Čím vás vaše dieťatko rozosmialo?

miriam_nutrilon
9. júl 2014

Deti nás dokážu vždy spolahlivo rozosmiať- čím pobavilo vaše dieťatko v poslednom čase vás? Podeľte sa s nami o veselé chvíle s vašimi deťmi! Prvých desať príspevkov odmeníme milým darčekom!

lady511
9. júl 2014

@miriam_nutrilon moj usmev na tváry mi vykuzlila dcerka ked sa dívala na muža ako si štikatkom strihá nechty..pozorovala ho a o chvílu už bežala za naším ratlíkom so štikátkom v ruke 🙂

elina25
9. júl 2014

Včera ockovi vyhodila s taniera palacinku,šľahačka letela až na telku,a melon,jahody a banán na koberci a začala sa smiať a tlieskať rúčkami čo už 😀 viem že je to do plaču ale radosť v jej očkách bola silnejšia 😀

lenkoslava
9. júl 2014

Včera si prvýkrát obula gumáky. Myslela som si, že v nich nebude vedieť chodiť a ona... cupkala, skackala, tancovala, behala po byte a kričala ha-ha-haá 🙂 to bolo radosti, už sa teším, keď ich pojdeme vyskúšať von, počasie nám praje 🙂

slnieckko
9. júl 2014

uci sa hovorit a vcera 1x povedal mucha ale tak pekne po svojom ze muša 😀 tak pol dna behal po byte za muchami a krical a ukazoval muša muša 🙂

moni244
9. júl 2014

predvčerom večer sa pokakala, odbehla do izby, zobrala si plienku, macka, položila ho na zem a chcela ho prebaliť, opakovala pri tom ššš a keď jej to nešlo, ľahla si na zem a snažila si pchať plienku pod zadok 😀 alebo keď na bábkovom predstavení sa postavila do stredu, začala tancovať a dávať si šaty nad hlavu 😀 😀 to pobavila viacerých ľudí naokolo 😀

klincek
9. júl 2014

@miriam_nutrilon moja dcerka vie neskutocne prejavovat radost - pri nej som pochopila, co znamena rozziarit sa od radosti. a tesi sa z uplnych drobnosti, ako to deti vedia..z cukrikov, co vytiahnem z tasky, zo zlteho tricka (zltu miluje), z "vyletu" do supermarketu, ked moze sediet v kosiku. vzdy mi tym vycari usmev 🙂. a velakrat si pritom uvedomim, aka je skoda, ze my dospeli uz takto radost neprejavujeme, hoci dovodov by sme mali dost - len sme vo vire kazdodennosti nejako pozabudli 😉

12katka21
9. júl 2014

Jednu chvilku som mala tazke obdobie a tak to na mna vsetko padlo az som sa rozplakala...az som vzlykala (ako dobre ze je to uz za mnou) no a na moj druhy vzlyk sa moja kocka rozosmiala (asi si myslela ze sa smejem). Ja som sa v tom momente musela smiat s nou a aj plakat som prestala. No je to moj pokladik.

miriam_nutrilon
autor
9. júl 2014

Ďakujem vám mamičky za všetky vaše milé príspevky, ktoré ma prijemne pobavili a vyčarili úsmev na tvari🙂 Pripojte sa do našej témy aj ďalšie mamičky a podelte sa o vašu veselú skúsenosť! Môžete vyhrať milý malý darček.

dominix
9. júl 2014

Nasa trojrocna dcerka nas cez vikend rozosmiala, ked sme isli po lese, dedko sa chytil zvaleneho stromu a my hovorime - ale je dedko silak najvacsi, ked zvalil taky velky strom...a dcerka na to : dedko nie je silak, dedko je (chvilu rozmyslala) ... huncut 🙂

martinka_martinka
9. júl 2014

@miriam_nutrilon my ked malemu niečo nedovolime ako lezenie po stole alebo chytanie tažkych hrncov tak mu povieme no no no! a ukazujeme prstom 🙂 a naucil sa to že vždy ked vylezie na stol alebo ide zobrať ťažky hrniec pred tym povie NO NO NO 😀 presne vie, že nemôže a ešte si aj povie 😀 no aj tak spraví po svojom 🙂

lady511
9. júl 2014

@miriam_nutrilon alebo priatel sa sprchoval hadicou na dvore,,bolo horuco..mala ho videla..prišla za ním " aj ja cem,aj ja cem" ..priatel jej dal hadicu odbehla s nou za psom a začala mu polievat no hm "prirodzenie" ked sa jej pýtam čo robí tak mi vraví " mami to preto lebo si lexo (rexo) oblizuje pipika, tak ho umyjem " 😀 😀 no zbožnujem ju

martinkaha
9. júl 2014

Mňa deti rozosmejú každý deň svojimi historkami, "problémami", pesničkami, tancom, keď sa snažia hrať spoločenské hry, keď sa snažia niečo zvláštne dokázať a pýtajú sa "mami a dokážeš toto?" a je to pritom niečo jednoduché - napr. leží na zemi so zdvihnutými nohami, alebo si skúša jazýčkom obliznúť nos... 😀 😀 😀

sense
9. júl 2014

@martinka_martinka toto robi moja a este hodi taky uskleb.....

ketrin12
9. júl 2014

Mne malý nedávno povedal mami ideš cikať? ked išiel na nočník a že kde mám ja pipíka či mi nenarástol ako jemu no sranda s tými deťmi 🙂 a ešte jedna vec vždy ked vidí že už mám malé chlpky na nohách mi povie mami chod sa oholiť 😉

miriam_nutrilon
autor
10. júl 2014

Výherkyne boli včera kontaktované cez internú poštu. Gratulujeme im - môžete sa tešiť na tieto darčeky. Všetkým ostatným ďakujeme za milé príspevky. Vyčarilo vám dieťatko úsmev na tvári aj dnes? Podeľte sa s ostatnými!