Čím dám dole pastelky zo steny?

simina1507
4. mar 2014

Baby prosim vas vedeli by ste mi poradit ako dam dole pastelky zo steny? Syn bol vcera podozrivo ticho dlhsiu dobu a ked som ho isla pozriet tak uz bola cela stena pokreslena :D 😀

darina1952
4. mar 2014

ahoj, obyčajné farebné ceruzky sa dajú vygumovať, mastný pastel ide dole zo steny so sódou bikarbónou - jemne si navlhči hubku na riad, nasyp SB a jemnými pohybmi odstráň "umelecké dielo" 😉 😀

ichbinich
4. mar 2014

Mozes skusi okrem spomenuteho aj tzv. zazracnu gumu. Ma to myslim aj DMko, aj od Mr. Proper. Je to taka biela hubka, ktora sa navhlci a potom sa s nou umyva. Zide kadeco zo steny. Len pozor, ak je ta stena vymalovana na farebno - v tom pripade iba jemnulinko, aby nezisla aj ta farba.

prasiatko30
4. mar 2014

Pokial to nie su voskovky tak ja som normalne umyvala s hubkou a jarou a. Zislo to pekne

kaktusik007
4. mar 2014

a ja mam asi divne pastelky, lebo fakt to nicim neslo dole.... tak som raz uz zmiernena so situaciou a s kresbou na stene (uz to tam bolo asi dva mesiace) robila vacsi poriadok v kupelni, aj v skrinkach s cistiacimi... a tam ze savo proti plesniam... deti boli prec, anineivem co ma to napadlo, ale postriekala som to vytvarne dielo -- a ono to zislo!!!!

takze ja doporucujem na pastelky na stene savo proti plesniam 😀 😀 😀

luxus10
6. mar 2024

kouzelnou hubickou z dm proffisimo...