• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

27. októbra 2011 
autor
katti, dnesna povinna davka
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
17. dec 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

:slight_smile:
kati jasne ze cikat mne zle nebolo vobec ani raz
17. dec 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes idem o desiatej von. Dufam ze stihnem vsetko co mam naplanovane
17. dec 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem
alicka aj si niečo cítila na začiatku? bolesti v brušku, alebo niečo? ja necítim absolutne nič, ani bolesť, ani mrchu, ani nič, viem, že tehu príznaky cítiť nemôžem, to ani nečakám, ale zase ani nič nečakám :grinning: :grinning: :grinning: chápeš ako to myslím
17. dec 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pralinka a čo máš naplánované?
17. dec 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti na priznaky je skoro, jedine co sa mi sem tam stalo ale len mozno raz dva krat do dna ma pichlo v brusku ako spedlikom, ale to som nevedela ci od stimulky ci co, ale teraz viem ze to boli babmulky lebo mi to robia doteraz:slight_smile:
tie bolesti na mrchu som mala az mozno 10ty den po transfere, skor nie
17. dec 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si ma ukludnila, aj mňa včera tak pichlo, ale skôr sa mi zdalo, že to bolo na vaječníkoch, ale čo by tam pichalo, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no nič nebudem sa pozorovať, lebo ma je...lalalala
ty máš čo dnes na pláne?
17. dec 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist na postu odoslat pohladnice, do lekarne do prace na obed do ppotravin
17. dec 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty posielaš pohľadnice?, tak to som ja nerobila nikdy...a do lekárne čo?
17. dec 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posielam len kamoske do australie lebo ona vzdy posiela a jednej starsej pani rodinnej znamej do svajciarska.
V lekarni potrebujem kvapky do mojho nestastneho frnaka
17. dec 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
17. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vstala zase o 10,00 , ako ja len budem vstavat do roboty
17. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi tak zostan doma.

Hajate vsetci?
17. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto?

wolfi ďakejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
17. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali ahoj , som sa motala po byte cosi upratovala a tak a teraz chcem ist za 20 minut mi zacina vychadzka tak kupit nejake ozdoby na stromcek cokoladove, lebo nemam este nic a nejake ovocie

katti nemas za co aj nabuduce hlavne nech pomoze
17. dec 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na vychadzke medzi 10 a 12
17. dec 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem az teraz, kedze do 10,00 kazdy den spim ... s vynimkou zajtrajska, to idem do heliku rano, neviem ako vstanem
17. dec 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes asi budeme skusat robit oblatky
17. dec 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez chcem buduci tyzden asi, mozno zajtra upeciem medvedie labky alebo mozno este aj dnes podvecer
17. dec 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam upecene len medovniky ale viac asi ani piect nebudem. Naco potom sa len prejedame
17. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali ja medovniky nejdem piect a medvedie labky mam rada a to je rychlo urobene
len sa mi akosi teraz nechce ked som sa vratila z mesta
17. dec 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja medovniky zboznujem.
17. dec 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali blbne mi skype, som ho vypla uz aj tak sa blizi drahy idem mu zohriat veceru, tak zajtra papa! a mixuj tisko, ale neboj, je to isto ok, cmuk! :astonished:
17. dec 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki. Mne tiez blbne. Tak papa zajtra
17. dec 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic a ty si sa kde tulala cely den ?
17. dec 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
fuha dnes som tu prva.
18. dec 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky, aj ja som sa prave prihlasila:slight_smile:
18. dec 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako spinkala?