Čo ma dobre rozosmialo a pobavilo

lucinkaaa
16. aug 2007

Co ma dobre rozosmialo

Caute baby, vcera som sa dost dobre pobavila. Boli sme s muzom v obchode kupovat detsku opatrovatelku a vosli sme do znackoveho obchodu, kde bol taky mlady chalan co vyzeral ako Toso Bezdeda. Moj muz ako odbornik vo veciach technickych sa s nim chcel pustit do debaty o tych vysielackach tak sa ho pyta, ze ake je to citlive... A ten predavac, no to ste este nevideli ako sa zacal krutit... ze: Nooo... ake je to citlive.. no je to citlive... A muz, ze: zachyti to aj prve mrnkanie, alebo to nie je take citlive... a predavac ze: Noo.... podla mna by to mohlo... noo... podla toho na co to potrebujete, na co to chcete pouzit.... Tak mi nedalo a hovorim mu: No na dieta predsa! Aha, na dieta...nooo... tak to asi hej, neviem.... podla mna to... neviem.. podla mna to nie je na uplne male dieta... A zacal rukami roztahovat z 56 cm na asi 1 meter a hovori, ze to bude asi na vacsie dieta... 😀 😀 😀 Tak som sa zacala uz zo zufalstva smiat a hovorim mu, ze nech si to teda nastuduje, lebo ze detske vysielacky su pre mimina. Poviem vam, pripadala som si ako v tom zabavnom programe co bezal v telke, Kufor, kde mali hadat, ze na co dana vec sluzi 😀 . Akurat, ze sme mali z toho srandu cely den, ako nam chlapcek zacal prezentovat, na co vsetko by ten predmet v skatuli pred nim mohol sluzit. Hlavne, ze na skatuli je velky obrazok miminka.

Tesim sa na vase prispevky, co rozosmialo vas. 😀 😀

titkovamiriam
20. aug 2009

raz michal povedal :,,Marek ma noro po čelovi,, namiesto čelo po norovi 😀

bubba
20. aug 2009

atrami 😀 😀 😀 😀