Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
17. sep 2009

ok, stiahni ju do tratorie a dame si ham ham...ak ak nie, tak nie , prisposobim sa

wolfskinka
17. sep 2009

alic pisala mi kamka tak o 17.00 stretko ale ze chce ist niekde kde maju capovanu kofolu ... mne je to fuk kde

wolfskinka
17. sep 2009

dohodnite sa vy dve s kamkou kam pojdeme .. mne je fuk

alicao
autor
17. sep 2009

ja neviem kde maju, ja vas proste najdem potom

wolfskinka
17. sep 2009

ok tak cosi vyberieme a poslem ti sms kde sme

alicao
autor
17. sep 2009

to nemusis, lebo ja to tu nepoznam...zavolam a budes ma navygovat

pralinka25
17. sep 2009

ja tiez lubim sunkovu so sanpionmi a kukuricou 😵

pralinka25
17. sep 2009

zoberiete ma?

Ja som sa tak strasne najedla 😝 a inak prsalo uz aj tu cez obed

alicao
autor
17. sep 2009

prali ved by bolo nacase, ale teraz radsej nie , po tretom mesiaci by sme ta tu radi videli🙂

alicao
autor
17. sep 2009

wolfi, vsade pisu, ze ani v heliosackej lekarni nemaju lieky na ivf, ze ich musia objednat, ma drbne ak to budem musiet odlozit len koli tomu!!! 😠

pralinka25
17. sep 2009

coze????????????? Jak to ze tam nemaju lieky??????????????
To je neskutocne. A ked to objednaju kedy im to pride?
Kde mate este nejake blizke centrum?

alicao
autor
17. sep 2009

prali netusim, a ine centra tu nie su, je len v blave a v kosiciach

wolfskinka
17. sep 2009

alic ... chod sa spytat k junioru do lekarne ved recept na lieky uz mas ... a ze nech ti ich objedna ved lieky si mozes kupit uz aj teraz nemusis cakat na nich

pralinka25
17. sep 2009

aha. No tak to uz je pekne daleko. Tychodis do Martina ci kam. Nieco je aj v Banskej Bystrici ci to sa mi len zda? Neviem teraz.

alicao
autor
17. sep 2009

wolfi nemam, to si kde pocula ze mam?🙂

pralinka25
17. sep 2009

kedy ti daju recept?

alicao
autor
17. sep 2009

ved v heliose neeeeeeee? 😀

wolfskinka
17. sep 2009

no mne recept prisiel z poistovne .... no proveru budes potrebovat urcite a na injekcie mas cas ... proveru ked ti daju recept tak tu si mozes dopredu objednat ... ine lieky ako provera neexistuju a ked ti daju recept budes ich tam mat nachystane a injekcie mi objednala a na druhy den som ich mala .. to je asi najlepsia lekaren v ziline

alicao
autor
17. sep 2009

tak mam napisat gatovej nech mi posle recept?

katti77
17. sep 2009

alicka nestresuj budú lieky neboj, v žiline je toľko lekárni, že nájdeš kde ich budú mať, a ako aj wolfi hovorí objednáš, dnes to netrvá dlhšie ako deň dva, kľud 😉

alicao
autor
17. sep 2009

katti, lenze ja mam len tri dni...no stresujem trosku ale ved ma pochop odlozit o dalsi mesiac ma drbe..
uz teraz musim cakat dva mesiace na vysledok, a nechcem cakat 3 🙂

katti77
17. sep 2009

alica určite zoženieš, a podľa mňa sa s nimi bude dať dohodnúť, že ti ju dajú teraz a recept im donesieš potom, však tam väčšinou pracujú ženské tak ťa pochopia, neboj určite zoženieš, mám ísť u nás do lekárne a zohnať ti, som ochotná ti ju aj v nedelu donieť do žiliny, fakt

alicao
autor
17. sep 2009

katti no ked mas 15000 navyse tak skoc 😀

katti77
17. sep 2009

to mi chceš povedať, že tá provera stojí 15000 😠 a to je len na recept, nedá sa kúpiť voľne, a ak nie tak poisťovňa nič neprepláca?

pralinka25
17. sep 2009

alic vypytaj ten recept pre istotu uz teraz

alicao
autor
17. sep 2009

katti, prepalaca ale len cast, neviem kolko stoja naozaj..dobre ze? uz si si o rozmyslela s tym poslanim? skoda 😀 napisem gatovej

pralinka25
17. sep 2009

alic nezabudni pisat ucty. Potom das v osemnastke preplatit 😀

katti77
17. sep 2009

však mi ich dáš v nedelu keď ti donesiem zásielku, tak prečo by som si to mala rozmyslieť 😀

katti77
17. sep 2009

recept mi pošleš poštou a ja ho dám tej milej pani v lekárni 😲

katti77
17. sep 2009

ja by som pre vás urobila čo je v mojih silách v pohode, musíme si pomáhať 😉