Čo s herpesom na očku?

noccikalili
2. nov 2013

mamicky potrebujem sa poradit. mojej 2rocnej dcerke sa vytvoril herpes na ocku. navstivili sme lekara. vypisal jej lieky herpesin a masticku framikoin. herpes sa krasne zahojil. no ked sa zdalo ze je prec, zase vydim ze jej uz cervenie ocko. to teraz bude mat stale!? ci to vymizne potom a uz bude navzdy pokoj?! :( som uz ztoho zufala. . .

aristka
2. nov 2013

asi by som znova išla k lekárovi ,pre istou choďte očnému ,nech sa na očko pozrie ....a kde sa herpes znovu spraví je individuálne ,môže aj nemusí na tom istom mieste ,ale ak je to blízosť očka a určite treba dr.aj v do budúcna...takže smer očný lekár...

m_ij_ka
3. nov 2013

no ak ste už u lekára boli, predpísal Vám lieky a nepomáha to, tak rozhodne treba ísť k nemu znova ,

livka283
3. nov 2013

s tym ocnym lekarom urcite suhlasim a este sa zvykne nasadit thiamin-vit.B1 popr. po konzultacii s lekarom MILGAMMA N

malinkaaninka
3. nov 2013

áno,herpes sa vracia.je to vírusové ochorenie,dosť ľahko sa prenáša.oko nie je sranda,je to iné ako na pere,určite treba zas k lekárovi.

cerez
3. nov 2013

Určite k lekárovi. Aj ja ako dieťa som prekonala herpes na oku. Furt som bola u lekára-tuším u očiara.

maja2039
3. nov 2013

Urcirte by som isla k ocnemu .............

janinah
3. nov 2013

predpokladám,že ak píšeš,že červenie očko,tak to červenie viečko a teda koža /v očnom je červené oko označenie pre vnútro oka-bielko/ nemusí to byť herpes,môže to byť napr. jačmeň a to je iná liečba,ako tu už radia,treba znova očné vyš...herpes je vírusová záležitosť,vírus v organizme drieme a ak je nejaká záťaž napr. stres,tak herpes "vykvitne"-viac google o tom

katy1979
3. nov 2013

Herpesin by mal zabrat. Framykoinom natieraj dalej. Nasadit b vitamin, c vitamin. A navstivit zajtra znova lekara.