• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

14. mája 2013 
mne sa nepaci, ze to je podla statov.... som slovenka a ide mi o spev, nie o narodnost :wink: paci sa mi Chodur, ostatní chlapi su slabsi, este mozno René....

a baby su nepomerne silnejsie... podla mna by mali vypadnut tí, co su slabsi a nie pre narodnost 2 a 2.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin ja nevim mozna ze nejaci jedinci to budou brat podle narodnosti.a potom to bude uplne na prd protoze slovensko je mensi :angry: me jde take jen a pouze o zpev i kdyby to byla slovenska romka treba.to je uplne jedno.ten,kdo na to ma,musi jednoznacne vyhrat.otazkou jen je,zda tomu tak vazne bude.
5. okt 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janko vypadl, :frowning2: ten se mně líbil
5. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som velmi sklamana ze vyhodili toho slovaka, ja by som vyhodila toho plovietnamca, zasluzil by si to viac :frowning2: ludia su nespravodlivy :angry:
5. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě se zase líbil víc polovietnamec :grinning: . Jsem zvědavá na holky ale docela si myslím že jim hrajou na nervy :confused:
5. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to teda riadne pokaslali........ :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je prúser, ona nemala vypadnúť :confounded:
5. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deborah bola ovela lepšia - je to nespravodlivé :angry:
veru aj ja som ostala prekvapena..dobre spievala :frowning2:
Nééééééééééééé :cry: :cry: :cry: :cry: Deborah :cry: :cry: :cry:
NO tak to ma trosku prekvapilo................ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak debie tam mala určite ostať :cry: :cry: :cry: ....
5. okt 2009 o 20:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ted jsem to prepla...to si delaj srandu, ze vypadla Deborah.....sem si byla jista, ze vypadne ta druha, zpivala desne a neni ani tak sympaticka....

atkhle brzo vyhodit Debbie je velka skoda.
5. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak tohle teda nechápu :confused: :confused: :confused: :confused: Jak mohla deborah vypadnout??? Zpívala náádherně...
5. okt 2009 o 20:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to velmi nespravodlive :frowning2:
myslím že toto šoklo všetkých :unamused:
holky tak nesedte na koniku a posilejte hlasy :wink: :grinning:
5. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi si každej myslel, že ta určitě postoupí a málo lidí pro ni hlasovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak si to neumím vysvětlit.
5. okt 2009 o 20:55  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deborah, to je opravdu škoda.
myslím, že je to tak trochu zakopané v tom dělení na Čechy a Slováky :frowning2:
5. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deborah zpivala pro me jako druha nejlip....

ale je fakt, ze¨ja na smsm kaslu....posilam je jen ve finale, kdyz mi je jeden sympatickej a druhej ne...
5. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím že šokovali i Jandovou te stékali slzy po tváří.
5. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :angry: :angry: teď se čecháčci teda dost sekli,přišli o dost...
5. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:pensive: :pensive: :pensive: ach jo, to mě teda fakt mrzíííí
5. okt 2009 o 20:57  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suki : mas recht, v tom to asi bude :sweat_smile:
Jen mi přijde dost nespravedlivý, že kluci měli o den hlasování víc... :angry:
kali....to ale není jen na čecháčcích, ne? Já třeba nehlasovala, ale když budu, tak klidně i pro Slováky.
5. okt 2009 o 20:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj mna to prekvapilo ze debbie vypadla, ale pravdu povediac som si to myslela hned jak leo otvoril obalku :confused:
a presne debprah doplatila na to co pisala suki :frowning2: ,spievala krasne, tak si vsetci mysleli, ze jej netreba posielat a bolo :angry:
5. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja Jandovou nepoznala, jak nemela namalovany oci...asi vedela ze bude brecet :grinning:

ten sok byl v tom sale slyset....a myslim ze i ta strapata si myslela , ze vypadne ona, po tom co predvedla a co si vyslechla....

asi ma hodne kamaradu....
tusim ze ma kapelu, tak ma asi i hodne fanousku
5. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruna co já vím, ale jinak by přece nevypadla :pensive:
5. okt 2009 o 20:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono taky hodne treba dela ze ona v CR nezije, ale v D, tudiz tu nema kamrady, spoluzaky atd co by pro ni hlasovali
5. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok