Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
8. sep 2009

uz som si tu hrizla nechty!!Prali do vystupil ten duch este pred limitom?

alicao
autor
8. sep 2009

bozeeeeeeeee to je uzaaaaaasneeeeeeeeeeeee, mne normalne tecu slzy🙂 musis to tu odkliat a ja verim, ze pojdemem jedna po druhej za tebou!!!!

pralinka25
8. sep 2009

alic ano. ono to cele najprv tak stmavlo potom vybledlo a ostal tam ten pasik a bolo to do 3 minut ako pisu

alicao
autor
8. sep 2009

si cela shaarka 😀 😀 😀 ja som to fakt vedela, dnes sa mi snivalo, ze som mala pozitivny test, ale ako vidim nebola som to ja ale ty 🙂

alicao
autor
8. sep 2009

prali tak je to tutovka!!!!!!!!!!! 😀 juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj skoda ze nie som pri tebe, taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak silno my som ta objala!!! mozem to napisat Wolfinke?

alicao
autor
8. sep 2009

ja sa zblaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, huraaaaaaaaaaaaaaaaa, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa, zazraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak....nemam sa s kym podelit o radost..asi sa tesim viac nez ty 😀 😀 😀

alicao
autor
8. sep 2009

Ja som ti vravela, u teba staci len vyprdnut vajko a drahy mal dobry spg tak nemalo sa preco nepodarit....aaaaaaaaaaach to sexualne tyranie malo vyznam.
Ak bude zajtra silnejsia povies to drahemu? ten bude stasnty ako blcha, chcela by som to vidiet ked mu to povies🙂

pralinka25
8. sep 2009

aj mne sa to snivalo. Nemohla som zase spat. Do jednej som bola hore, potom som na chvilku zaspala od jednej do pol piatej a zas som bola hore. A v tom kratkom case sa mi to snivalo.
Inak celu noc som myslela na vas tu v teme a este na jednu svoju kamosku a hovorila panbozkovi ako velmi by som si zelala aby nam poslal miminka. Mali sme dlhu debatu. Kedze som ani za svet nemohla spat.

pralinka25
8. sep 2009

ked bude silnejsia tak mu to poviem. Mam v plane tak: Mam kupene take male boticky (ja viem je to take klise ale...) planujem ich dat do chodby medzi moje a jeho tenisky rano. Ked pojdeme do prace tak to objavi. Planujem to v podstate bez slova. Botky mam v albume

alicao
autor
8. sep 2009

prali, ja som fakt taka stastna uplne iny pocit ako ked mi to povedala segra🙂
A ty ake si mala pocity ked si to zistila?

alicao
autor
8. sep 2009

prali to bude supeeeeeeeeer, tak prdi topanocky vedla obrovskych topanok🙂)))) odpadne🙂
mozem to napisat wolfi?

pralinka25
8. sep 2009

mozes ale aj tak bohvie ci to je pravda.
nezda sa ti ze desina by mala ukazat na 15 den silnejsiu ciarku?

ja neviem som z toho mimo. Asi ako si urcite bola aj ty. Neviem ci tomu verit alebo co. Je ale pravdou ze ked som si robila testy predtym nebolo tam nic. Uvidim zajtra.

Potom spravim testa asi na 18 a 20 den. A koncim.

alicao
autor
8. sep 2009

prali, dobre vies, ze zalezi kedy sa Pralinko ihniezdil🙂 od coho by bola ta druha ciarka? od hladu? nie, je to tam, a dufam, ze bude silniet nie ako u mna .
Kedy planujes ist na krv?

pralinka25
8. sep 2009

no sak to neviem kedy by som mala ist. Zas nechcem tam vysilovat moc skoro.

No to uhniezdenie sme hovorili zhruba na 7 den ale ktovie

alicao
autor
8. sep 2009

Mohlo to byt aj toho desiateho ked ti tak vyskocila vemi teplota, to je jedno je to tam a basta a ty si este nanapisala ani jedneho smilika netvar sa ze sa netesiiiiiis!!!!!!!!

alicao
autor
8. sep 2009

inak s tou nespavostou som bola natom presne ako ty, asi od 10DPO som sa vzdy zobudila o druhej a uz som sa len prevalovala...
objednaj sa na krv ved kto vie kedy ta da..ale tento tyzden chod urcite..

pralinka25
8. sep 2009

vies co som jak v nejakom marihuanovom opare ci co 😀 😀 😀 😀 😀

akurat ma napadlo ze je to urcite tymi 2 plavkami a mensestrakmi za 1500 korun. Drahy mi ich kupil lebo sa mu pacili a mna natahovalo z tej ceny. Teraz mam 2 plavky nove mensestraky ktore nevynosim lyziarsku vystroj ktoru najblizsich par rokov tiez nevyuzijem. Ja som to vedela ze to takto bude u mna fungovat. A navyse mam na pol roka metformin a zohnala som si pod rukou aj 2 balenia clostilu. Tak klasikaaaaaaaaaaaaaaaa
akoze sa tesim lebo aspon viem navod ako dosiahnut co chcem

tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim saaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ale aj sa bojim abyto nebol len prelud. Ved to poznas 😉

pralinka25
8. sep 2009

katka je dnes na IUI. Ze? Musime jej drzat palce!!!!!!!!

Alic ja tak strasne chcem aby sa aj vam s wolfi konnecne prihodil zazrak. Fakt strasne moc.

alicao
autor
8. sep 2009

no ved preto 😀 😀 😀
ja som vcera hladala na nete trenazer , chcem si kupit, ale drahy, ze naco, ved aj tak budem tehotna....hmmmm.....KUUUUUUUUUUUUUPIIIIIIIIIIIIIIIIIM !!!!! 😀 😀 😀 , lebo ak nekupim, nebudem🙂
Pralinka, zalozila som tuto temu na odkliatie nas princezien, napisala som aj basnicku, asi si ju necitala, lebo si uz isla domov, a verim, ze toto kuzlo bude fungovat na nas vsetky🙂
Wolfi si mozno prinesie prdouska z egypta a ja dufam, ze sa mi podari hned prve ivf.
Koncom roka tu uz nebudeme ani jedna, teda budeme ale premenujeme to na stasnte princezne🙂
Dnes je velky den aj pre teba aj pre Kati, tak silne to prizivam, ze neviem co mam so sebou robit. Preto som ti volala, lebo som tu radost potrebovala dat so seba von, ale pochopila som ze preco si nemohla zdvihnut🙂

pralinka25
8. sep 2009

citala som tvoju basnicku 😉
tie tvoje basnicky su fakt neskutocne.

vies co ak su aj este neni oficialne aj tak ti posielam tehuvirusiky. Mozno zaberu aj keby boli len imaginarne 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ja tiez neviem co so sebou. Ale asi pojdem na zachod cikat.

Veru kup. A to som zabudla este na kopec cajov alchemilku a zenske caje a ine bylinkove ktore teraz nemozem. Idem kuknut ake mozem. Pre istotu.
Rozmyslam ze na tu krv by som isla na buduci tyzden. To sa chodi na lacno?

alicao
autor
8. sep 2009

prali dakujem som tu dnes s tebou sama tak su tie virusiky len pre mna, uuuuuuuuuupne cerstve🙂 dakujem🙂
Na krv nemusis ist nalacno, kludne mozes papat.
Pralinka, ze nas tu neopustis tak ako vsetky predtym☹

pralinka25
8. sep 2009

som ti nieco napisala zlato. Mna sa tak lahko nezbavite 😎
Povazujem vas uz za svoje kamosky a ja len tak kamosky neopustam. Prezili sme si aj ked na dialku toho spolu uz dost tak nevidim dovod.

A aky trenazer to chces?Nevahaj a kupuj. Ako ja 😀

alicao
autor
8. sep 2009

No to dufam, lebo mi bolo smutno , fakt....chybala by si mi...
Ja chcem tento http://www.insportline.sk/1476/cyklotrenazer-in...
ale drahy chce http://www.insportline.sk/1212/elliptical-inspo...
ze ked uz cvicit doma tak aspon cele telo, ale ja som na tom cvicila asi dva krat v posilovni a pripadal mi ten pohyb neprirodzeny, tak sa neviem rozhodnut🙂

pralinka25
8. sep 2009

tak kupte najprv jeden a potom druhy. Mate to kam dat? A zacnite tym bicyklom 😉 a hned ako za to vyvalis prachy tak otehotnies aby si ho nemohla pouzivat. Zakony schvalnosti su v tomto skvele ale neprisli na to ze my sme prisli na ich taktiku tak ju pouzijeme proti nim 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
8. sep 2009

prali 😀 😀 😀 len ci to funguje na kazdeho 😀

alicao
autor
8. sep 2009

wolfi ta pozdravuje a drzi palce nech ti ciarka silnie, ze sa na nas tesi, ze je tam 49 stupnov tak sa tesi na zimu 🙂

pralinka25
8. sep 2009

neviem ale na mna urcite ano. To som za svoj kratky zivot uz viac krat zistila 😀

prinajhorsom budes mat trenazer 😉

nesiel mi pripojit prispevok 😠

juj aj ja chcem teplooooooooo. Mam ruky jak ropucha 😝

alicao
autor
8. sep 2009

ja chcem vidiet tvojho muza ako bude reagovat...nenahras to na skrytu kameru? 😀

pralinka25
8. sep 2009

😀 😀 😀 aj ja som zvedava. Skryta kamera to asi nebude ale podrobne ti to mozem opisat do mailu alebo IPcky 😉

Som zvedava co povie a ako sa zatvari. Ja to do zajtra nevidrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😅
najradsej by som mu to vyklabosila hned. Dokonca mi skoro zbadal test a mozno aj zbadal.Ale nic nepovedal. Asi si nevsimol

alicao
autor
8. sep 2009

no ja by som tiez nevydrzla, lenze uz tam nemas cas dat tie topanocky, ci hej?