Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
11. sep 2009

co bys rada? Virusik?
Neviem ci mozem nejake posielat ked to este neni potvrdene ale tak teda potajomky poslem par a ked potvrdi tak naplno 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kamka17
11. sep 2009

alic...a prečo myslíš, že by sme sa nemali už stretnúť...?????

prali...kašli na to, nechaj si energiu radšej do zásoby, neboj, však aj na teba príde to spanie a tak...a ešte ti bude dobrá 😉

alicao
autor
11. sep 2009

ano ano ano ham ham ham..len neviem ici to mam prijimat ustnym otvorom alebo.....radsej som ticho 😀

alicao
autor
11. sep 2009

Kamka, lebo mi hrozi tancovanie na namesti 😀

kamka17
11. sep 2009

no už som sa zľakla, že ma nemáš rada 😕 ...uff ale mi odľahlo 😵 ...no ok, tak tancovať nemusíš

alicao
autor
11. sep 2009

to sa da? nemas vas rada? ee🙂

pralinka25
11. sep 2009

ale aj ja by som si pozrela alicku ako trsa lord of tehe dance na namesti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alic rozhodnutie ako budes prijimat tehuvirusiky uz necham radsej na teba ale bacha si v praci 😀 😀 😀

katti77
11. sep 2009

no zase vás nestíham čítať, prišla mi šéfka, je na materskej tak tu trošku rozoberáme moje čakanie 😅

prali: tak sa len vytešuj, že ti nič nie je, však to príde 😀

pralinka25
11. sep 2009

no ked budem ako moja mama tak mi 15 minutova cesta do prace bude trvat 3 hodiny a oznackujem si kazdy milimeter cesty 😀

katti77
11. sep 2009

no vidíš, máš sa na čo tešiť 😀 život je krásny 😎

kamka17
11. sep 2009

no super prali, tak by sme to mali nejako zorganozovať a pozvať viac ľudí, nech si to alicka užije 😀 😀 len neviem ako to nazveme...že "alica on the námestie"...

pralinka25
11. sep 2009

kamka nazov moze byt 😀

alicao
autor
11. sep 2009

robte si srandu bosorky🙂 😀
prali ked budes grckos tak chod radsej na PN, kto to bude po tebe upratovat?! 😀

pralinka25
11. sep 2009

no a co si budem doma spinit 😲
potom to budem musiet upratovat ja 😝

kamka17
11. sep 2009

alic, tak sa nehnevaj, ale však nikdy nevieš, čo sa v človeku skrýva a možno raz začneš a bude ťa to nakoniec aj baviť a my sa na tom pekne nabalíme, hihi...

alicao
autor
11. sep 2009

ved ja som tanecnica, teda bola som , dokonca som bola instruktorka, ale odkedy "plodim" nenatriasom sa uz 😝
prali doma si ustielies na zachode a bude🙂

pralinka25
11. sep 2009

tam je malo placu.

Moja mama za mlada ucila moderne tance. Dokonca aj v 6 mesiaci tehotenstva so mnou. A takto to so mnou dopadlo. Je jasne z coho to mam 😀 😀 😀 😀 😀

ja som totalne tanecne drevo. Dokonca som raz na telesnej dostala 5 lebo som odmietla tancovat 😅 Netancovala som ani na stuzovej ani na svadbe

kamka17
11. sep 2009

prali...mne by sa zas strašne páčilo ísť na spoločneské tance, taký nejaký ten tanečný kurz...my máme jednu tanečnú školu pod barákom, len bohužiaľ mám drevo doma...je lenivý ako voš a na toto ho nenahovorím 😢 😒
a na ten záchod...dobrých ľudí sa všade veľa zmestí 😉 😉

alicao
autor
11. sep 2009

prali to vazne? 😀 😀 😀 na svadbe ani ja, nebolo kde, ani nie som disotekovy typ, ale raz mi povedali, ze mam talent, ked ma vydeli na stuskovej tancovat, som sa im smiala. no a o par rokov som isla do Porto Rica a ked som tam uvidela latino a tie uzasne pary, tak som sa zabuchla do toho, schytil ma tam jeden caaaaaavo a tancovala som, a vedela som aj ako, nechapem...ostatne kreacie som sa ucila v Irsku

pralinka25
11. sep 2009

no vidis bude z teba tanecnica.
My sme tiez nemali taku klasicku svatbu, takze sa ani netancovalo.

ja som raz tancovala s jednym cernochom na dovolenke v Parizi valcik a mali sme uspech. Vsetci nam tlieskali a dostala som od neho za tanec aj strieborny prsten. Ale nechala som sa nim viest. Ja talent urcite nemam ☹

alicao
autor
11. sep 2009

prali ved ani mi, ved vies, len v restike rezervovany stol, nebol tam ani tanecny parket.

pralinka25
11. sep 2009

my sme to mali take nieco ako zahradnu party. Ale prsalo a bola zima (v juni) tak sme boli vnutri v restike. Niekto sa tam sice pokusal o tanceky typu masinka ale to sme aj s drahym zdrhli do bezpecnej vzdialenosti 😀

alicao
autor
11. sep 2009

prali 😀 😀 😀 masinka 😀

alicao
autor
11. sep 2009

inak ja som chcela mat majove babo...si mi to vyfukla 😀 😀 😀

katti77
11. sep 2009

no nás bolo desať a muziku sme si hrali aká sme chceli a keby ste videli tie kreácie tak sa po...lalalala 😀

pralinka25
11. sep 2009

neznasam masinkuuuuuuuuu 🙄

alic ty budes mat letne babenko. Ja milujem leto. Bude to mat po mne 😵

alicao
autor
11. sep 2009

katti my sme boli 14ti🙂

katti77
11. sep 2009

aj ja som chcela mať májové alebo júlové, ale aj júnové zoberiem 😉

pralinka25
11. sep 2009

my sme si spravili vlastnu hudbu ale bol tam aj jukebox a tam si to nasli 😝

alicao
autor
11. sep 2009

prali no zbohom 😀 😀 😀 zazpata alicka 😀 mohlo by sa narodit 13.07 to mam moj tata narodeniny, segrine sa ma narodit v january na maminine narodky...to by bola ina nahoda🙂
ani ja neznasam masinku, traposinku