• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chcem poslať kočík. Poznáte dobrú kuriérsku službu?

15. júna 2017 
@illyriaprosim ta a nevies kolko stoji preprava kocika do ciech? ziadny cennik som na tom linku nenasla..vaha okolo10kg..je tam teraz akcia do 10kg 8e ale ak by mal vaic ako 10kg? dik
13. feb 2016 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
r Ja pravidelne vyuzivam kuriera cez www.postovy-kurier.sk baliky do 50Kg hmotnosti alebo www.kurierske-sluzby.sk beru vsetko dokonca aj nadrozmerne zasielky ako bicylke, pneumatiky, nabytok atď.
Objednavka na oboch strankach 
www.kurierske-sluzby.sk aj 
www.postovy kurier.sk

je velmi jednoducha. Staci si len vybrat krajinu a vyplnit
ozaj kratky objednavkovi formular. Nasledne zaplatit
Paypal-Kartou alebo Prevodom.
Kurier pri objednavke do 10:00 pride este v ten deň
az ku mne domov alebo do prace. Takze nemusim zdlhavo
cakat na poste v rade. Poslat balik sa da ozaj rychlo
lacno a jednoducho. Vrelo odporucam kazdemu. 

Porovnaj si cenu cez www.najpreprava.sk
21. máj 2016 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja pravidelne vyuzivam kuriera cez www.postovy-kurier.sk baliky do 50Kg hmotnosti alebo www.kurierske-sluzby.sk beru vsetko dokonca aj nadrozmerne zasielky ako kočiar akejkolvek velkosti, bicylke, pneumatiky, nabytok atď.
Objednavka na oboch strankach 
www.kurierske-sluzby.sk aj 
www.postovy kurier.sk

je velmi jednoducha. Staci si len vybrat krajinu a vyplnit
ozaj kratky objednavkovi formular. Nasledne zaplatit
Paypal-Kartou alebo Prevodom.
Kurier pri objednavke do 10:00 pride este v ten deň
az ku mne domov alebo do prace. Takze nemusim zdlhavo
cakat na poste v rade. Poslat balik sa da ozaj rychlo
lacno a jednoducho. Vrelo odporucam kazdemu. 

Porovnaj si cenu cez www.najpreprava.sk
21. máj 2016 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Chcela by som poslat sedacku kurierom. Nevie mi niekto pradit ako a ci je to vobec mozne?
19. sep 2016 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urcite neodporucam http://www.kurierske-sluzby.sk/ ani nimi zazmluvnenu Top trans. Otrasna skusenost s nimi. Nulova komunikacia z ich strany. Vec prisli vyzdvihnut po troch dnoch, a aj to len po mnohych telefonatoch aj so zvysenym hlasom. Proste hrozna ne-sluzba.
20. okt 2016 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slovenska posta asi nieje to najrozumnejsie mne za kocik povedali sumu postovneho nad 38€ a dpd mi ho dorucil za 23€.
1. dec 2016 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby chcela by som si dat poslat prebalovaciu komodu. Nemate nahodou skusenosti? Nejakeho kuriera mi neviete doporucit?
10. jan o 19:09  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby poraďte my dobreho kuriéra spoľahlivého :slight_smile: Potrebujem poslať drevenú detskú postieľku ...Z Trebišova do Brezna ...Ďakujem za odpoveď ;)
15. jún o 07:41  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani15 najlacnejsie vychadza slov posta expres kurier,skus zavolat na ich bezplatne cislo..ja som zhanala pre prepravne spolocnostin no vzdy nieco uctuju extra a vychadzali sialene sumy...posielala som kocik dociech...nakoniec za 13€ siel slov.postou do prahy
15. jún o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jarhal dakujem vám :slight_smile:
15. jún o 22:16  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok