Čím kŕmite vašich Yorkshirov?

cherrinka11
26. apr 2020

Ahojte dievčatá, chcela by som radu co poprípade varíte alebo čím krmite vasik yorkov, moja ma 7rokov, nieje kastrovana a ani prípustená nebola, dávam jej granule a každý deň jednu kapsičku, z kuracieho sa skriabe. Už som si všimla, že tie kapsičky uz nechce, čo dávate vy?Ďakujem.

diaalex
26. apr 2020

@cherrinka11 tie malé konzervy z tesca v tvare štvorca 🙂

cherrinka11
autor
26. apr 2020

@diaalex pôjdem kuknúť aké sú, ja som dávala pedigree kapsičky, ale už sa ich asi obzrala🙄😆

zojanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alazala
26. apr 2020

@cherrinka11 skúšala si barf? Ide o kŕmenie surovou stravou, mäso, vnútornosti, zelenina.. Skús pogooglit, pre psy s citlivým trávením je to dobrá voľba

cherrinka11
autor
26. apr 2020

@zojanka a koľko majú vaše psíky? Sa mi to zdalo malo. Len granule. Do roka mala iba tie.

cherrinka11
autor
26. apr 2020

@alazala nikdy som jej nič suove nedala😮.. Poguglim

zojanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cherrinka11
autor
26. apr 2020

@zojanka ďakujem 😊a prosím ta tie granule sú aj mini male😃lebo moja uz len menšie pohryzie na zubkoch

zojanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cherrinka11
autor
26. apr 2020

@zojanka a aká príchuť im chuti najviac😉😃

zojanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cherrinka11
autor
26. apr 2020

@zojanka si zlata, ďakujem 😉😊

cherrinka11
autor
26. apr 2020

@zojanka ozaj, kúsok parky, kúsok šunky, syra alebo salámy to im vôbec nedáte? Moja sa za tým ide zabiť, ale ja sa jej to bojím dávať tak ale sem tam jej kúsok dam🙄

lussinda2
26. apr 2020

Sice nemam yorka, ale mame tiez male plemeno. Zacal mat zdravotne problemy trocha, ako plnenie analnych zliaz, extremny zubny kamen, lizanie labiek a takisto skrabanie vsetko priznaky alergie. Chcela som dat testy na alergie urobit a veterinarka nam povedala, ze v prvom rade mame vymenit plastove misky za keramicke cca na 8tyzdnov, oni nieco zvyknu vylucovat a psi na to mozu mat alergiu. Nepomohlo...tak zmenit granule a najlepsie bezobilninove a hlavne bez kuracieho masa. Tak sme kupili Brit care jahnacie a su super. Ze az po 8 tyzdnoch sa vytratia vsetky skodliviny a on uz cca po 2-3 tyzdnoch prestal mat polku veci co mal.

cherrinka11
autor
26. apr 2020

@lussinda2 jeej tak to je super, veľmi pekne ďakujem za infi😉skúsim ich aj ja a misky mame antikorové.

sofistikovana123
26. apr 2020

Ahoj, psik by mal v dennej davke jedla prijmut minimalne 70% masa (nie masokostnej mucky, nie tuku stuzeneho a podobnehi balastu, ale naozajstneho masa). Fenka sa moze skrabat z pridanych latok, ktore su castymi alergenmi- soja, kukurica, obilniny....

certica22
27. apr 2020

Ahoj...my máme 4 ročnú Yorkshirku okrem granúl nejakých odmien a piškót nedostáva nič iné...jeden čas som jej kupovala kapsicky alé z tých strašné smrdela..tak isto granule aspoň u našej keď som jej kúpila lacnejšie granule smrdela ako pes ktorí žije vonku...takže od malička prevažne bola na royalkach teraz pre zmenu sme prešli.na granule Acana......naša je spokojná a také že šunku a dostavanie jedla od stola atď nepozná takže jej to ani nechyba 😉

hennyinnsbruck
27. apr 2020

9 a 6 ročný psi, obaja žerú Britky.
Od stola nedostavaju nič okrem surovej zeleniny keď robím polievku.

zojanka
27. apr 2020

@cherrinka11 sunku a syr davame obcas (mozno 1-2x za tyzden im rozdelim jedno koliesko sunky)

zojanka
27. apr 2020

@cherrinka11 ozaj. Ešte by som odporučila, ak chcete dávať konzervy tak vyskúšajte Mono Brit konzervy. My ich mame pre istotu vzdy doma, ak maju psiska problemy s travenim, alebo su po cisteni zubov,.. a to zlozenie si myslim ze je top medzi konzervami. Skuste porovnat zlozenia pedigree a brit.

zojanka
27. apr 2020

Zloženie Brit Mono protein:
72 % jahňa (jahňacie mäso, pľúca, pečeň a srdce), 23 % jahňací vývar, 4 % ryža, 1 % minerály.

siska012
27. apr 2020

Tak ja 2 fenku krmim barfom, surovým mäsom a druhu granulami Brit care + konzervy striedam ( bodreek, Brit, gran carno)... Určite by som psovi nedávala nič z tesca a podobných supermarketov, v prvom rade pozerám na zloženie... Takže žiadne pedigree a pod. To je čistý šrot

eliska13
27. apr 2020

@cherrinka11 keď jej chces dopriať kvalitné, tak Acana má najvyšší podiel mäsa a majú maličké granulky,alebo to občas vymením za Brit care
Žiadne kapsicky, Pedigree je to zmes rôzneho svinstva

cherrinka11
autor
27. apr 2020

@eliska13 už nikdy jej tu kapsičku nedám, vravela som to aj vetetinarovi a on mi nikdy nepovedal na tie kapsičky že nie.

cherrinka11
autor
27. apr 2020

Ďakujem vám kocky za rady😊
Objednám tie Britkky aj skúsim od nich konzervu.

ktochytavzite
27. apr 2020

@cherrinka11 moji rodicia davsli,co ostalo z obeda aj kosti dostsl s nic sa s nim nedialo.

vikusjk
27. apr 2020

My mame yorkshirku, ktora bude mat v juli 13r, cely zivot jej kupujeme Royal Canin pre yorkov. Inak v mladosti dostavala aj pamlsky (rozne), ale nie pravidelne a nie vela. Teraz ich ma pomenej (tak kazdy treti den susene maso a podobne). Vetos tvrdi, ze ma silne srdiecko (nastastie), ale slabne jej zrak, robi sa jej sedy zakal. Tak takto nasa babicka 🙂

mareri
29. máj 2020

aj my sme davali mono protein