Srandovné diskusie, ktoré vás pobavili

jarkan09
14. okt 2021

Nemôžem zaspať a tak si čítam rôzne diskusie ktoré sem pridavaju rôzne mamičky a je mi aj do smiechu aj do plačú ja osobne na take veci nereaguje. Keď čítam v komentároch že sú. Tu klamstvá atd ale teraz má veľmi pobavil jeden anonym že nemá peniaze a ty klamstvá ktoré podpisovala no pukam vážne😁máte aj vy nejaké obľúbené srandovné diskusie ktoré vás pobavili?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dmk_1
14. okt 2021

@jarkan09 za mna topka - omylom som si vlozila do posvy tampon omylom pokryty spermiami - mozem otehotniet? Cuduj sa svete, takyto pripad som tu nasla az 2x.... A potom otazky typu - som v neviemkolkom tt, popalila som si prst od polievky, ublizi to babatku? .. ja chapem, ze su zeny vystrasene, najma ak sa o to babo dlho snazili, ale kks...spetka rozumu niekedy absentuje az tak, ze koniec

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dmk_1
14. okt 2021

@ptmt1011 ja som aj davala koment po mesiaci, ci z toho nieco bolo,ale uz sa autorka neozvala. Skoda, ze to nerozviedla viac 😃

trema
14. okt 2021

Za mna bola top tema ta zena - panna, ktora si roztahovala vaginu az si ju prilis roztiahla 😂

jaskolka
14. okt 2021

@dmk_1 tu tému s tamponom si pamätám, to bola fakt topk ľudskej blbosti.. A dodnes neviem si predstaviť, ako to vôbec mohlo k tomu dôjsť, škoda, že autorka už sa neozvala

jaskolka
14. okt 2021

Mna pobavila aj okrem tých dvoch (spermotampon a panna s ovisnutou ***) aj téma o srbskej lejdy, ktorá "nepáčila anal" a všetky frajerove ex ho "páčili" 🙈🙈

dmk_1
14. okt 2021

@jaskolka spermotampon 😃😃😃 s muzom sme si nad tym fakt dlho lamali hlavu, ako toto bolo mozne - nechapeme vobec - ako 😃😃

salome123
14. okt 2021

mne sa velmi pacila jedna tema.... muz mal milenku a niekto hadzal do schranky manzelke toho muza anonymne odkazy, ze muz ma milenku. a ta milenka sem pisala, ze je nasrata na toho anonymneho cloveka, ze co za hovado to moze robit. len matne si na to spominam a detaily som si uz nepamatam, ale riadne som sa bavila 🙂

nevenka
14. okt 2021

@jaskolka hej a ona pokracovala potom s dalsimi temami, akoze fakt smutne, keby to nebolo na zaplakanie, tak sa aj smejes. Predana nevesta. 🙈

elizabet173
14. okt 2021

@jaskolka tá srbská lady bola u mňa top, len neviem, či to nebolo väčšmi do plaču, ako do smiechu

janetinka27
14. okt 2021

ja mam rada temu moje najhorsie rande abo tak nejak sa to vola. tam je vela vtipnych zazitkov, skoda, ze ju mam uz celu precitanu a nove zazitky pribudaju len pomaly :D

smitjan
14. okt 2021

Mna akoze kazdy den dokaze nieco prekvapit, ale teda neviem niekedy ci sa skor smiat ci plakat 🙂

malinoismum
14. okt 2021

Či môže tehotná do ZOO tiez stojí za zmienku…

maialeo
14. okt 2021

Mne je smutno zo zistenia, že tieto autorky diskusií vôbec chodia po svete a rozmožujú sa. Tak ten svet aj vyzerá.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
14. okt 2021

Mne rozum zastava pri temach:
- neublizi gynekologicke vysetrenia babatku? moze lekar pouzit gynekologicke zrkadla, neposkodi plod?
- odhchadzam z prace pravidelne uz 2 roky kazdy den o 15 minut skor, lebo pracu mam urobenu a vcera mi to sef vytkol - ja viem, ze robim zle, ale doteraz mu to nevadilo, nic nehovoril tak nechapem co mi to zrazu vcera vytkol, ze mu to zrazu vadi, ked doteraz 2 roky to bolo ok? To akoze co ma znamenat?
- ucitelky su najhorsie na svete, lebo moje dieta si zabudlo ulohu / spackalo pisomku / vyrusovalo na hodine a dostalo poznamku / napomenutie / patku

h2
14. okt 2021

Ja milujem tému "Perly našich detičiek...", tam sa vždy zabavím. Sú aj perly rodičov a manželov, ale tam to až tak nežije.
No a z tých tém, ktoré neboli ani tak smiešne, ako skôr na smiech, si veľmi dobre spomínam na Anetku a jej "armyvojaka", veľká škoda, že to zmazali.

diewcatqoo
14. okt 2021

V poslednom case tu pribulo vela ludi, ktori ocividne nie su psychicky v poriadku a zakladaju divne temy. Ono by tie temy aj boli smiesne, keby vo svojej podstate neboli smutne. Napr. ta srbska lejdy s natrhnutym analom. Podobne lenka, potkan ci aky, atd..
Inak suhlasim s prispevkom vyssie, najviac sa zasmejem na tom, co vypustia z ust nase deti. To je take uprimne a necakane, vzdy ma tato tema rozosmeje a spravi mi pekny den.

jaskolka
14. okt 2021

Ja často aj nechápem témy, že "môj chlap je vulgárny, nadáva, nedáva peniaze na domácnosť, uráža ma, žiarli,klame ma, žijeme u jeho rodičov, a nechce sa osamostatniť " a podobne. Co mam robiť, veľmi ho milujem, ale on je úžasný otec, a čakáme 3 dieťa. A téma konci tak ze autorka začne ospravedlňovať muža, potom sa urazí, keď je ženy napíšu, že je" naivná "a napokon prestane sa ozývať alebo zruší konto. To síce nie je srandovne, ale 99%to tvori
A už srandovnejsie je xy fotiek negatívnych tehotenskych testov, kde všetky vysvetľujú, že sú negatívne a ze" druhá čiarka "je len lepive miesto a autorka pridáva vždy novu a novú fotku s tou istou otázkou.Vtedy ti už nie je sranda, tam vážne pochybujem o IQ dotyčných.

jaskolka
14. okt 2021

@diewcatqoo dobre sú aj témy ako "trapasy na rande" a najhoršie zážitky na rande. To ozaj sa človek nasmeje.

salome123
14. okt 2021

@jaskolka mne vobec nepripadaju vtipne tie prazdne tehotenske testy a vobec si nemyslim, ze tie zeny maju nizke IQ.... ja z tych fotiek citim skor neskutocne zufalstvo a smutok ☹

mackamizjedlaskrec
14. okt 2021

@jarkan09 Mna nie ze pobavuje no uz aj to kolko vela zien pise na vsetko som sama muz mi mepomaha 🤔Neni doma cely den lebo zaraba zle je ...dobry je k detom super otec len na mna krici alebo ma uz nelubi ..zle je
...

maialeo
14. okt 2021

Mne sa páčia diskusie mužov na pokeci: mám doma úplne nemožnú ženu, furt vypisuje na MK a pod... tam je to tiež na pobavenie.

retatka
14. okt 2021

@mackamizjedlaskrec PRESNE keď majú ženy nejaký problém ,opišu ho a nezabudnú uviesť aký je to ináč,,úžasný muž,,😁až nakoniec ho začnú zastávať a vyjde z toho to ,že vlastne problém nikdy nieje lebo je to super muž👌

evaachesa
14. okt 2021

Nemôžem krátko po umelom oplodnení vycikať bábätko? 😳

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaachesa
14. okt 2021

@ptmt1011 úplne vážne ... Bolo to v rámci nejakej diskusie 😂

jjanulienka
14. okt 2021

Či môže tehotná zemlovku😅😅😅