Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
25. sep 2009

dikes kde je alica?

alicao
autor
25. sep 2009

wolfi vidim ze od vcera necitas moje prispevky🙂
boli sme dnes rano v heliose, mam gonal a proveru, som sa jej pytala, ci sa to da zohnat inde, ona ze pochybuje, pretoze pokial ona vie nemaju ho nikde na slovenksu, caka sa zasielka zo zahranicia a oni to maju uz objednane takze mi to podrzia. ma im to prist na buduci tyzdnen
Dufam, ze sa nehnevas, ale ty mi furt pomahas, a ja ta nechcem vyuzivat, najprv som to chcela skusit zohnat sama nech ta furt neotravujem s liekmi. chapes moja🙂?

pralinka25
25. sep 2009

alic ako v praci? Uz je to lepsie?

wolfskinka
25. sep 2009

alic som uplne vygumovana a nestihla som docitat
jasne alic tesim sa ze si to zohnala a decapeptyl mas kde ? kedy ides do heliosu ak si dobre pamatam tak v utorok tak si to potom zoberies

alicao
autor
25. sep 2009

prisla som teraz do prace, takze musim par veci urobit, ale nezda sa byt toho vela
inak dobra palka za tie lieky, ze 280 euro, a to je len gonal

alicao
autor
25. sep 2009

wolfi nemaju ho nikde ze vraj na Sk. Oni ho uz maju objednany dva tyzdnde, cakaju ze pride na buduci tyzdnen.
Idem v utorok ku koordinatorke tak sa tam stavim, a ak ho este nebudu mat tak si budem volat kazdy den ci prisiel. Nechali si recept, ze mi to podrzia ked pride. hadam to pride , 10.10 by som ho mala zacat pychat
ake i sa pise v pychat?🙂

wolfskinka
25. sep 2009

alic decapeptyl nie je az taky drahy, za 1 balenie decapeptylu sa doplaca 2.20 eura a potrebujes 3 balenia

Orgasmus
Baví se dvě manželky podnikatelů, první se ptá: Hele, říkáš manželovi, když máš orgasmus? Druhá odpovídá: Copak mu můžu stále volat do práce?

Veselá realita
Víte, proč se každý muž po čtyřicítce mezi dvěma souložema zapotí? Ne?
Protože je mezi tím L É T O !

Nejmenší stát
Víte, jaký je nejmenší stát na světě?
Ženské přirození - vejde se tam jeden turista a ještě musí nechat batoh venku!

pralinka25
25. sep 2009

kokso pekne.

alicao
autor
25. sep 2009

😀 wolfi 😀

pralinka25
25. sep 2009

wolfi dobreeeeeee 😀

alicao
autor
25. sep 2009

no prave mi sef oznamil, ze dnes ma pol dna dovolenku o hodinu ide domov, dufam , ze aj ostatne office maju dovolenku!!! nech mi daju uz dnes pokoj!!

pralinka25
25. sep 2009

no teda ten tvoj sef ma pracovnu moralku

alicao
autor
25. sep 2009

prali bol na operacii, tak chodi na rehabilitacie, chudatko moje🙂

wolfskinka
25. sep 2009

alic pychat sa pise s makkym i ako pichat .... 😀

baby ja som uplne hotova

pralinka25
25. sep 2009

z coho wolfi?

no tak nechsa rychlo uzdravi

alicao
autor
25. sep 2009

ale pichat s makkym nie je bohvie co 😀 😀 😀

pralinka25
25. sep 2009

alic na co len ty nemyslis 😀

co budete robit cez vikend?

pralinka25
25. sep 2009

teda musim vas tu vsetky pokarhat. Nakoniec budem v tejto teme sama 😕

alicao
autor
25. sep 2009

prali no mozno aj to naco mysliim 😀
a chcem ist na turistikus este kym sa da, teraz je to tu krasne, asi do sulova

katti77
25. sep 2009

prali sorry ale ešte stále sú tu 😝
ale čítam vás, alica zase chceš rozbehnúť príjemnú témičku? pichanie ťa trápi 😀

alicao
autor
25. sep 2009

katti, ani nie, vcera bolo , dobre bolo 😀 😀 😝

alicao
autor
25. sep 2009

prali co trepes somariny! 🙂

katti77
25. sep 2009

tak mňa trápi, mrcha ešte nedorazila, a asi celú dovolenku budem mať romantickú tým pádom, ako keď konečne môžem ťuťumuťu len tak prenič zanič tak práve vtedy nemôžem aby ju, kravu jednu, 😀

pralinka25
25. sep 2009

no tusim si budem musiet alic z teba zobrat priklad, lebo odkedy som tehu trosku toho mojho draheho zanedbavam
hehe a pekne kvasim. Nechcem sa nejako moc nahanat tak sa snazim doma len tak odpocivat a pekne mi rastu sunecky a tehotenstvom to nebude 😅
Dnes som navstivila spajzu o druhej rano 😅

alicao
autor
25. sep 2009

prali 😀 😀 😀 na co si dostala chut?
katti, no to je na prd, mrcha na dovolenke..svina...ale mozno bude trvat len dva dni ako u mna a mozes tutumutovat do sytosti 😀

katti77
25. sep 2009

prali no pekne začínaš, ale to neva, veď toto si chcela, tak len priberaj

wolfskinka
25. sep 2009

alica na co ty myslis .... pichat s makkym a to sa da ?

ja neviem ci pocasie ci co normalne zaspavam a boli ma hlava

pralinka25
25. sep 2009

chut na nic konkretne len som bla strasne hladna tak som objavila fit tycinku Chute ani nemam len bud som moc hladna alebo zas naopak.
dufam ze si to babo potom zoberie vsetko zo sebou. Aby sa ma nezlaklo ked sa narodi 😅

katti77
25. sep 2009

alica jejda bodaj by si mala pravdu, môže byť aj tri dni, to jej ešte dovolím, ale podľa krajka bude taká akú som ešte nezažila, a ja ju mávam riadnu tak už sa psychicky pripravujem, brufén beriem aspoň tri balenia 😀
ale dnes má ešte šancu inak nech ani nechodí

alicao
autor
25. sep 2009

katti, blbost aj mna tym strasil...krajko je divny...mala som slabu a este ani ani nebolela tak ako zvycajne
wolfi, neviem nie si chora? pocasim to asi nebude, ved je pekne a ja som tiez citliva na pocasie, ale citim sa ok dnes...nepila si vcera? 🙂
prali, no co bude taka velka 120 kilova pralina! 😀