Mali ste darované embryo?

pellka
15. feb 2022

Ahojte zakladam tuto temu kôli tomu ze som toho vela ohladom darovenych embryii nenasla a ak tak starsie prispevky… najdu sa tu kocky ktore mali darovane embryo? Aka je sanca ze to vyjde ? Oznamili ste to rodine ci priatelom ze to nieje geneticky vase ??
Kde ste boli v ktorom centre? Budem velmi vdacna za kazdu skusenost pribeh vase pocity atd .. nakolko nas caka vklad s darovanym mam pcos 2x IVF stale len 2 embrya vhodne na Vklad a ziaden uspech ze to nebude ak to vyjde nase geneticke sme zmiereny len by ma zaujimali pocity aj Inych zien dakujem.

kiki68
15. feb 2022

@pellka Kamoska bola takto, zvazovali to skrz nejaku velmi raritnu poruchu u dietata v tehu, nakoniec babo neprezilo 15tt. Ale nakoniec zazrakom ostala tehu prirodzene a maju zdraveho syna. Ale co viem, boli rozhodnuti ist do darovaneho embrya. A nikomu by to nepovedali. Myslim ze hlavne kvoli svokre

nique
15. feb 2022

Mne vyslo IVF. ale bola som pripravena aj na darovane embryo. A okoliu by sme to nepovedali. Naco. Dietatu casom asi ano. Ako pri adopcii. Akurat tu je adopcia ovela ovela skor. Ja som si robila vela fotiek s bruskom a syn ich rad pozera. Dava mu to istotu, ze sme ho velmi chceli a tesime sa, ze je s nami. To mu staci. Geneticky je uplne nas, avsak clovek si po IVF tiez nie je 100% isty 🙂. Neboj sa, ked to vyjde, vsetko sa usporiada.

kiki68
15. feb 2022

@nique ale zase ono to babo vynosis, je 9 mes s Tebou v brusku. To clovek neopinka, to babo ine nepozna, iba tu mamu a tata, co poculo od zaciatku hlasy este z toho bruska. Ved ziadna ina mama by ho v brusku nemala, takze za mna vybavena vec 😀 hlavne ze je na svete

ragaca
15. feb 2022

@kiki68 presne ako hovoríš.dieta bere výživy 9 mesiacov čo ho nosia v brusku

butterfly333
15. feb 2022

@pellka mala som 2x vklad neúspešný darovane embryo posledný vklad minulý rok v máji bola som v Brne v reprogenesis. Z rodiny o tom nevedel nikto. Teraz ideme skúsiť soft ivf vlastný materiál.

pellka
autor
15. feb 2022

@butterfly333 povedal ti Niekedy niekto v centre preco… 2 vklady s darovanym embryom nevysli? Popripade navrhli nieco po druhom neuspesnom vklade?

janula12345
15. feb 2022

@pellka mne odporucali darovane vajicko (nie embryo kedze manzelove spermie boli ukazkove)... ale ja som sa na to necitila. Mala som jednoducho pocit, ze chcem moje a kym mam vajicka (aj ked podla nich nekvalitne), skusam co to da. Nad darovanym budem uvazovat az ked moje nebudu. Rovnalo sa to myslim cca 7 vkladom.. niekedy pi jed om, niekedy 2 embrya, spolu 3 ivf cykly a bum. Posledny mrazacik, ktoreho som uz len tak do poctu pred stvrtym ivf cyklom isla "zobrat", mi uz lezi 2.5 roka v posteli. Ja len, ze urob ako ty citis. Ked sa citite obaja na darovane, chod do toho. Ked mas pocit este skusit vlastne, skus kym sa da. Drzim palce.

butterfly333
15. feb 2022

@pellka nie nikto nepovedal prečo to nevyšlo po druhom vklade dr navrhol Era test no nebola som.

pellka
autor
16. feb 2022

@janula12345 dakujem popravde? Nechcem uz cakat skusat nakolko mam pcos stimulaciu prezivam hrozne vsetke tie hormony injekcie atd .. chcem dieta chcem byt matkou a uz mi to je jedno ci bude geneticky moje alebo nie mozno to znie sialene ale stale verim ze nam Boh da aj nase raz.. a po porode sa mozno moje telo spameta a bude fungovat a ja budem mat aj svoje ale… neriesim mam pocit ako keby som si isla pre svoje vlastne embryo je rezervovane je len nase caka nas tam nase vysnivane a vymodlene dieta ktore budeme milovat nadovsetko a nikdy v zivote mu nedam pocitit ze.. nieje geneticky nase ani by som to nikdy… nepovedale manzel je s tym zmiereny dokonca on mi to navrhol ako prvy ak by bolo na nom uz mame doma adoptovane dieta no na adopciu sa zial este necitim.

pellka
autor
16. feb 2022

@butterfly333 v ke mi hladky povedal ze era test je blbost neviem kde je pravda

butterfly333
16. feb 2022

@pellka baby tu si ho dali robot tak uvidíme či im to pomôže.

pellka
autor
16. feb 2022

@butterfly333 nevies cca Kolko to stoji?

butterfly333
16. feb 2022

@pellka tuším okolo 1200e ak myslíš ten era test

pellka
autor
16. feb 2022

@butterfly333 boha to si nedam teda jedine ze vylupim Banku… ved clovek maka plati vsetko co ma potrebuje jest atd a odkial zvysne peniaze na era testy 🤦‍♀️🤦‍♀️🙈😅😅

butterfly333
16. feb 2022

@pellka veď to ja som tiež nad tým rozmýšľala no zatiaľ počkám ja verím že pri stimulke budu nejaké schopné vajíčka a bude čo oplodnit a hlavne aby sa to uhniezdilo.

pellka
autor
16. feb 2022

@butterfly333 drzim velmi palce nech to uz konecne vyjde

martrle
16. feb 2022

@pellka ahoj ja som.bola na darované vajíčko...aj teraz,sa chystám na jar...prvé synček zomrel v 17t...vobec mi to nevadí ze je darované vajko...aj rak bol to môj synček a dakujem darkyni ze,sú aj také moznosti

martrle
16. feb 2022

@pellka aj mne ho.odporucili ale potom ze nie ...keďže som otehotnela na prvý ivf...era ten len skúma Inplantacne okno ze ktorý deň je ten najvhodnejší ...ale he to zbytočné drahe...podľa mňa...

frna82
23. máj 2022

Ahojte sme po KET darovanym embryo 3 deň po vklade. Naše embryo malo označenie 1xXB/1. Vraj najlepšia kvalita. To čakanie je neskutočne na výsledok. Sme už po 2 IVF neúspešných tak sme sa rozhodli pre toto.
Boli sme v Brne v reprofite v piatok. Večer po vklade som mala trosku krv v hliene. Môže to byť? Vraveli nám že blastocysta sa ma zahniezdiť do 72 hod. Dnes je pondelok a poboľuje ma brucho, trochu pichanie. Bojím sa aby neprišla mrcha, a veľmi si prajem aby toto bolo to za hniezdovanie. Aké ste mali vy priebeh? Podarilo sa vám to na prvý krát?

niky1402
13. júl 2022

@frna82 Ahoj, ako si dopadla s darovanym embryom?

frna82
13. júl 2022

@niky1402 ahoj dopadla som tak že sme boli tehotný do 5 týždňa a potom som začala krvácať a potratila som 😟. Ale pre nás bol už úspech že sa to podarilo na prvýkrát, chytilo sa

niky1402
13. júl 2022

@frna82 fuuu a co teraz dalej? to mi je luto.

frna82
19. júl 2022

@niky1402 ideme skúsiť ešte raz a uvidíme

jodo27
30. júl 2022

@frna82 kedy máte další vklad ?

frna82
30. júl 2022

@jodo27 až niekedy na jeseň alebo hádam do konca roka. Uvidíme ešte nie som úplne v poriadku. Kým to nedoriesim tak možno to odložíme až na budúci rok

butterfly333
30. júl 2022

@frna82 to ma mrzí. Tiež som mala 2x vklad darovane embryo a nič z toho.

jodo27
30. júl 2022

@butterfly333 ja idem prvýkrát o 2 týždne na vklad DE. lekári vravia že tam je vysoka úspešnosť, lebo som zdravá, mladá plodná tak hádam…. Hádam…. To tak aj bude.

frna82
31. júl 2022

@butterfly333 tak vraveli ze to bolo od prvodarkyne a tiež nie každé embryo musí byť ok.
Teraz máme rezervovane od darkyne ktorá už opakovane darovala a každé bolo úspešné tehotenstvo prijemkyne. Tak uvidíme 🙂

frna82
31. júl 2022

@jodo27 to som si myslela aj ja že nebude problém vynosit dieťa, že maternicu mam ok. A nakoniec som neudržala malé. Ale taktiež to závisí aj od embrya aké je. Preto nám teraz rezervovali od úspešnej darkyne kde bolo vždy potvrdene tehotenstvo do konca.
Tak dúfam, že druhý vklad DE bude už úspešný až do konca.

butterfly333
31. júl 2022

@jodo27 no keď si mladá zdravá plodná prečo idete do DE?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre