Čo robíte vo voľnom čase s partnerom?

karina123
29. jan 2012

milé mamičky..zaujímal by ma vaš názor, skúsenosti, zážitky...
ked máte s manželom voľný čas ako ho trávite?? čo robíte?? alebo kam chodíte??
ked máte aj bábatká - ktoré ešte nevedia chodiť
ked máte drobcov - ktorí behajú
ked nemáte deti...
dakujem krásne za všetky odpovede

lubina
29. jan 2012

My mame dve dcerky, 6 r. a 3r. Volny cas sa teda prisposobuje im....dnes sme napr. boli lyzovat so starsou a mala sa tam gulovala a len tak behala po snehu.My sme nasavali zdravy vzduch 😀 . No a ked vynimocne mame volny cas iba pre seba - teda nas dvoch, co je zriedka, tak vyrazime na nejaku fajn veceru /lebo ten volny cas je az vecer, ked obe uz spia a strazi ich starka).

lucka1987
31. jan 2012

mm jazdi na kamione a je dva dni v tyzdni doma... drobec ma 4 mesiace.. ideme k svokre, pripadne niekam na navstevu alebo nasteva k nam, alebo kocikovat ked je pekne, alebo sa len tak santime spolu s drobcom.. a ked zaspinka drobcek tak si s mm konecne uzivame jeden druheho

petkave
31. jan 2012

Drobec má 1,5 roka, takže sa mu maximálne prispôsobujeme. Muž chodí do práce, do školy, má kapelu. Ja popri materskej tiež pracujem. Voľný čas iba pre seba máme po večeroch (aj to nie vždy), tak sa snažíme sexovať 😀 Keď je času viac, ako napríklad cez Vianoce, robili sme si spoločné výlety, prechádzky, návštevy.

henulienka
31. jan 2012

čo je to voľný čas ??????? 😀

viki2912
31. jan 2012

ahoj,
takze s manzelom sme zobrati asi rok a pol,mame rocneho drobca,ktory uz chodi...manzel je v praci pocas tyzdna 5 dni od 7.30 do 18.30.pocas tyzdna vela voneho casu nema ani on,ani ja.ale vikendy travime spolu,vsetci traja...ci uz doma,alebo ideme na prechadzku,alebo ideme niekam na nakupy...teraz ked je chladnejsie vyjdeme si vonku,venujeme sa malej...doma si pozrieme dobry film,s manzelom zvykneme spolu varit...ale takychto chvil je velmi malo do mesiaca..ale zivot je taky,niekto musi pracovat a niekto sa stara o dietatko...

kralicica
31. jan 2012

mm cez týždeň pracuje cca do 19.00, takže keď príde domov, vždy spolu večeriame, potom trávime spoločne čas s malým (21 mesačný syn), hráme sa s ním, večer ho okúpeme, uložíme a potom aj o desiatej si pustíme film alebo hráme spoločenské hry. chcem zdôrazniť, že nemáme a nechceme ani mať televízor, takže veľa času trvávime kecaním al len tak. no, my sme dobrí priatelia, nielen manželia, takže je nám spolu fajn. cez víkendy sme spolu viac, ideme väčšinou na nákup, upratujeme, prechádzku von s deťmi (teraz sa nám narodila malá dcérka), na preliezky, alebo len tak na kávu alebo niekedy nás mm pozve na obed, stretávame sa s priateľmi, minimálne 1x do týždňa máme návštevu na celý večer spojenú s večerou.

exupery
31. jan 2012

Teraz v zime je to bieda,neda sa toho vela porabat...tak sa hrame vsetci soolu,ideme babke,alebo niekam na navstevu-susedom,alebo deti pridu k nam.V lete je toho dost,vylety,bicykel,piesok,od rana do vecera vonku,bud s mamou,otcom,alebo vsetci spolu 🙂

monika2606
31. jan 2012

My ešte nemáme drobca až v apríli, no a teraz keď je zima tak je to bieda, iba telka, alebo nejaký film, hráme spoločenské hry alebo výnimočne sa ideme niekam prejsť no alebo sa len tak venujeme jeden druhému 🙂
A ešte máme aj zvieratká tak aj im sa venujeme

fomarik
31. jan 2012

My máme 6 mesačnu dcerku.Volného času s manželom je málo, kedže mm nie je každý den s nami kvoli práci. Ked je doma tak sa s malou spolu šantíme všetci traja, ideme na prechádzku, na nákup. Volný čas na seba máme len večer, ked malá zaspí a ten venujeme spoločnej debate o tom, ako bolo v práci, čo nové, riešime rozne záležitosti čo sa týkaju domácnosti, pozrieme si Tv noviny, dvakrát za mesiac ťuťu-muťu...a hybaj spať!!!! 😉
Spoločné výlety, dovolenky ani večere niekde vonku neabsolvujeme, kedže peniažky na to niesú.

salma22
31. jan 2012

ja som s drahym jedine v nedelu 😒 aj ked sme obaja doma spolu nie sme... kym ja sa venujem domacnosti a malym chrumkam ....drahy sa venuje fuskam samo tiez zalezi na tom aku sluzbu vtedy ma ci dennu, nocnu alebo poobednu
takze som vdacna za kazdu malu chvilku co sme spolu a vacsinou spolocne travime cas uz len v posteli z nasimi detmi ked spolu zaspavame 😵

m.i.r.i
31. jan 2012

Neviem presne, co myslis pod volnym casom, ale ten u nas nastane vecer ked dame drobca spinkat. No a to sme vacsinou doma. Ked sme spolu, tak sa venujeme jeden druhemu, pripadne pozrieme nejaky film ale su aj dni ked sme kazdy na svojom pocitaci a vybavujeme si veci co nestihame cez den - nakupy, hladanie informacii, banky a tak. Tiez vecer zehlim,varime na druhy den, pripadne robime ine veci v domacnosti co nemozeme ked je maly hore. Manzel chodieva 2x v tyzdni hravat hokej s kamaratmi, tak vtedy mam trosinku casu pre seba, ale to tak hodinku🙂 Tak si citam napriklad. Nam maleho nema kto postrazit, teraz ma 2 roky a sami bez neho sme este neboli nikde ani na chvilocku. Takze cez vikendy ked je akoze ten volny cas teraz v zime sme doma, alebo v zahrade na snehu, v lete ideme vsetci traja aj niekam na vylet.

sssimi
31. jan 2012

Ja mám doma malu neposedníčku a druhé na ceste, Manžel chodí domov na 1 až 2 dni v týždni. Chudáčik len čo príde, tak ho poposielam porobiť čo už nezvládam (alebo neviem). Potom sa hráme s malou. Naposledy sme boli v kine a v hracom centre, občas vybehneme k svokre, ale zväčša sme doma. Venujeme sa hlavne Sárke. A keď zaspinká a keďže sme málinko spolu, tak robíme to čo každý zdravý pár 😀 A ak je ešte čas, tak sa vyvalíme na gauč, pozrieme TV a rozprávame sa.

hori
31. jan 2012

chodime s detmi na prechadzky, nakupy, na navstevy a to je asi tak vsetko. minuly rok sme boli na dovolenke s nechodiacim dietatom a bolo celkom fajn, tento rok si asi netrufnem s dvoma detmi, neviem. doma travime volny cas pri pocitaci, televizore, knizke alebo casopise... a najcastejsie staci sa poriadne rozkukat po domacnosti a vzdy sa nejaka pracicka najde a volny cas je fuc... 😉

daniela1974
31. jan 2012

my mame 16 rocnu, 12 rocnu a 8 mesacnu. Chodime casto von autom. Cestujeme bud po SR len tu v okoli alebo chodime do Ciech. Mame oblubene trasy. Mame oblubene restiky a miesta v prirode. Milujem Mijavu, Kopanice myjavske, Dubnik, Trnavu, Nove Mesto nad Vahom, milujem Staru Turu....
Pocuvame casto hudbu ale malo sa rozpravame. Niekedy aj hodiny mlcime a pocuvame hudbu. Nam tato forma lasky a vztahu velmi vyhovuje.

cmulinko
31. jan 2012

Ja snivam o tom,ze raz budeme fungovat ako normalna rodina a kazdy bude mat cas na toho druheho.....nie vtedy,ked uz deti zaspia,nie vtedy,ked je vikend a nie iba cez sviatky...ale vzdy a za akychkolvek okolnosti.

katren
31. jan 2012

my ked mame "volny cas" tak spime.....dospavame, co sa da 😀

mamavera
31. jan 2012

turistika, korčule, bicykle, plaváreň, kino, prechádzky, pizzéria. na pivko 😉 😉 a leňošenieééééé

pastelka99
31. jan 2012

ako každá jedna mamička, ktorá tu spomína píše, je to aj u nás tak, večer je náš a len a len náš a ja som rada a aj tak som šťastná ...voľných chvíľ je málo , víkendy a to sme spolu, no tak to je a nielen v našej rodine, prechádzajú si tým aj iné rodiny...

mandragora22
31. jan 2012

tiez sa opytam, co je to volny cas? ja cely den s dietatom (2r), on do piatej v robote, potom si velakrat este vybavuje take svoje kseftiky, a teda mnohokrat ma na malu cas az v case kupania, potom kupeme, chvalabohu on uspava, vtedy cusim ako vos a pozeram na nete serial a ked ju uspi, opat si riesi svoje kseftiky a ja sa staram o domacnost povacsinou, alebo si trosku oddychnem pri nete. ale skor ta domacnost, lebo "vdaka" narocnej starostlivosti o moje dieta na nu nemam pocas dna absolutne cas, teda riady, spina, bordel, oblecenie, hracky, zehlenie, niekedy dokonca aj pranie alebo varenie, ma cakava v case od cca 21,30 do cca 23,00 a potom som uz taka skapata, ze mam dost, pravdu povediac, ja s partnerom volny cas nemam. striedavo alebo spolu sa musime starat o dieta, ktore nas neskutocne vycerpava oboch a po veceroch obaja narychlo dohaname, co je naozaj potrebne a rozrobene. on svoju pracu a ja svoju domacnost. takze asi tak 😒

vinifred
31. jan 2012

..ja rada uspávam môjho mužíčka monológom..on sa rád nechá a ja sa konečne vykecám .. 😀 ..spokojní sme obaja.. 😵

riverparkdanceschool
17. jún 2014

Mamičky, čo keby sme Vás trošku inšpirovali? Vezmite svoju polovičku v piatok k nám! Pozývame Vás do našej piatkovej tančiarne otvorenej pre širokú verejnosť.
Tančiareň je tu pre všetkých milovníkov Spoločenských tancov (Štandardné a Latinskoamerické tance). Zatancovať si môže prísť každý - začiatočníci aj pokročilí.
Začíname vždy o 20:20.

Tešíme sa na Vás a naše spoločné piatkové tanečné večery🙂