Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

kamka17
11. sep 2009

super, skúsim to tesne pred varom vypnúť, uvidíme...
a s tým ivf...budem to musieť prebrať s drahým, lebo všetko je to potom len o čakaní a netreba asi mrhať časom, tak hádam niečo vymyslíme
ci páni, aj v meste tak fúka vietor ?? lebo tu fučí jak besné, ale aspoň odfučí tie oblaky a bude pekne zas...a drahý splietal niečo s hubami zajtra, tak hádam aj kdesi vybehneme...

alicao
autor
11. sep 2009

presne tak kamka, aj koli veku - nic v zlom, ved vies, lenze aj ivf sa vekom stazuje a je menej uspesne..ja ty som si vybavila papiere, a aj ked ti budu lezal len tak lezat na skrini, ked sa jedneho dna rozhodnes ze do toho idete tak uz to mate, potom aj tak trva kym vas ubjednaju ku koordinatroke a kym ti to zladia s tvojim cyklom...no proste...chapes
tu nefuka, teda neviem , som na deviatom poschodi🙂

kamka17
11. sep 2009

jj, chápať všetko chápem...len ten moj postoj, že šak sa to nejako samo vyrieši...no musím sa do toho pustiť, lebo nikto toto za mňa veru nevyrieši 😅

alicao
autor
11. sep 2009

kamka uz aj ja frcim, tak v pondelok do kvakania🙂!

kamka17
11. sep 2009

jj, čaf a užite si kopce a nech vyjde počasko

alicao
autor
11. sep 2009

ved keby sa to vyriesilo samo, tak ju pokrcis a zahodis🙂

wolfskinka
12. sep 2009

ahojte,

hlasim prichod .... ste toho popisali ... egzpt bol supeeeeeeeeeeeeerrrr, ani som tam nejako na babetko nemyslela akosi to islo cele akosi mimo, sme si tam nasli znamich tak sme mali veselo. Pochodili sme po vyletoch ale to je na dlhsie ked pridem do roboty, teraz sme na navsteve tak len tak na chvilku som na pc.

ja mam dnes 29dc tak cakam co sa udeje ci pride alebo nepride .... 😀 ozaj kupila som si v egzpte sosku boha plodnosti, tak som zvedava na ten ucinok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alic pokladik ahoj .. no som ja len zvedava na tie tvoje // tento cyklus ... a ked nie tak drzim palce, aby si mohla zacat cim skor

prali .......... moooooooooooooooccccc moooooooooooooocccc gratulujem a krasne si to oznamila drahemu .. najkrajsi sposob ako som kedy pocula ... ak dovolis okopirujem 😀 😀 😀 😀 ...

kamka no vitaj aj ty v tejto temicke

katti, mirka cafte ...

kamka, alic .. ked uz som tu ... co tak stretko ????

miroslava89
12. sep 2009

ahojte princeznicky.. idem uz konecne kuk na vas... nasa dovolenka sa nevydarila ☹ po 4 dnoch sme sa vratili domov pre manzelov uraz.. ale uz je lepsie len mam na krku maroda , celu firmu a nestiham nic.. a zacina ma stvat aj mrcha ktorej sa akosi nechce dorazit konecne 🙄

jankabo
12. sep 2009

ahojte,
pekne vas pozdravujem a prajem vám krásny víkend.
A nezabudam ani dnes:
TTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJ
TTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

wolfskinka
12. sep 2009

mirka ... a co sa stalo preboha ? no to ste si teda moc neoddychli

jankabo dakujem

miroslava89
13. sep 2009

manzel sa smykol na mokrych sklach spadol...paru zlomenin paru modrin rozbita hlava.. ale inac je v pohode.. a momentalne aky mame medzi sebou vztah tak mam sto chuti povedat ze tak mu treba 🤐 🙄

miroslava89
13. sep 2009

a este ..mna sa uz boji asi aj vlastny menzes 😖 😠 je presne 44dni odo dna ked sme prisli o babetka..a menzes v nedohladne..pricom mi dr. tvrdil ze ak som predtym mala kratky cyklus tak dojde do tych 4-5tyzdnov 🙄 pred troma dnami som uplne slabunko spinila a odvtedy nic...ani len naznak zeby mala dojst 😠 akurat ze do seba pcham posledne dva dni kopu sladkosti 😅 🙄 ale to s menzesom isto nema nic spolocne to bude blby stres 😢

ja chcem menzes a hned 😔

wolfskinka
13. sep 2009

mirka ahoj ...

s tym menzesom si nelam hlavu, mne po potrate prisiel az po 2,5 mesiaci ... aspon usetris na vlozkach 😀 😀 😀

alicao
autor
14. sep 2009

Ahojte🙂
Nazdaaaaaaaaaar Wofiiiiiiiiiii🙂 Konecne si zase medzi nami🙂 tebe uz mali prist kramy, nie? lebo ovulku si mala o tyzden skor nez ja, takze ak nemas uz kramy tak testuuuuuuuuuuj🙂 si narade!
Ja nebudem tento cyklus tehu..viem to..tak ako som u pralinky vedela, ze bude, u seba viem, ze sa nic nekona...ani didiky ma uz nebolia...
Mirka, to sa vam ako podarilo pre boha? Ved ste boli na kube ak sa nemylim, a tam su same krasne piesocnate plaze..kde ste nasli skaly????
Pralinka, ukaz zbierku testou, uz len dva dni a budes vidiet bodecku🙂

katti77
14. sep 2009

ahojte

zdravím wolfi a miirka vitajte doma 😵

alicao
autor
14. sep 2009

ahoj smejo🙂

katti77
14. sep 2009

ako hory?

alicao
autor
14. sep 2009

bolo fajn, isli sme hrebenovku v zapadnych tatrach v sobotu, vcera uz prsalo tak nic...
blizi sa tvoj den D, vydrzala si? netestla si? Ja sa priazma, ze som testovala dnes rano..a samozrejme nic...ale nemal mi to kto zakazat 😀

pralinka25
14. sep 2009

dobre ranko princeznicky. Pol hodinu mi trvalo prihlasenie sa do pocitaca 😠
vidim ze ste toho popisali dost tak si to idem spatne precitat 🙂

katti77
14. sep 2009

aj ja sa priznám tiež som testla, aj v nedelu aj v pondelok 😉 tiež mi to nemal kto zakázať 😝
v nedelu som mala // ale zistila som, že to bolo asi od pregnylu, lebo dnes už bola ešte slabšia ako včera takže ešte musím čakááááť

alicao
autor
14. sep 2009

katti, ty potvorka, to jasne ze to bolo s pregnylu ved si bola len 5-6 DPO...pockaj aspon do 12DPO...

katti77
14. sep 2009

no veď som vytriezvela dnes ráno, počkám čo už, ale poviem ti v nedelu som bola v eufórii 😅

katti77
14. sep 2009

ahoj prali ako sa nám máš?

pralinka25
14. sep 2009

tak docitane 🙂
wolfi super ze bolo na dovolenke dobre a este lepsie je ze si uz tu. Ajnam bolo v Egypte fantasticky (aj ked som bola taaaaaaaaaaaaaaaaak strasne proti nemu) vobec som tam na babatko nestihla pomysliet. Taketo dovolenky by nam mala povinne preplacat zdravotna poistovna aby nam nezacalo naciato hrabat 😅

mirka fuuuuuuuuuuuuuuuuuha. To je teda ale smola ☹ no snad sa drahy rychlo zotavi.

Alic ukaz grafik. Ja zbierku testikov pridam az v stredu, lebo cez vikend nebol cas jarmocili sme 😅 a vy ste sa kde boli nakoniec napapat?
Kati este je to kratucko ale dufam ze vam to vyslo.

alicao
autor
14. sep 2009

Prali, graf nic nehovori, klasika, ale didiky uz nebolia☹ je to ako vzdy...http://www.fertilityfriend.com/home/2911cc
Inak wolfinka by uz mala mat // ak nema uz kramy, lebo uz je 14 dni po ovulacii, tak neviem kde sa flaka, natahuje nas???!! wolfiiiiiiii!!!!!!

pralinka25
14. sep 2009

alic ty mas take pekne ukazkove grafy. Kurnik keby si len vyzmychala z toho tvojho draheho nejaku zivotaschopnu spermiju

veru veru. Dufam ze uz testla. Som straaaaaaaaaaaaaaaaaasnre zvedava a straaaaaaaaaaasne by som jej to zelala.
Ale to kazdej tu.

alicao
autor
14. sep 2009

no a este k tomu sa narodila mojmu byvalemu kamarovi, s ktory sa uz asi 12 rokov nerozpravam , debil proste...
dcerka, nasiel si babu a po troch mesiacoch ju nabuchal, a vcera sa narodila mala princezna, ona zato nemoze chuda male, nech je zdravucka, ale proste....debili maju stastie..

pralinka25
14. sep 2009

alic ☹
bociani su blazni. Maju asi zle GPSka ked nevedia kam maju prinasat deti 😠

alicao
autor
14. sep 2009

prali, teba si uz ale nasli🙂

katti77
14. sep 2009

alica to si tak nemôžeš brať, lebo keby si žila v cigo ligo osade tak by ťa trafilo, tam by si nestačila registrovať kto čo ako kedy 😉

a baby strašne ma pichá vaječník, ale fakt strašne