam, že u teba je všetko v poriadku
cmuk

pralinka25
14. dec 2009

ja dnes idem po obede o pol tretej na vianocne podedenie v praci. Ani sa mi moc nechce ale slubila som to.

alicao
autor
14. dec 2009

katti, chod, treba si skratit cas nech to ubehne co najrychlejsie a dam vediet, dik

wolfskinka
14. dec 2009

katti neboj ... vsetko bude ok,
ja som mala iba jedno jedine a pozri som tehulka, alic mala dve a caka dvojicky,

alic co mas za problem ? ked ides volat do heliku ? pekne tam svieti tie 7tt

prali pekne si posed aspon prides na ine myslienky

pralinka25
14. dec 2009

no uz som doma. Dala som si pizzu a som vrcholne sklamana. Tak hnusnu pizzu som este nejedla.A to som ich uz zjedla teda hodne