Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
9. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 hehe. Ja ked som sa dozvedela ze budeme mat chlapca tak som povedala ze aj tak dobre aspo usetrime za vlozky sminky a handry 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pralinka25
9. jan 2010

ale zaroven som povedala drahemu ze chcem mat parik tak nabuduce nech popracuje na babe 😅 😀

wolfskinka
9. jan 2010

alic no tajna tuzba je dievcatko ale ked bude mat pipika a bude zdravy vobec mi to prekazat nebude, akurat nebude moct mat krasne dlhe kucerave vlasky

prali dobreeeeeeeeee ze aspon usetrite na vlozky, ale zase nebudes kupovat gumicky, sponecky, cesat vlasky a satocky a paradit dievcatko , chalani nie su taki pritulni ale je to individualne

pralinka25
9. jan 2010

sak ano ale prave ze kolegyne co maju aj dievca aj chlapca sa zhodli ze chlapci boli pritulnejsi. Ja som napriklad pritulna teda nikdy nebola. Hlavne ako dieta nie 😝
to zavisi od povahy asi. sak druhe bude dievcatko. Jasna vec 🙂
Parik som vzdy chcela

alicao
autor
9. jan 2010

wolfi, no moj brasko bol pritulny az do 10 rokov, nemenila by som ho za sestricku🙂
podla mna su deti take pritulne ako su rodicia k nim, ked ich otec uci, ze chlapi by nemali hento a toto tak potom to tak aj vyzera, som zvedava co sa s tych nasich vykluje 😀

wolfskinka
9. jan 2010

prali no super ... dnes mi nabehlo 13tt .. sranda

pralinka25
9. jan 2010

to je super. boze ako to leti. Uz koncis prvy trimester!

alicao
autor
9. jan 2010

prali hlavne ze si pritulna teraz 😀

wolfskinka
9. jan 2010

alic ma tiez uz 11tt ... xixi alic co brucho rastie ?

alicao
autor
9. jan 2010

aaaaale volaco tam trci, len neviem ci je to tehotenske, od stimulky sa mi zda byt dokonca mensie...
inak naordinovala som si magnezium sama, a dnes som negrckala, tak mozno som urobila dobre, dufam, ze ma zato doktorka nespucne

wolfskinka
9. jan 2010

moja segra berie tiez teraz magnezium, lebo jej byva stale zle a to je uz v 6tom mesiaci

alicao
autor
9. jan 2010

no skusam co sa da...moja segra ma kazdu chvilu rodit, mozno aj prave v tejto chvily, hehe

wolfskinka
9. jan 2010

alic presli ti problemy co si nemohla ist na velku, ja som vcera a predvcerom mala take pichlave bolesti, ze som myslela ze porodim, co to tak bolelo, hned ma napadlo ci to neni aj slepak, co ti na to zabralo ?

wolfskinka
9. jan 2010

baby idem si na chvilu lahnut, som od rana cely den na nohach tak idem kosti natiahnut ku telke pekny vecer zatial papa

alicao
autor
9. jan 2010

wolfi kupila som si v lekarni duphalac, dali mi ho prave na zapchu v tehotenstve zabral do 4 hodin a brala som jednu davku po tri dni..potom sa to upravilo samo

pralinka25
9. jan 2010

alic magnezko ti neuskodi

alicao
autor
9. jan 2010

prali, vsade sa pise inak, ale aj ja si myslim, kedze vsetko ide zo mna von, nemam ho z coho mat...

pralinka25
9. jan 2010

ja som citala aj pocula ze ho beru skoro vsetky baby,
co bude mat segra?

alicao
autor
9. jan 2010

chlapceka , termin ma na zajtra

pralinka25
9. jan 2010

uff
a ake maju meno?

wolfskinka
9. jan 2010

prali ak sa pytas na moju segru este nevedia a termin ma 2 dni po tebe, ja tipujem chalana

pralinka25
10. jan 2010

jak to ze este nevedia?

wolfskinka
10. jan 2010

lebo boli na sono naposledy v decembri a bolo otocene a teraz su tu na slovensku a na dalsie sono ide az 18.1. na 4D ked sa vrati do nemecka

pralinka25
11. jan 2010

aho. No sak sa dozvedia. Kamoske sa maly neukazal vobec az do porodu.

Baby poradte mi. Mame dilemu v kocikoch.
Paci sa nam tento: http://www.bobowozki.com.pl/images/paps/851kolo...

ale stoji 730€

no a potom je tu este jeden v dvoch farbach: http://www.kid-market.ru/catalogue/files/72/big... a v tejto http://www.darababy.cz/data/zbozi/odstiny/detai....

tie druhe dva sa nam pacia trosku menej ale su o 200€ lacnejsie a navyse su ku kociku aj veci navyse v cene, ktore si pri tom prvom musim dokupit zvlast napriklad moskytiera, plastenka do dazda, taska a vajicko.

co by ste si vybrali???????
pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc

pralinka25
11. jan 2010

http://www.darababy.cz/data/zbozi/odstiny/detai... ten posledny nejde otvorit tak skusam este raz

alicao
autor
11. jan 2010

Ahojte, tak som spat s krvicky a urobila mi aj sonoooooooooo🙂) Mam aj fotku, len dobijam baterky na fotaku...
jaaaaaj sme sa nasmiali aj s doktorkou,lebo jedno si len tak vegetilo, ani sa nepohlo a druhe sa krtilo a trepalo vsetky moznym ako besne, hybalo sa aj za to druhe🙂)) potom ked doktorka povedala, ze tento je vegetak, tak som sa zacala smiat a ako sa mi triaslo brucho tak sme ho asi zobudili a chuda tak sa zlaklo, ze sa cele vystrelo, ruky hore, nohy vystrelo a potom sa schulilo do klubka, no zlatucke moje krasne, jaaaaaaj by som sa vedela nato pozerat cely den🙂)) tak som zase kludnejsia na dva tyzdne🙂

pralinka25
11. jan 2010

hehe male boli supeeeeeeeeeeer. Aspon v tehotenstve by mohlo byt na bruchu okienko nech ich mozeme pozorovat cely den

alicao
autor
11. jan 2010

karinka, ja by som kupila ten prvy

wolfskinka
11. jan 2010

dobre ranko .... zase posledna

alic ty tym tvojim detom robizs riadsoky, chudiatko si ho zobudila 😠

prali kuknem vydrz chvilku

wolfskinka
11. jan 2010

prali ja by som zobrala asi ten treti ten sivy