• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chcem poslať kočík. Poznáte dobrú kuriérsku službu?

10. januára 2017 
Ahojte,

potrebujem poslat kocik jednej babe do BA z KE.Rozmyslal som, ze jej to poslem prostrednictvom kuriera.Viete mi niekto poradit, nejaku spolahlivu kuriersku sluzbu...popripade aj lacnu?A este...ako to vlastne prebieha?Chcela by som , aby kurier mi vzal kocik pred blokom a vylozil ho babe v BA , tiez pred blokom?Je to vobec mozne?Vdaka za kazdu infosku. :wink:
7. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A prečo kurierom.Mne prišiel kočiar poštou.No ale je pravda,že som musela íst pre kočiar na poštu. :wink: No mne kurier doniesol plutvy a priniesol ich domov.Ale či predajna to niekde odnášala alebo si to kurier prevzal to neviem.
7. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uvažovala že pošlem svoj,a najlacnejšie mi vyšlo kurierom slovenskej pošty
7. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
bežne sa kočíky posielajú poštou,zabaliť dobre ho musíš tak či tak, jedine,že kupujúca si to želá cez kuriera a zaplatí si to, kurierske služby hľadaj na nete, ja som hľadala aj našla,ked som kupovala bicyklík,ale nakoniec aj tak to bolo najvýhodnejšie poštou
7. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved práve,že kurier je dost drahý.Ja ked som kupovala cez net plutvy z obchodu internetového tak plutvy stáli 10 eur a kurier 5 eur.Ale poštou predajna neposielala tak mne nič iné neostalo len ho zaplatit.Lebo ma to vyšlo aj tak lacnejšie ako u nás v obchode. :unamused:
7. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: inač mimo temy,ked som kupovala autosedačku,tak mi jumpani poslala poštou v takom hrubčom sačku na odpadkovy koš,skoro som odpadla,žiadna škatula,nič-ale sedačka bola v pohode,vravela,že tak už jednu poslala a tiež sa nič nestalo
7. jún 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiež tak dostala kočiar.Ako prišla sedačka neviem lebo som nebola doma. :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tej babe je fuk ako to poslem, ci kurierom, alebo inak....a jedno jej bude aj kolko zaplati , lebo sme rozpravali po telefone, a povedala som jej, ci by jej vadilo, keby ze som jej poslala kurierom.....:confused: ...a na nete hladam, ale zatila nic som nenasla :sweat_smile: ...neporadite priblizne nejaku kuriersku sluzbu?

jalen si neviem predstavit, ako by som dotrepala vyse 20 kilovy kocik na postu atd..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne baliky nosi vacsinou DPD, donesu priamo az pred dvere, este som nemala s nimi ziadny problem, ale cez nich som este neposielala
:wink:
pozerala som aj ich cennik a celkom v pohode, taky 20 kg balik, klasickou sluzbou okolo 9 eur :slight_smile:
7. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka,tak si zavolaj UPC ,pridu si po to do bytu
7. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka,a to čo zaq kočik ked ma 20kg :grinning:
7. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denisocka si asi myslela UPS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

este je TNT Express, DHL Express, In Time ci ako sa volaju...
7. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka ja som robila v kurierskej firme remax zavolas si, dokonca mozes urobit objednavku online (vtedy to este nebolo) mozes to tam poistit, poslat na dobierku. kurier ti pride pre zasielku domov a na druhy den, ak je prijemca doma, ju mas dorucenu. hlavne to musis poriadne zabalit, do nejakej krabice, v igelite ti to nevezmu. na stranke si mozes vypocitat aj cenu prepravy :wink:
8. jún 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TNT express skús :wink:
8. jún 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tnt je super aj vo firme vyuzivame ich sluzby,ceny netusim
8. jún 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam vyborne skusenosti s Remax... prideu si k tebe po to a jej to donesu priamo do bytu... ja ich uz pouzivam 6 rokov...0216107 ich t.c. staci povedat ze chces urobbit objednavku dopravy odkial kam, a ci platit bude prijemca alebo odosielatel... :slight_smile:
8. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikchvilu som uvažovala ake pismeno ide na koniec,kedže to vždy zmylim,tak som dala to,na ktore som ymslela,že tam nejde a zle som dala :grinning:
8. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som poslala 2 kočíky kuriárom a boal som max. spokojná, došiel k nám,kočík zobral a na druhý deň mi pípala sms že kočík je doručený a v poriadku. kuriér bol fajn a zábavný. :slight_smile:
20. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som naposledy použil Kuriérsku službu www.Airway.cz a bol som maximálne spokojný.
19. mar 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky. Neviete kolko stoji kurier ked chcem poslat kocik?
19. aug 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najlacnejšia kuriérska služba
Www.kurierske-sluzby.sk

Porovnaj si na www.najpreprava. Sk
1. sep 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Najlacnejšia kuriérska služba na Slovensku je.
Www.kurierske-sluzby.sk

porovnajte cenu prepravy na www.najpreprava. Sk
1. sep 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrý, práve som si zisťovala tieto informácie, lebo sama idem posielať kočík. Cez slovenskú poštu kuriera- do 15kg cena 9 eur a do 20kg 9,60eur plus ak na dobierku na adresu 1.32 a na účet 96 centov. Kurér príde domov s potrebnými dokladmi a prevezme kočík. Pride nasledujúci den po jeho objednaní na bezplatnom čísle 048-4378800 (tam povedia aj bližšie info o zaslaní). Dá sa aj poštou, no nie všade kočík prevezmú lebo je príliš velký. ja teraz rozmýšlam ako ho zabali, kedže nemám krabicu od neho. Asi bublinkovou foliou by to mohlo ísť.
23. okt 2014 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. okt 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ja zistujme nikde to nechu brat a ked uz tak za 30 e, slov posta uctuje nestandardne rozmery teda k cca 8 e treba este 7 priratat, vsade chcu krabicu, no neviem...
28. apr 2015 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dnes zistovala...
Kočík - dvoj-kombinácia (športový aj hlboká vanička), do 30 kg, zabalený v priesvitnej folii - cena na poste 17,20 EUR.
Budem ho zrejme tento týžden posielat, tak uvidime, ci to tak bude, ako mi dnes povedali...
29. jún 2015 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte k tej cene... V cenniku posty píšu, že taky balík by mal stať 10 EUR. No niekde som sa dočítala, že tých 7,2 EUR navyse - je príplatok za to, že je tovar zabaleny vo folii a nie je v skladnej krabici.
29. jún 2015 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrý deň sme Slovenská kuriérska spoločnosť
Máte internetový obchod?
Potrebujete poslať balík?
Ponúkame vám komplexné riešenie vašich
zásielok
*vyzdvihnutie balíkov u vás doma
*doručovanie balíkových zásielok do 50kg
*doručovanie zásielok po celom území Slovenskej
republiky na nasledujúci deň
*najlepšie ceny na trhu - od 2,60€ za balík
Pre nefiremných zákazníkov platia ceny bez DPH

Viac informácií na: www.topkurier.sk
Tel.č.: 0902 144 643
E-mail: topkurier@topkurier.sk

S pozdravom top kurier tím
17. sep 2015 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.
slovenskí pošta má tiež svoju kuriersku službu skús cez to http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/
2. nov 2015 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň chcela by som sa spýtať či ide poslať balík kurierom slovenskej pošty, ale aby si balík vyzdvihol u mňa doma a nemusela kvôli tomu chodiť na poštu?
2. nov 2015 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ako je to so slov. postou. Ja take veci posielam vzdy supromnym kurierom. zatial stale dpdckom. ked sa nechces trepat z nejakeho odberneho miesta s kocikom (alebo byvas niekde daleko od neho, jak ja :slight_smile: ) tak aj domov ti dovezu, mne tak minule niesli na sviatky kolace :slight_smile:))) Tu mas link:
https://www.dpd.com/sk/home/produkty_a_sluzby/riesenia2/dpd_home
20. jan 2016 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok