Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

miroslava89
21. jan 2010

ahojte..

my mame na veceru pecene zemiaky s tatarskou- manzelovi sa akosi varit nechcelo..

wolfskinka
21. jan 2010

mnam pecene zemiaky dobry tip dik ...

pralinka25
21. jan 2010

pecene su super. ja mozem aj hranolky, alebo francuzke. Alebo zapecene cestoviny

Ahoj mirka. Ako?

pralinka25
21. jan 2010

ja mam furt kyselinuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😝 🙄

miroslava89
21. jan 2010

wolfi nie je zac...

prali celkom dobre.. len zajtra idem k dr. na kontrolu po dvoch tyzdnoch tak uvidim co a akoci je ozaj dobre..

pralinka25
21. jan 2010

snad bude. Uz je na case

miroslava89
21. jan 2010

pralinka uz by ozaj mohlo byt dobre..uz si ani nepametam kedy bolo dobre😖

a ty sa mas ako?

miroslava89
21. jan 2010

a u nas zase klasika krpata si zacne kopkat ked tatinka nema doma.. ach jaj..

pralinka25
21. jan 2010

sak to ze ked sa vali tak sa vali. ale neboj zle si si uz vycerpala uz bude len dobre.

Ja v pohode az na tu kyselinu. Ale to je nic v porovnani s inymi problemami ako mas napriklad ty. U nas nastastie vsetko prebieha dobre az sa sama cudujem.

Mate uz aj meno vymyslene? My este nie

miroslava89
21. jan 2010

u nas uz dobre nebude .. uplne dobre nie.. nemam sancu aby som si tehu mohla uzivat.. nech sa bude diat co bude diat itak si to odlezim od konca tehu uz.. len nech je malinka zdrava...

a to je dobre ze u vas je vsetko dobre🙂 tesim sa🙂.. bud tomu len rada..

a my mame meno vymyslene len ho tajime pred vsetkymi- viem ho len ja a manzel a samozrejme malinka🙂
a u z si premyslala nad nejakymi menami aspon?🙂

pralinka25
21. jan 2010

no tak ked malinka pride uz bude fakt len dobre. A druhe tehu mozno bude pravy opak. Malinka ti to vsetko vynahradi.

No my ho tiez nechceme nikomu povedat. Ale sem na kona nikto nechodi zo znamych tak tu je to jedno.
Zatial sme premyslali nad Dominikom, Timotejom a Filipom. Ale meno vybera drahy. Ja som mala pre dievca. Ale asi vyhrava u neho ten Filipko to tak vyzera

miroslava89
21. jan 2010

wolfi vsimla som si ze si sa pytala na amniocentezu..
ja som bola tiez na amnio.. ked budes mat nahodne nejake otazky kludne sa pytaj 😉.. odpoviem ked budem moct🙂

miroslava89
21. jan 2010

prali u nas druhe tehu tak skoro nebude.. az o paru rockov.. ale snad uz bude ovela lepsie ako toto..

a akesi meno mala pre dievcatko?🙂

a Filipko je krasne meno🙂.. ja som chcela stale Jakubka🙂

pralinka25
21. jan 2010

my teda druhe tak najskor za tri roky aj to zalezi ako na tom budem a ci sa nam kvoli mojim vajecnikom bude darit.

Jakubko je tiez peknucke meno. Pre dievcatko sme mali Nelinku.

miroslava89
21. jan 2010

ak mozem vediet co mas s vajecnikmi??..

ja nechcem druhe tehu tak skoro lebo sa boji mzeby mohlo byt take iste ako toto.. a to by som asi nezvladla..

pralinka25
21. jan 2010

ty si mladucka mas cas. Ja mam 28 takze potom budem mat po tridsiatke a este ri tych mojich problemoch si cakanie nemozem dovolit.

Mam polycysticke vajecniky. Nemavam ovulku a ani mrchu. Iba obcas.
A ake to mate meno? nemozes ani do IP? Ak nechces nemusis

miroslava89
21. jan 2010

prali mienko prezradene🙂.. ja som strasnechcela Emku alebo Lenku.. ale kedze asi ostavame v IT tak vyber ostal takyto 😵 presne ako si tatinek zelal... len mozno budu dve mena Harmony istotne a mozno este nieco pridame🙂

ach jaj prali to mi je luto☹ ale podarilo sa toto babetko tak sa vam pdoari aj dalsie🙂

pralinka25
21. jan 2010

pekne mena vsetky tri.
Ostanete tam nakoniec navzdy?

No vsak ja dufam ze sa este raz zadari. Len s postupujucim vekom je to tazke tak preto mozem cakat max 3 roky

wolfskinka
21. jan 2010

my tiez nevieme chlapcenske vybrat vsetky co sa nam pacia maju v rodine alebo nasi znami

pralinka25
21. jan 2010

no to je dalsi problem ze vela peknych uz je pouzitych bud v rodine alebo u kamosov.
A nemate ani typ ziadny?

alicao
autor
22. jan 2010

ahojte, jeeeeej da to tolko sa tu uz dlho nepopisalo🙂
prali, pri druhom zase hodes jeden clostil denne, tutumutu maraton a bude 😀
mirka, veru, mas cas, pockaj kym bude mat malinka tak 8, 9 rokov a potom druhe, aspon ti bude vo vsetkom uz pomahat a nebude uz ziarlit ale starat sa o surodenca🙂
wolfi, ved skus si zavolat dokimu co s tymi triple testami , ci ti ich budu robit ci nie...
katti, ty maaaaaaaaaas teda trpezlivost, fuuuuu, obdivujem ta...a vies co ti zistia v prahe? prd🙂 secko bude v poraaaaaaadu!🙂
ja som vcera negrckalaaaaaaaaaaaaa!!!!! a teraz stresujem, ci su babulky v poriadku, lebo mi je vzdy doobeda akosi podozrivo dobre a poobede, len tak tazko ako na zaciatku tehu...esteze idem v stredu na sono...

katti77
22. jan 2010

ahoj alicka
ty tiez nevies co by si chcela 😀 , ked grckas je zle, ked negrckas tiez je zle....mozno ti uz nebude zle ved uz si na konci trimestra tak hadam to aj prestane...hadam nechces grckat celych 40tt, ci? 😀
ja musim mat trpezlivost, lebo mali volny termin len na marec a to mam v praci psycho, ak lepsie je uz byt v klude a sustredit sa len na tieto veci, ale ratam dni to vies....a este nieco, som objednana aj dakemu panovi, co tvrdi, ze mam len daky blok a po troch sedeniach u neho pocnem prirodzene 😲 😲 , takze aby ste vedeli, ja ani na ziadne IVF nepojdem, a v prahe mozu hovorit co chcu, ja to uz mam iste, ze otehotniem normalka 😀 😀 😀

wolfskinka
22. jan 2010

baby taka blba otazka ... vy teraz ked ste tehotne sexujete ? lebo nam to zakzali v heliose ked som mala to spinenie ale kedze uz chvalabohu neni, tak by sme uz aj mohli .... co vy na to ?

wolfskinka
22. jan 2010

akurat som volala po vysledky, tak geneticke odbery na downa su negativne ... huraaa, aj vsetky tie ostatne co mi robili , na dalsej poradni mi budu robit tripple testy

miroslava89
22. jan 2010

ahojte ja som rprave dosla z kontroly- vsetko po starom nastastie..akurat ze bambulka nam narastla na 300gramov🙂

miroslava89
22. jan 2010

wolfi gratulujem k negativnym vysledkom 😉 .

miroslava89
22. jan 2010

wolfi a co je to sex?? 😕 😅 😀 ..to slovko akosi nepoznam 😔 ..

wolfskinka
22. jan 2010

mirka super, velka baba z nej, no tak to uz si dalsia co nesexuje, akurat mi odpovedala jedna kocka, ze oni tiez nie ... tak to nebudem silit ani ja

miroslava89
22. jan 2010

wolfi radsej to nechajte tak nesexujte ..a najblizsie u dr. sa opytaj ci by ste mohli..

alicao
autor
22. jan 2010

katti no spokojna budem ked budem grckat dokedy in nezacnem citit🙂
wolfi my sme par krat tutumutu ale viac sme sa nasmiali nez sexovali tak radsej nato kasleme 😀
mirka len tak dalej🙂!