Čo mi to prišlo z pošty?
Váš balík N: 2938456 čaká na spracovanie z dôvodu nezaplatených
@lulufa akurat predvcerom o tom bola niekde reportaz v novinach ci kde, pani mala zaplatit 5eur a stiahlo jej z uctu 350eur ci tak nejako...a posta upozornuje, ze nikdy neziadaju takto peniaze, ze bud sa zaplati pri prevzati balika az, ak je na dobierku alebo eshopu pri objednavke, nic medzi tym, tak pozor!
Mne uz 3x prisla do mejlu sprava ze ma caka balik.na spracovanie 4.99 €.
Nieco som posielala na pošte tak som sa spytala a postarka povedala ze podvod.oni take neposielaju.
Pri 2.mejly som pozrela na oficialnu stranku Slovenska pošta. A tam cerveny oznam ze podvodne mejly.
Logo z mejlov je na 99% identicke s originalom, tak som aj volala na info linku.vedia o tom a riešia.
Hajzli to posielaju asi zo zahraničia.
3.som už rovno zmazala.
Ak nic necakas, tak na to ani neregauj. Bude to zas len nejaka ta podvodna sprava, aby vylakali peniaze od ludi
Mne to tiež chodí asi už 5 krát. Za balík chcu 5€. Vôbec neviem za aky balík. Keby sa to dalo zablokovať aby to nechodilo hned by som to urobila.

je to falošná správa, nič neplatiť, snažia sa vylákať peniaze.