Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
17. sep 2009

mirka nezostanes, najmenej ja a wolfi sme tu stale ale len do novembra🙂
Skoda, ze pises tak neskoro to sme vsetky uz domka.
Vstavat dievcata do prace!🙂
Ja cakam na mrchu, ach jo..keby sa to aspon uz spustilo: http://www.fertilityfriend.com/home/2911cc

alicao
autor
17. sep 2009

mirka teraz mi to doslo ty si tehuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulujem, ja trdlo , este spim, no to sme si tu aj vsetky mysleli, ze pri tych turbo spermiach tu dlho nebudes! paraaaaaaaaada! super, no vides raz dva a jeto🙂! 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
17. sep 2009

wolfi, zda sa, ze sme zostali len mi dve netehotne🙂! ale uz sme len dve!🙂 pomaly ale isto dojde na kazdu 🙂

pralinka25
17. sep 2009

dobre ranko

mirka a robila si si testik?????? To sa vam zadarilo na dovolenke? 😵

alic robila si si testik? Teplotka trochu klesa 😒

alicao
autor
17. sep 2009

pralinka, trochu? ved je to jasne, ja mam pri tejto teplote u MS. A robila som, ale negativny, teda duch tam je ale az po limite , 10tkova citlivost rapid clear, ale uz aj spinim,
Uz mi to fakt nevadi , nech len to uz pride aby som 2.10 mohla zacat.

alicao
autor
17. sep 2009

a kde ja nasa mamina katti?🙂

katti77
17. sep 2009

ahojte

mirka tak to je novinka, testovala si, či čo?

a ja zostávam s vami wolfi a alicka, dnes tam nebolo absolútne nič, brucho ma už začína pobolievať tak mrcha príde možno už o týždeň 😠

prali: mama test mi ukázal pregnyl a to je 20, 10 mi neukázal nič, tak ktoré sú lepšie, už som ztoho jeleň

alicao
autor
17. sep 2009

katti, aj mne minult mesiac mala mama test pozitivny a 10nkovy nic, a tehu som bola, skus zajtra znova, este mas cas, ni nie je stratene

katti77
17. sep 2009

tak mi vysvetlite, ako tam môže byť duch keď nie sme tehotné? ako keď som si robila testy predtým tak som tam nikdy ani dúúúúšika nemala a teraz aj alicka ho má a ja som ho mala včera, ako fakt už nerozumiem, o jeb....lalalala tie sviňuchy

alicao
autor
17. sep 2009

katti, no lebo vedia ze si kupime dalsie a dalsie aby sme si to skontrolovali🙂
ale ty mas naozaj este cas, ved kolky den si po inseminacii, 10ty? tak o dva dni testni znova, zajtra nechaj tak..fakt mas este velku sancu

katti77
17. sep 2009

alicka neboj ja som zmierená s každým výsledkom, fakt ako tešila by som sa keby som bola, ale ak nie tak sa nič nedeje, skúsime ešte jedno IUI kým nám neschvália žiadosť na IVF a určila som si čas, že kým nedostaviame dom tak paniku nebudem robiť...len človek keď má šancu tak testuje ako o dušu, že či náhodou 😵

pralinka25
17. sep 2009

alic to umele urcite vijde. Mam citaka uz dlhsie.

kati este to chce cas. Ja som na 13 den videla len ducha a aj to len po limite. Tak este nic nieje stratene. Aj mna boli brucho tak ako pred mrchou. Boli ma tak uz par dni pred ocakavanou mrchou a stale

alicao
autor
17. sep 2009

ved hej, ideme dalej, a ja sa uz tesim na ivf, a tiez si myslim, ze to vyjde, aj preto, ze na mna tak moc myslis🙂

katti77
17. sep 2009

no veď bude ako nebolo, som v poho
alica a tebe potom prečo ukázalo ducha, a je jedno kedy veď keby tam neboli žiadne hodnoty hgc tak nemá z čoho ostať duch? bože keby ti tak mrcha neprišla to by bolo 🙂

alicao
autor
17. sep 2009

katti, ale bolo, fakt si myslim, ze to vyrobcovia robia naschval, zarabaju na nas...
je to skoro neviditelne, mozno to vidim len ja, kaslem na ducha🙂

pralinka25
17. sep 2009

ja som o tom nejako fakt presvedcena. Kludne by som sa aj stavila.

kati ja tiez myslim ze sanca tam je. Este je skoro.

alicao
autor
17. sep 2009

prali🙂

katti77
17. sep 2009

alica ja ti verím, tento rok sa ti zadarí a vianoce budú pohádkové 🙂

pralinka25
17. sep 2009

ano na vianoce budeme vsetky bruchate

alicao
autor
17. sep 2009

no dnes ma darahy nasral, lebo ma ist na sluzobku, na dva tyzdne tak som mu povedala, ze ked ma cez umele necha samu tak ma po chlebe.
On nechce ist ale ze vraj musi, ze ked nepojde teraz tak bude musiet ist v decembri, a to tiez nie je bohvie co, lebo ak to vyjde budem v druhom tretom mesiaci a to tiez nech sa neopovazi nebyt doma!!! ved ja tu nikoho nemaaaaaaam!!!! kurnik...som zvedava ako to vyriesi, nech ma nesere!

alicao
autor
17. sep 2009

prali, z kolacov 😀 normalka 😀

pralinka25
17. sep 2009

a kedy tam ma ist?
No mozno naozaj musi 😕 Ale nieje to bohvieco, to je jasne v tomto obdobi.

pralinka25
17. sep 2009

mozno aj z kolacov ale aj z niecoho ineho 😉

alicao
autor
17. sep 2009

to im maju povedat tetno tyzdne ze kedy, ale ja som mu povedala jasne ak pojde tak to u mna posral, a to on dobre vie...

wolfskinka
17. sep 2009

ahojte ...

mirka gratulujeeeeeeeemmm

alic no presne my dve .... no komment, uz si dostala ?

prali a ty ako neskusis si dat zobrat krv na hcg ku vseobecnej?

alicao
autor
17. sep 2009

wolfi, uz to ide, prave som bola cikat, za taku hodku je to tu ako na koni🙂

pralinka25
17. sep 2009

alic a co ak fakt bude musiet?

wolfi ja neviem moc sa mi tam nechce chodit medzi chorych ludi a zas si aj myslim ze si o mne bude mysliet ze zbytocne panikarim. Nie?

katti77
17. sep 2009

alic a kde má ísť?

wolfskinka
17. sep 2009

alic no super .. tak zaciname spolu .. huraaaaaaaaaaaaaaaa, tesim sa

pralinka25
17. sep 2009

alicka ty to mas teda fakt ako hodinky