Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Charakteristika ľudí

dara123456
12. aug 2014

Ahojte potrebujem pomoct pri pisani chrakteristiky skupiny ludi. Kto mi poradi ako mam postupovat??

marcelatje
12. aug 2014

Ja navrhuje postupovať takto:
1. napíš do goooogla "charakteristika skupiny"
2. necháš sa inšpirovať výsledkami hľadania

😀 😀 😀 😀 😀

mimla
12. aug 2014

@dara123456 Akých ľudí? Je to za účelom nejakej písomnej práce? Z akej oblasti? Napríklad potrebuješ popísať nejaké spoločné znaky z hľadiska psychológie, z hľadiska medicíny, z hľadiska ja neviem, stavu chrupu? Daj viac informácií.

Ale takto z brucha takto na začiatok: Skupina pozostáva z XY (počet členov) o veku od 123 do 345 rokov. Lokalita činnosti tejto skupiny je Horná Dolná a okolité oblasti do 35 km. Ich spoločným znakom je spoločná škola, dve deti vo veku od 3 do 6 rokov, záujem v krasokorčuľovaní a na raňajky jedávajú Bebe Dobréráno. Pracujú pre baču na salaši a na príchod do zamestnania používajú autá, štvorkolky a chodia pešo. povahou sú skôr melancholici so sklonmi k flegmatizmu a niekoľko členov vykazuje znaky poruchy osobnosti. (...)

Alebo nejako podobne prispôsobené potrebám určenia charakteristiky.

bonaqa2013
12. aug 2014

@mimla napísala si to ako keby si bola sama autorkou takýchto štúdii...

ivett1
12. aug 2014

@mimla že...wááááu 🙂

mimla
12. aug 2014

@bonaqa2013 Zopár som ich napísala, to nezapieram, avšak objekty výskumu neboli z Hornej Dolnej ani nepracovali pre baču na salaši. 😀 Aj ľudia, čo občas vyprodukujú nejaký ten písomný počin, majú deti a zavítajú na toto fórum. 😉 Niekedy uvažujem, že aj toto fórum by si zaslúžilo jednu samostanú štúdiu. Avšak, ako tak pozerám zloženie adminov, túto stránku veci zvládne MK aj sám so svojim interným obsadením.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli