Čo dnes robíte?

3. júl 2022

S manzelom sme planovali ist na kupko no kedze fuka, odlozili sme to na inokedy, nemam radi turistiku, skor nejaky chill, poradte nam nieco v okoli Ke. Nemienim prelezat pri tv aj ked jemu to tak vyhovuje 😀😀😀

julinka65
3. júl 2022

pokial je takto horuco, tak ten vietor je super. vobec by som kupalisko kvoli tomu nerusila 🙂

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilly16
3. júl 2022

Ja sa chystám na bike az poobede

bessie12
3. júl 2022

Necakane ideme kupit novy telefon pre priatela a potom vybalujem veci z kufrov a tasiek co nam este zostali zo vcerajsieho prichodu z dovolenky. Neskor trochu popratam, uvarim nieco na veceru a odpocivam.
V okoli KE ? Nejake hrady, zamky alebo jaskyne navstivit nechcete ? Alebo Hajske vodopady napr. Naposledy spm tam bola s priatelom.

srferreira
3. júl 2022

Ja idem na bike ked sa maly vyspi. Ale trosku ma zarazilo ked fuka tak sa na kupko nechodi? Ja byvam pri mori a fuka tu 70% z celeho roka a nezabranuje mi to robit cinnosti ktore chcem, a ano aj sa kupat. Ved smelo na kupko neufukne ta 😉 a na Slovensku mate horucavy.

autor
3. júl 2022

@bessie12 ooo to je super napad dakujem 🙂

bessie12
3. júl 2022

Kuk na moj profil. Mam tam pridané nejake fotky z výletov aj názvy kde sme boli. Tak sa môžeš inšpirovať. 🙂

zuzap33
3. júl 2022

Zavaram uhorky

autor
3. júl 2022

@bessie12 🥰

hennyinnsbruck
3. júl 2022

My sme na kupku s 3,5r a podvecer ak nebude moc unavena este bike 😊

laura164
3. júl 2022

Ideme do kina

tribratri
3. júl 2022

Ležím.

tara42
3. júl 2022

Ideme na kupalisko keď sa dcerka zobudi. 👍

deti95060810
3. júl 2022

momentálne s dcérou pozerám Poirot a potom sa pôjdem okúpať do bazéna....

kvietok2891
3. júl 2022

Dnes sme si dali oddychový deň nakoľko v utorok cestujeme na dovolenku a zajtra musím baliť kufor. Pozeráme telku s deťmi sme sa zahrali
človeče a uvarili sme obed

buberova
3. júl 2022

Tiež sme boli na bicykloch 🙂

marca12
3. júl 2022

Skoda,ze ste nesli na kupko. Dnes fukal teply vanok,nie ako vcera studeny. Ja som cely den bola pri vode a som zimomrava a vobec mi nebola zima.

bobrina1
3. júl 2022

@marca12 ale asi nebyvas v KE, ci?