Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
21. sep 2009

prali tak tak tak , doma. ležkať, relaxovať

pralinka25
21. sep 2009

alic sak mne je to jasne a neboj sa nestoja mi peniaze za to. Mne skor len islo o to co im povedat ak by sa uz robili zoznami tento tyzden teda este pred navstevou gyndy. Potom to uz povieme aj rodicom tak mi bude jedno ze to budu vediet v robote. Len sa obavam ze ten termin sa blizi a je dost mozne ze cele sa to zacne robit uz tento tyzden.

alicao
autor
21. sep 2009

prali posluchaj nas nekonecne snazilky, mas to najcejnesie na svet! ako pisem, pockaj do toho 29.9 a potom zrus zateplovanie aj pracu 😀

alicao
autor
21. sep 2009

prali, povedz to vasim az 29.9 a potom aj v robote

pralinka25
21. sep 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ja to vsetko chapeeeeeeeeeem nerobte zo mna workoholika a mamonara.
mne slo len o konkretne tento tyzden od pondelka do piatka. To co bude po 29 ma netrapi lebo to uz bude jasne.

katti77
21. sep 2009

tento týždeň má päť dní, to vydržíš, možno sa ani nič diať nebude 😉

wolfskinka
21. sep 2009

mne sa da tak spat ☹

katti77
21. sep 2009

wolfi, ja chcem tiež 😖 , musím vydržať, už len štyri a pol dňa 😀

pralinka25
21. sep 2009

kati ja viem. Len ked sa robia zoznamiy tak to treba zareagovat hned preto som sa pytala co by ste mi poradili. Ak ma tam uz zapisu tak uz z toho nebude cesta von. Preto som to riesila. Skratka ak sa to bue riesit vo stvrtok tak mi cakanie do utorka nepomoze

alicao
autor
21. sep 2009

prali, neprehanaj, vzdy je cesta von...o nic nejde, co ti mozu? NIC!!!

wolfskinka
21. sep 2009

no zachvilku idem na obed huraaaaaaaaa uz som aj celkom hladna, kolega sa zenil a doniesol tortu zo svadby ale teda dobra nebola, taka sucha no nic moc ...

alicao
autor
21. sep 2009

wolfi, ty radsej vlhke? 😀

alicao
autor
21. sep 2009

kde ste vsetky? 😖

katti77
21. sep 2009

no to fakt kde ste všetky? ja som tu mala auditorku, ale už odišla, už aj po obede som, dnes mi nechutí 😝 , a tu to všetko spí...baby dnes by ste mohli hodiť niečo vtipné nech tu nesedím ako kôpka nešťastia

alicao
autor
21. sep 2009

a co mam vtipkovat sama so sebou? 🙂

katti77
21. sep 2009

no ja neviem ak to dokážeš, tak poď dotoho 😀
ale niečo robteeeee 😖 , ma tu lalalalalalalalalalalalal 😀

pralinka25
21. sep 2009

aj ja by som si dala tortu 😵 ale nie suchu 🙂
tiez som bola na obede aaaaaaaaaaa na zmrzkeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 chcete poslem vam

wolfskinka
21. sep 2009

alic nie vlhke ale take kde je viac kremu a tato mala strasne vela cesta a malo kremu

uz som tu z obeda plne brucho 😵 som sa napraskala az no a ze dieta

katti77
21. sep 2009

hej chcem ale len jogurtovú
ja by som si dala tortu noc a deň, majú ju v martine v tescu a je fantastická, lepšiu tortu som v živote nejedla a dajú ti ju so šlahačkou mňaaa, tak tú by som si dala hneď teď

alicao
autor
21. sep 2009

prali posli radsej virusiky, zmrzku si nechaj🙂!!!
katti jogurtovu nemusim, ja musim ma cokoladkovu🙂

wolfskinka
21. sep 2009

katti no ja momentalne nie .. ale vam poviem ze take zle svadobne kolace som uz dlho nejedla ... teda nic moc, ked doniesol minule iny kolega z jeho svadby tak sa po nich len tak zaprasilo a tieto stale trcia v chladnicke

katti77
21. sep 2009

tak tú zase ja nemusím, mala som ju asi len raz...ja len jogurtovú a orieškovú, ja som totiž to taká veverica 😉

alicao
autor
21. sep 2009

katti 😀

alicao
autor
21. sep 2009

pralinka, poslala som ti mail , hodis mi to do jpg formatu, prosim?

katti77
21. sep 2009

keby ste ma videli jesť lieskové oriešky, ale vlastne všetky oriešky a kukuricu tak by ste na zadok padli, ja jem jeden orech dve minútky...hrach je tiež špecifikum jeden strúčik jem päť minúť, každý hrášok zvlášť...
no vidím, že už mi šibe, píšem také blbosti, ale rátam minútky do konca práce....
ja ináš sladné veľmi nemusím, aj včera sme boli so ségrou v cukrárni a ledva som zjedla polku koláča, ale slané tak to hej

pralinka25
21. sep 2009

tak ja som taka pazrava ze by som si dala akukolvek. Jedna znama robi fantasticku bananovu tortu. Ale mozem aj parizsku.

Alic no sak poslem aj ked su este zatial take neoficialne
pre alicku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
pre katku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
pre wolfi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

katti77
21. sep 2009

ďakujem prali
a banánová môže byť 😉

alicao
autor
21. sep 2009

dakujeeeeeeem!
kokosova je fajna🙂 a uz dost lebo si zaslitam celu klavestnicu 😀

pralinka25
21. sep 2009

daj si tam handricku alic 😉 😀

nemate za co

alic uz to mas

wolfskinka
21. sep 2009

prali mne na tie dvojicky musis 2x poslat ... 😀

nieco na pobavenie ...

Poslednú hádku som zavinil ja.

Keď sa ma žena spýtala, čo je v televízii, odpovedal som, že
plošné spoje, obrazovka a prach.