Čo budete dnes robiť?

6. jan 2024

Ahojte, je sviatok a prší, ako sa chystáte stráviť dnešný deň (najmä s malými deťmi)? Ja som plánovala nejaké výlety, ale počasie mi moje plány trocha kazí 😄 a doma ma už zjedia, poraďte niečo 🙂
Ďakujem.

nafka0483
6. jan 2024

My mame rodinny obed a poobede navstevu ak vzdialenejsej rodiny. Medzitym prechadzka. Tu neprsi ale ak by zacalo tak gumaky, oblecenia do dazda a ideme ;)

tundra
6. jan 2024

Odhadzovat sneh🤪

katica06
6. jan 2024

Síce väčšie deti...doobedie rozoberieme vianočnú výzdobu, poobede, pedikérku s dcérou potom kino a nákup

mirage
6. jan 2024

@katica06 nežijete na Slovensku?

katica06
6. jan 2024

@mirage ale áno a celý život vidím z okien na zahraničie

sense
6. jan 2024

Pôjdeme na sneznice do hôr. Keďže na lyžovačku je trochu neskoro keďže chlap ešte len teraz vstal

ivik4
6. jan 2024

Keby sme nesli na oslavu tak by sme vegetili doma pri telke, vcera sme pobehali obchody a boli na kavicke

gabika0825
6. jan 2024

Veď ich oblec do pršiplášťa a na nohy das gumáky a von na prechadzku sa dá ísť. U nás iba poprcha ale nie je zima. Ja sa dnes budem konečne venovať upratovaniu po sviatkoch, take väčšie upratovanie-aj skriňa, kuchynská špajza, atd… potom idem na nechty k večeru a pptom už iba oddych

lenkakravcova
6. jan 2024

My sme neplánovali nič konkrétne okrem palaciniek, ideme nakoniec na zubné trhať zub.. 😀

anjelicek26
6. jan 2024

Nakupit (u nas nie je sviatok), upratat, s detmi sa ucit, robit projekty do skoly, pracky otacat, taka sobotna klasika 🙄 Poobede ma syn zapas z hadzanej, tak tam pojdeme, ine asi ani nic.

deti95060810
6. jan 2024

piecť tortu... syn má narodeniny.

ivangeline
6. jan 2024

Vsetci vrcia. ;D Ja odpocivam. Navarene mame. Do kostola. K svokrovcom na kapustnicu. Mozno klzisko. Boli sme aj pozvani na zimnu Christilandiu...ale kedze mame rezim s mini babatkom,nijak nam tam nevychadza. :/ Skoda.

slavomira236
6. jan 2024

Ja som dovarila..deti hraju playko potom ideme na klzisko

alickapusinka
6. jan 2024

@lenkakravcova 😢držim palce.

lenkakravcova
6. jan 2024

@alickapusinka bolo to len vytrhnutie kyvajuceho sa zuba u dieťaťa, takže nakoniec to bolo vpohode 🙂

alickapusinka
6. jan 2024

@lenkakravcova tak je dobre ak už neboli.