• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

27. októbra 2011 
autor
fiiiiiiiiiiha tych priznakov je dost:slight_smile: aj mna bolia prsia, ale mna vzdy po ovulke :slight_smile: , keby ma tak nechceli prestat boliet ..ach jo
9. sep 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papa! :slight_smile: pozdravuj ho!
9. sep 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dnes som sa dostala na net az teraz lebo som bola v meste a mala som vela behačiek.
Ale asi tu uz nikto nie je. Tak vas pekne pozdravujem a prajem pekny zvysok dna, zajtra tu uz budem doobeda. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A pozdravujem mamičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a aj budúcu maminku :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym :slight_smile:

Dnes som prva v kancelarii aj v nasej teme. Uz chodim do roboty o tristvrte hodinu skor ako minuly tyzden.

Ahoj jani len pekne prid doobeda a poposielaj virusiky. Tie sa vzdy zidu :dizzy_face:

Alic mna tiez kedysi bolievali prsia (to som ale ovulku nezistovala) Potom som zacala uzivat hak a prestali aj ked som ju vysadila neboleli az teraz ku koncu. A poviem ti tesila som sa lebo to znamenalo ze aspon nieco sa deje. Nikdy by som si nebola myslela ze sa z toho budem tesit.

dnes som robila zas test (hysteria testovacia :grinning: ) a bol tmavsi ako vcera. Dala som to na posudenie drahemu. No ja mam tie ciarocky asi preto take bledsie lebo chodim v noci furt curat. Dokonca aj hodinu predtym nez idem testovat. A asi sa nestihne nahromadit dost HCG hormonu. Dnes som sa pytala aj draheho asi 5 krat nech sa pozrie na ten test a povie ci su moc blede. Povedal ze su v pohode. Je ich vidiet aj pri zavretych zaluziach. Spravam sa ako idiot :sweat_smile:
dnes som ich sem chcela aj prilozit ale moj telefon odmieta spolupracovat s bluetooth. Budem to musiet poslat na mobil odtial do pocitaca a odtial na kluci sem. Tak to skor ako cez vikend nebude :sweat_smile:
10. sep 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali, no vidim, spravas sa presne ako ja ked som to zistila, nevevedela som spat, chodila som do prace skoro testy som nosila dokonca so sebou:slight_smile:
Ale v niecom si ina , u teba testy tmavnu takze dufam, ze si konecne kludnejsia:slight_smile: Verim ze to bude dobre:slight_smile:
Uz si zvykni, ze ja mam vzdy pravdu, povedala som ti, ze tebe staci vyprdnut vajko a bude to!!!:slight_smile:
Inak tak mam napadlo, ked shaarka otehotnela, tak hned za nou isla jej kamoska vavenka, ktora niekolko krat potratila.
Mohlo by to byt aj nas pripad, nie? ved aj mi sa mame radi ako sestry, mozno dokonca viac:slight_smile:!
10. sep 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky

taj ja už som v práci a makám ostošesť

alica: no vidíš som ti vravela, že to do 01.10. stihneš a ani sa nenazdáš a budeš si pichať a potom šup IVF a v novembri budeš už blbnúť s testovaním....

prali: maminka ako? koľký si vlastne deň tehotná, či už týždne?
10. sep 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic ja by som bola najstastnejsi clovek na svete keby si isla po mojich stopach. To mi ver. Dufam len ze ja nepojdem po tych tvojich :unamused:
Teraz musis ty opakovat po mne. dobre?
Boze keby este ja wolfi dosla tehotna ty by si otehotnela Kati by sa vydarila inseminacia a mirka by tiez doniesla mini kubanca tak by som tuto temu vyhlasila nacisto za zazracnu a museli by sem chodit vsetky snazilky povinne..
No nebolo by to uzasne? By sme si potom mohli zalozit novu temu - najstastnejsie odkliate princezny :dizzy_face:
10. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali boli :slight_smile:
a neboj ja som si ista ze nepojdes v mojich slapajach, a ja mam vzdy pravdu to nevies?
inak mam pre teba dobru spravu, v pondelok tu budem, drahy nedostal dovolenku, tak som si svoju zrusila.
10. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kati. No dnes by som podla BT mala byt 17 den.
Mam z toho paniku aby len bolo vsetko v poriadku. Uvedomujem si ze to je ten najhorsi postoj a robim vsetko pre to aby som sa dostala do pohody, lebo takto si mozem len uskodit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ako to dokazat??????? :sweat_smile:

Kati dufam ze zubrienky dorazili kam mali :wink:
10. sep 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kati, no budem stresovat si pis, testovat budem od prveho dna transferu :grinning: :grinning: :grinning:
dufam, ze si spala dve noci dole hlavou aby ani kvapka nevytiekla:slight_smile:
10. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali: tak dýchaj, relaxuj, teš sa ale hlavne nepanikár...veď na toto si sa tešila tak sa teš, všetko dobre dopadne

alica: rok 2009 je šťastný a vianoce budú najkrašie v tvojom živote, uvidíš :dizzy_face:
10. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pre mna dobra sprava ale ty si si mohla oddychnut. Ach jo. Ale tak si zoberiete niekedy cez vianoce :wink:
zajtra rano idem na gyndu. Dufam ze ma odtial nevyzenie ze je to skoro ze co strasim. Dnes cez obed tam zavolam a opytam sa sestricky. Dufam ze sa tam dovolam. Lebo tam je problem dovolat sa a nechcem volat z kancelarie
10. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som jej to kati tiez vcera predpovedala ako slavna vestica praliness :slight_smile:
10. sep 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti, inak keby som zavolala az dnes tak to mozno ani nestihnem, este ze ste ma prehovorili. Objednavaju tak ako som si myslela az o tri tyzdne po schvlani...
Ale mohol by sa stat zazrak a mohla by sa pritrafit aj prirodzene, ved sme sa drali ako kone :grinning:
10. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
praliness :grinning: :grinning: :grinning:
ja dufam,ze na viancoce uz budem na PN:slight_smile:
Uz mam len jednu navstvu doktora a dve dovolenky, takze to vyzujem na navsevy heliosu
10. sep 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no alic to budes. Pekne sa vyvalovat s fazulkou pod stromcekom :wink: Ci uz po prirodzenom otehotneni alebo po umelom. To je jedno.
10. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaaaaaa este ma napadlo....ze vobec nezalezi natom ako casto ma clovek tutumutu, ved tvoj drahy prali musel byt uz vystaveny ako pomaranc a predsa bolo dost!!!! :grinning:
10. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby urobme dohody ak by sa to kazdej podarilo tento mesiac..co by bol zazrak ale...taky zazrak by trebalo oslavit, mohli by sme dat potom stretko po prvy troch rizikovych mesiacoch, hm?
10. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali ozi, pozdravuje ta wolfi, vcera pisala
10. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám taký ciťák, že na vianoce budeme, všetky tehu a na PN a nebudeme nič iné robiť len koníkovať

alica: nemusela, som ležať hore hlavou, lebo všetko vytieklo kým som prišla od doktorky k autu :rolling_eyes:

ale aspoň viem v čom je problém, máme strááááášne lenivé spermie, iné je ok ale tá lenivosť je úžasná :grinning: ale aký pán taký krám :grinning:
10. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no alic mohli. Bolo by to fajn len museli by sme vymysliet nejake neutralne miesto.
Diky pozdravuj ju tiez ked s nou budes pisat.Dufam ze si to tam uziva :dizzy_face:
10. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti :grinning: :grinning: :grinning: no ked inak su dobre tak by to mohlo velice dobre dopadnut, polku cesty ich gatova odviezla :grinning:
alica: to stretko môže byť, ja občas chodím do ZA takže nie je problém
autor
prali jasne dohodli by sme sa niekde aby to kazda mala rovnako daleko...no najprv sa musi stat zazrak:slight_smile:
katti, aj som sa ta zabudla opytat, bolelo ta to ?lebo mna dost
10. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica: no dúfam, že zase až také lenivé nie sú, že nespravia pár krokov :grinning:
10. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti, mala si "otvor" zapchat chilli paprickou, malo by to dvojity ucinok: nic by nevytieklo a spermijky by palili o zivot:slight_smile: :grinning: :grinning:
jaaaaaaaaaj, co zo mna nevylezie ty kokso ...sorrry :grinning:
10. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica: aj mňa to dosť bolelo a ešte keď mi povedala, že by sme to mali aj poistiť tak som sa na ňu pozrela, že čooo?...mňa to bolelo aj minulý týždeň keď sme mali plánovaný sex a aj som jej to povedala, vravela, že to je tým, že keď vajíčko pukne je tam tekutina a čím viac vajok je tým je to bolestivejšie...ale zase dalo sa to vydržať aj keď chuť na sex teda nebola... :astonished:

a mne je jedno ja prídem aj do ZA, ja to tam milujéééém
10. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica: ty kokso to ma nenapadlo, ty si múdra ale až po funuse, si mi to mala povedať v utorok a nie teraz mudrovať :grinning:
10. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ze aky pan taky kram :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa pobavila.
alic si v zazracnej teme tak musis verit na zazraky. Ta tvoja alicka uz jeden urobila :wink:

Hehe cele vianoce budeme konikovat a peenkovat :dizzy_face: to bude zuzo :dizzy_face:
10. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali kedy si poznala toho môjho tak by si sa nesmiala, alebo smiala ešte viac :grinning:
10. sep 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok