Čo s otravnými susedmi v paneláku?

peta1510
15. júl 2008

Ahojte maminky-nemaminky!
Neviem,ci zakladam novu temu,snad...Mate aj vy podobne skusenosti so susedmi,ze vam otravuju zivot?My mame takych nad sebou. 3 decka-chalani,total divocina,dupancovanie,trieskanie,uz mam z toho nervy.
Co s tym?

asitka
15. júl 2008

ááááno...presne tá...len nerozumiem...prečo nerevala na celé sídlisko...neboli sme jediní silvestrujúci 😀

natal
15. júl 2008

keby som pred tym nemala take skusenosti so susedmi, ani by som neverila, ze je to mozne. Tam sa ludia tak strasne nenavidia, ze je to az nechutne. Kazdy na kazdeho nieco hlada, robia si naschval. Velka vacsina, ktora je normalna a mala na to prostriedky uz odisla. Moji rodicia tam stale byvaju a divim sa, ze este neodisli. V kuse im niekto vyzvana, najma o stvrtej rano. Museli uz vypnut zvoncek. Raz si nasli pred dverami ho.no. Vyhrazne anonymne listy su uplne bezne. Karikatury roznych susedov... No mohla by som pisat a pisat. Normalne teror. Ludia si tam nadavaju na chodbach. este ked som tam byvala, tak mi uplne bez priciny vynadali susedia za nieco o com som nemala ani sajnu. Dokonca suseda pod nami ma chcela raz zbit. Nebyt jej muza, ktory ju chytil, tak neviem ci nedostanem nakladacku len za to, ze som sa branila. Sialenstvo.

peta1510
autor
15. júl 2008

mala si sa jej opytat🙂) My mame taku vedla vo vchode,sama s muzom v 3izb. byte a vadi jej hlucny vytah 😀 Ta keby mala nad sebou to co my,asi by z koze vyletela.Alebo oni🙂)

peta1510
autor
15. júl 2008

Natal,tak to ste v akom gete byvali? Mala si stastie,ze ste patrili k tym,ktori mali moznost odist. U nas su vsetci v pohode,cisty tichy panelak az na tychto.A zrovna nad nami!!! 😠

asitka
15. júl 2008

čo to u nás jednej vadí, keď sa voda do záchodu napúšťa... 😀

natal...preboha...to kde je tak??? šak to si ani na luniku hádam takéto zverstvá nerobia...a to, podľa príspevkov v tv,...tam žijú iné telivá 😀

natal
15. júl 2008

peta ziadne geto, slusna brana, na pohlad tip top. Ziadny asociali, alebo alkoholici. Vsetko pracujuci ludia.

asitka
15. júl 2008

ale šak čo sa čudujem...šak čo som počula...aj u nás si také robili...aj do schárnky tuším niekomu hovno strčili.... 😝

natal
15. júl 2008

je to normalne? 😕 Ja to nechapem.

peta1510
autor
15. júl 2008

Asitka,co sa tej vody tyka,ti nad nami mali asi pokazeni zachod,lebo ked im napustalo vodu,totalne to kvililo,az to v usiach pistalo,tak som krutila hlavou,ci to im nevadi,ked tak v noci sto krat isli na wc,ale to mi je fuk,mna vytacaju tie decka,oni maju totiz 8,9 a 13rokov.Podla mna dost na to,aby uz vedeli co a ako.Ona ich samych von nepusti,tak cucia traja chlani v krasny den cely cas doma...

peta1510
autor
15. júl 2008

To su uz riadne extremy.Primitivne,nie? Fakt niet nad dobrych susedov!

asitka
15. júl 2008

nuž....je to na pováženie...ja sa už niekedy ani nerozčulujem...tí nad nami majú dve malé deti...a rovno nad našou spálňou majú deti detskú....niekedy mám dojem, že sa tam aj korčulovať učia...či ja už neviem...deti večne plačú...ona večne do nich kričí....drž hubu...žer...vypadni...no proste...ja neviem....a o tých nad nimi... 😀 no radšej som ticho.... 😀

asitka
15. júl 2008

a tá s tým záchodom....ona si myslela, že jej to niekto robí naschvál....jej vlastná dcéra bývala vo vedlajšom byte....a keď nebola doma...tak jej mama chodila do jej bytu....porozsvecovala jej všetko pozapínala spotrebiče...no proste....mama vlastnej dcéré...tak čo chceme od cudzích ľudí????

peta1510
autor
15. júl 2008

Asitka,tak to mas paradu,ked su nahodou jedni ticho,druhi to istia,co?A ako sa nad to dokazes povzniest?
P.S.Isto sa tam aj korculovat ucia🙂)

peta1510
autor
15. júl 2008

Sila!Som znechutena.Mat prostriedky,idem na samotu u lesa,svaty pokoj!

asitka
15. júl 2008

peťa...čo ti ja viem...možno aj tým, že som taká salámistka...ale keď ma už čosi naserie...tak to stojí za to....poviem si...sprostému rozum nedáš...a nemienim sa znižovať na ich úroveň.....a mať prostriedky ako ty vravíš....tiež prchám do rodinného domu....ináč mne ešte vadí...aj fajčenie...a to navôkol mám dojem, že všetci fajčia...a všetko máme potom v byte....ale ani s tým nič nenarobím...a načo sa rozčulovať..vrásky si zbytočné narobiť...pre pár blbcov 😀

peta1510
autor
15. júl 2008

No,to ja prave salamista nie som,mna vystihuje heslo,ze na hlavu si s..t nenecham a ked ma niekto vytociiii,tak to uz je fakt posledna kvapka v plnom pohari. Fajcenie mi tiez vadi,ale zavriem okno a kaslem na to,lenze tu si moze clovek pustit radio a oni aj to prehlusia

asitka
15. júl 2008

peťa-...ja si tiež srať na hlavu nenechám....na to sa mám mooooooooc rada......ale aj viem....že nad ľudskou hlúposťou nezvíťazíš....to je asi okrem zákernej choroby...ďaľší faktor..nad ktorým nezvíťazíš...lebo tou svojou primitívnou logikou aj tak nepochopia....že oni sú tí...čo zle robia...

nguyen
15. júl 2008

Ja som byvala skoro rok v jedom strasne starom cinzovom dome z neviemkolkeho storocia, isto poznate take tie stare budovy s uzkymi tocivimi schodiskami bez vytahu kde sa ledva prederiete ked idete s vacsim nakupom sama nie to este ked stretnete niekho v "protismere" 😅 No a samoska ze sme museli byvat na 4 poschodi teda na samom vrchu a prave pod nami byval taky chalanisko co mal asi 30kilo a argentinsku dogu 😅 a cele dni travil tym ze chodil vencit svoju dogu v 30 minutovych intervaloch. Pre normalneho cloveka by to asi nebol az taky prolem ale ja, ked som mala asi 3 roky, pohryzol ma pes a ked som mala 7 pohryzol ma dalsi, takze uplne bez srandy som schopna utekat uz ked vidim srapeja vo vzdialenosti 150m tak si asi viete predstavit moje fobie z tak samozrejmej veci ako je vyjst z bytu a vratit sa do bytu 😅

A okrem toho mam kolegynu ktora kvoli "prijemnym' susedom nakoniec radsej predala byt 😲

peta1510
autor
15. júl 2008

Asitka,tak im to proste trpis?

asitka
15. júl 2008

a to u nás vo vchode...aj drogoví díleri bývali....aj kukláči tu vystrájali 😀

peta1510
autor
15. júl 2008

Len mne to pride take,ze clovek v tom byte byva odjakziva a kvoli nespratnym blbcom,co sa nastahovali pred 7rokmi sa mam ja stahovat,minat financie a vsetko okolo toho???

asitka
15. júl 2008

peťa...a ty nie??? 😀 čo narobíš...ako keď stretnem...poviem...ale ináč...načo to opakovať dookola...keď náprava žiadna...či máš dojem, že u teba to funguje??

peta1510
autor
15. júl 2008

to ste mali aspon zaujimave🙂

asitka
15. júl 2008

ti poviem....pestré to tu máme...ešte, že len 7 poschodí.... 😀

peta1510
autor
15. júl 2008

Ja si prave tiez uz pripadam ako debil.JA nie oni.Pridem a uz som normalne protivno- ironicka,ona hladi ako krava,akoze to na zle dvere klopem,lebo jej sa nezda(!!!) a bezchrbtacky nic neporiesi (asi to bude aj tym,ze decka ju maju na haku)

peta1510
autor
15. júl 2008

boze,chcem dom. Kto ponukne?🙂)

peta1510
autor
15. júl 2008

OK,na dnes to uz necham tak,lebo budem este aj nevyspata,kedze rano o 7 to zacina 😖

asitka
15. júl 2008

toš...ako si ich vychovala...tak ich má....si možno ešte užiješ...keď v puberte budú....takej riadnej....ináč fakt niet nič horšie...ako na prd susedia, čo robia naschávli....ako keď niekto robí oslavu....a že potiahnu dlhšie...raz za čas....tak to beriem....ale keď niekto vie...že sú niekde malé deti...a vrieska deň, noc...ja neviem....niekedy tomu nerozumiem...a už ani neviem, či tomu chcem rozumieť....aby som nezblbla aj ja...

asitka
15. júl 2008

u nás o 6tej.. som na tom lepšie....teda aj pred šiestou zvyknú už buchotať...a korčulovať.:O))) dobrúúúúú

peta1510
autor
15. júl 2008

sa bojim,ze ja uz som zblbla! ☹ Dobruuuu.Spojime sa zajtra,ako nam presiel den s milymi susedmi.