Chĺpky. Ako sa ich zbaviť?

leila13
20. apr 2008

Ako sa zbaviť chĺpkov? Alebo aspoň aký je najlepší prípravok na zastavenie rastu chĺpkov? 😠

mirka414
20. apr 2008

skus veet ten ruzovy s jasminom je super 😵

leila13
autor
21. apr 2008

ale to je iba depilačný krém, nie?

mimomo
21. apr 2008

Ja mám osvedčený na nohy depilátor .Po depilácii mi chĺpky rastu až za 4týždne a to ich mám teda požehnane lebo na nás brunetách je to oveľa viac vidieť.Na tvár chodím kozmetičke asi raz za mesiac to si neodvážim robiť sama. 🙂

mirka414
21. apr 2008

myslis natrvalo ta asi iba leizer,ale to je drahsie a teba viac sedeni,aspon co som pocula...mne plne vyhovuje veet.

leila13
autor
21. apr 2008

no aj ja mám depilátor, ale asi som moc citlivá na bolesť, lebo to nemôžem vydržať 😅

mirka414
21. apr 2008

...leila a ja zasa neman na to trpezlvost,a pret pouivam v sprche ten veet krem a je to priiima...

mimomo
21. apr 2008

leila tak potom holiaci strojček predávajú aj na intýmnu hygienu alebo zober manželovy. 😀

mywiel
21. apr 2008

Skus orientalnu epilaciu karamelom u kozmeticky, koza je krasne jemna a nepodrazdena. 😉

dzidzuska
22. apr 2008

no depilacia je fajn ale neviem si to teda predsatvit v intimnych partiach 😅

leila13
autor
22. apr 2008

Skúšala som depiláciu voskom aj na intímnych častiach tela, ale 😅 nadávala som ako pohan 🤐

wladka
22. apr 2008

ja si zasadne depilujem, intim teda nie.. skusala som to opakvanie viac krat 🤐 , vzdy som zacala, ale nedokoncila.. ta bolest jak svina 😠 , tak si to holim - a potom olejcekujem 😉 .. inak depilka bezna na nohy, pozuivam sama studeny aj teply vosk.. oboje je dobre.. 😉 a co si depilujem, uz cca 10rokov, tak mam najjemnejsie chlpky, ani neni poznat, ze ich mam 😉 a som bruneta.. 😅

xena22
22. apr 2008

a holiace strojceky pre zeny vyholia uplne do hladka? Aj intimne partie?To by potom nemusela byt zla investicia 😕

zuzitka
2. máj 2008

baby a cim si osetrite vyholene miesta... myslim intimne partie? mne sa vzdy urobia vyrazky 😠 😠

zuzkaprofant
2. máj 2008

vy si depilujete intim. miesta to musi byt smrt, ja placem pri depilacii noh 😀 😀

bianca
2. máj 2008

ja mam damsky hol.strojcek a som spokojna.Ziadne ziletky nic

martina.d.
2. máj 2008

ja používam silk-épil. No sú dni,keď ma to až príliš bolí. Keď to potrebujem rýchlo tak so žiletkou, a keď som lenivá tak s manželovým braunom s tromi ohybnými hlavicami. S tým asi najčastejšie. Nohy sú po ňom nádherne hebké.Tak podľa nálady 😀

halienka
2. máj 2008

Tak ja som si kedysi začala depilovať nohy a trpela som pri tom ako kôň, bo ich mám dosť silné tie chĺpky a aj veľa 😝 . Rásť mi začali už po pár dňoch a ešte mi aj zarastali pod kožu a zapalovali sa. Tak som musela prejsť na klasické žiletky, nebolí to tak a ani sa mi tak nezapalujú. Ale ide ma z toho klepnuť, lebo minimálne raz za týždeň musím holiť. Na intímnych miestach zas používam krém Veet, tam je to akoby naopak, po klasickom oholení žiletkou sa mi to zapaluje ale po Veete nie, depiláciu by som tam jednoznačne nevydržala 🤐 😝 😀

lyly
2. máj 2008

babulky a neviete nieco poradit na tvar. volako mi tam zacali rasit fuziky. depilovala som si to uz parx pasikmi na tvar, ale uplne sa mi to vyhadzalo pupacikmi. som z toho dooost zufala. diiik

halienka
2. máj 2008

Lyly, to sa robilo aj mne po depilácii na tvári. Skúsila som si ich odfarbovať zosvetlovačom, ale to zas bolo o ničom v lete, bo som bola hnedá a fúziky svietili na blonďato 😀 😎 Tak som skončila pri normálnom vytrhávaní pinzetkou. Robím to tak priebežne, každý deň alebo každý druhý vytrhnem pár, potom zas ďašie začínajú rásť, tak zas tie vytrhnem...nie všetky naraz. No uvažujem o lasere aspoň na tieto fúziky, lebo je to otravné. 😝

bianca
2. máj 2008

ja som depilovala roky,ale nebavi ma to.Chlpy aj tak rastli skor a nie az po 4 tyzdnoch

dididi30
2. máj 2008

ja mam depilacny strojcek a som spokojna, staci ked si nohy oholim raz za 3 tyzdne....pasik pouzivam krem, na tam dole ziletku a pod pachuchy tiez ziletku ale idem vyskusat voskove pasky, ufff

halienka
2. máj 2008

Bianca, to asi záleží aj od génov. Ja som na tom tak ako ty, aj po depilácii sa už po 4-5 dňoch drali von. 😒 A to som si vytrpela pri tom ako kôň.

bianca
2. máj 2008

halienka mna skor deprimovali tie hnusne cervene flaky co mi zostavali vsade a zarastajuce chlpy 🙄 teraz oholim a je to ok

princeznicka.
2. máj 2008

a bianca aky mas holiaci strojcek?

marianita
3. máj 2008

halienka
tvoj včerajší príspevok ma poriadne pobavil 😀 sa tu rehúňam ako Ti svietia fúziky 😀 super si to napísala

bianca
3. máj 2008

princeznicka ja som nakoniec vstadila na znamu znacku a mam ETU.Cenovo dostupny a dobry

halienka
3. máj 2008

Marianitka 🙂 , to som rada že som ťa pobavila, aspoň vidíš, aká som vynaliezavá 😎 , poskúšala som fakt kadečo 😀 No máme to my chlpane ťažké... 😉

bora8
3. máj 2008

kočky ja používam starý depilačný strojček a vždy sa pred depiláciou okúpem v horúcej vode - to pomáha a potom sa celá zase osprchujem a natriem detským olejom - potom mi nezarastajú chlpky - tak to skúste....

karolinkafe
3. máj 2008

Ja mam tiez depilacny strojcek a na zmiernenie bolesti ma taku masaznu hlavu a tiez je sa k nemu pripaja jedna cast, ktora sa dava do mraznicky. Lebo chlad zmiernuje bolest. A je to celkom ok, dokonca som to skusila aj v podpazusi 😅 a teraz mam tych chlpkov oveeeela menej. Aj ked chapem, ze brunetky maju chlpky hrubsie a hustejsie, takze s tou bolestou to moze byt o nieco horsie 😒

bibula
3. máj 2008

ja mam nieco ako mast-vlastnej vyroby/tajomstvo-neskor necham patentovat/,rozsiri to pory/korienkove jamky a postupne taham pinzetou,je citit len tah,bolest ziadna. 😀