kde bol uverejnený...
@varbo ziaden clanok, bol to blog, niekoho sukromne myslienky a nazory, ked chces, mozem ti aj ja nieco napisat
@nelca84 😄
@goodidea neviem na com sa smejes. Ten clovek by na tebe aj pooral... Smeje sa nam svojou aroganciou vsetkym do oci. Este stale ti to je smiesne ?
@konik1402
@viestta presne tak..niektorí ľudia by mali mať zakázané "internety"
@viestta, no te pic, autor zdrhol z psychiatrie?