Čo doniesť mamičke do nemocnice?

moncika15
2. nov 2008

ahojte, xcem vas poprosit o radu 🙂
mam ist dnes porziet svagrinu do nemocnice a nexcem tam prist uplne naprazdno. staci nejaka drobnost. a nexcem sa jej ani pytat ci nieco potrebuje

dakujem za akukolvek radu 🙂

dobromila
27. nov 2008

ja by som sa najprv spytala, ci sa dotycna citi na prijimanie navstev. Sama som bola po porode v dost zlom stave a netuzila som po tom, aby ma takto videli okrem manzela aj ini. Ale zalezi na konkretnom pripade samozrejme.
No a tie casopisy by som tiez nemala kedy citat, vkuse som chodila na WC do sprchy alebo som sa zaoberala drobcom.

titkovamiriam
27. nov 2008

ja som posielala veci domov 😀 -navstevy ma potesili 😀

valka
27. nov 2008

ahojte, neviem,ci to niekto spominal, ale mne pomohli strasne moc susene slivky...tak tych celu kopu 🙂

hedunecka
27. nov 2008

no ja som bola po cisarovi a bola som velmi rada ze za mnou niekto prisiel

ja osobne by som priniesla:plienky/ale urcite by som sa opytala ake/, utierky, minaralky, ovocie-ktore mozu aj kojace, prip.vlozky do podprsenky, casaky o dietati atd.

kacka.va
27. nov 2008

já myslím, že věci jako vložky do podprdy, plenky a podobně stejně mamina sebou má, takže to bych nedávala. Spíš bych donesla něco miminku.

tannawe
27. nov 2008

ahoj, urcite caj pro kojici, sadu pro miminko /krem,plenky,vlhcene ubrousky/ a hlavne jit na navstevu,kdyz nas maminka ceka 😉 a tesi se na nas...byly v porodnici i takove maminy,kterym tam oxidovala tchyne a to vazne mohla prinest dudlik ze zlata a vite jak... 😀 😀