• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo je pre vás klišé a čo gýč?

9. júna 2009 
monkula - myslela som tie sadrove hovadiny :wink:
4. feb 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. feb 2008 o 21:04 • monkula
páčia sa mi originálne tetovania, ale gýč je, ak ho má niekto napr. na lopatke a ide niekomu na svadbu, dá si spoločenské šaty, holý chrbát, nádherný účes a otočí sa, blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. feb 2008 o 21:04 • mirka
bramburka,monkula :wink: :wink:
4. feb 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lul ,to teda hej...
Ale zase na Vianoce som neskutočne gýčová, na stene veľký Santa Claus a nápis Merry CHristmas, vetvičky ,sviečky ,gule v okne... :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako vy,ja sa dobre zabávam :slight_smile: asi je to o tolerancii.My mame s mamou uplne odlisný vkus,no beriem,ze jej sa to paci aj ked pre mna je to gýc a spominane sosky mame tiez doma.
Ak budeme "vo vlastnom"tak ich urcite mat nebudem,no mame som nikdy nepovedala"si gýčová".Ved je to jej vkus a ked sa jej to paci a citi sa v takom prostredi dobre,preco by som jej to mala negovat???
4. feb 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď je tu to tetovanie, pamätáte na tie náhrdelníky okolo krku, čo mali byť ako tetovačka :grinning: a veľa šiat pre deti-družičky sú riadne gýčové :confounded: samé volániky a ružičky a trblietky, ...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mám náhodou také gýče niektoré rada :sweat_smile: keď si napríklad vyzdobím niečo pekne tak sa z toho aj poteším :sweat_smile: a kúpim si aj hlúposť kadejakú, ja sa z takých maličkosti najviac vyteším :sweat_smile: :grinning:
autor
domi, to hej a čo máš vytetované ty a kde?
ja chcem vtáka Fénixxa na driek, som gýčová?
4. feb 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka-súhlasím :slight_smile:
4. feb 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2008 o 21:08 • sisstin
a ešte tie veci z reklám v časopise, hodiny s vtáčím spevom, spievajúci veniec a stromček :grinning: :grinning: :grinning: ale zas spievajúce a tancujúce plyšáky sú zlaté :slight_smile:
4. feb 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cha cha ze mikulas s panelaku no to je sen o nsmrtelnosti gycu :grinning: pre mna je gyc, ked niekto si zaobstara vec a nepouziva ju, ale hlavne ze ma dobry pocit ze aj on ma to co vsetci ostatny. :wink:
monkula som sa urazila na tvoju poznamku o pocte prispevkov na konovi to je diskriminacia gycova :grinning: dajte aj nam sancu :astonished:
4. feb 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2008 o 21:16 • anatanka
4. feb 2008 o 21:16 • mirka
4. feb 2008 o 21:17 • anatanka
4. feb 2008 o 21:18 • etuska
4. feb 2008 o 21:18 • dominica
4. feb 2008 o 21:19 • mirka
4. feb 2008 o 21:19 • sisstin
4. feb 2008 o 21:19 • takco
4. feb 2008 o 21:19 • etuska
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok