Čo s otravnými susedmi v paneláku?

peta1510
15. júl 2008

Ahojte maminky-nemaminky!
Neviem,ci zakladam novu temu,snad...Mate aj vy podobne skusenosti so susedmi,ze vam otravuju zivot?My mame takych nad sebou. 3 decka-chalani,total divocina,dupancovanie,trieskanie,uz mam z toho nervy.
Co s tym?

peta1510
autor
11. aug 2008

Hubka,to mas pravdu,u nas az ked si mrtva,vtedy sa zacne konat!Ved naco by zbytocne riesili???
Hubka,pod tebou byva ten Francuz,ci kto?Ale ak byva pod tebou,co mu trosku nepodupes,hihi.
Som zvedava na fotky,ze s kym tu kujem pytle.
Som dopozerala akurat Zufale manzelky,tie mi vzdy vedia spravit naladu,skoda len,ze raz za tyzden 😅

hubka
11. aug 2008

Zufalky som mala stiahnute z netu a dopozerala som ich cele, uz sa si ani natacat nebudu, to tak skoncilo, som nechapala...ja som tie zenske milovala....
co sa tyka dupania,ten kreten by mi hned buchal na strop...alebo by chodil k nam vyzvanat, to potrebujem???ved mi buchal, ked som rezne klepala, chapes???pako.....takze ja neriesim, robim si po svojom a dufam, ze z tejto kralikarne vypadnem 😀

peta1510
autor
11. aug 2008

Heeej,mas ich stiahnute?? 😲
Tak ked ti bude vyzvanat,povedz,ze to ti nad vami,hihi.Niekto aky precitlively a ked ty chces aspon ako take ticho,tak si za blbca,sila.
Ok,moja,na dnes koncim,idem spat,maly mava teraz budive noci,tak nech som fit 😉

peta1510
autor
12. aug 2008

Cau baby,no ako?Co nove? 😀

womenne
13. aug 2008

tak oni neodišli mna porazi davam im čas do piatku a večer na nich pošlem draheho 😠 ja neviem ako to zvladnem

ma_se
13. aug 2008

ja uz toto riesit ani nebudem,zivot je prilis kratky na to , aby som si otravovala ludmi ktory mi skodia...nestoja mi za to.... 😉

peta1510
autor
14. aug 2008

Womenne a drahy ti tam pojde robit poriadky?Moj by nesiel,jemu nic nevadi 😖

janulka7
14. aug 2008

ahojte, tak sa pridam aj ja ak mozem.

peta1510
autor
14. aug 2008

Ahoj,kludne sa pridaj 🙂 Vitaj v klube 😉

janulka7
14. aug 2008

tak ja mam teiz super susedov.vediet pred tyjm ako sme kupili byt tak od tial palim akosa da.
moja sesedka co byva pod nami 16 rokov nevetra byt. 😕 zaluzie na oknach ma uplne zhnite co sa uz ani zdvihnut nedaju. pred par tyzdnami som rano pootvarala okna dokoran lebo bol nadherny den, 40·C tak aby sa cerstvy vzduch este nie horuci dostal do byt hned rano. za pol hodiny nieco hrozne smrdelo a ako sprosta som hladala po byte co to moze byt, nakoniecd sm vzala smeti asla vyhodit, aj ked tam boli len papiere, ked som zliezla dole, horor ona zdvihla 10 cm zaluziu na kuchyni ato je jedina ktora sa este ako tak hybe, lebo viac sa zdvihnut neda. mali ste vidiet tie rami na oknach , diery ako peste no dom hrozy.samozrejme mi bolo hned jasne coto smrdi. baby to ste urcite nezazili. v zime je to ok ale v lete ked su horucavy ona smrti ako tchor a nehovoriac o tom ze vchod do panelaku je 24 hodin otvoreny, aj dvere aj okna na vsetkych poschodiach lebo ak niekto zatvori tak chudak prvy co rano vychadza z domu, to hadam ku vchodovym dveram an nedojde lebo poceste umrie od smradu. to ako keby sa tam honcovalo 1000 tchorov. no hnus. v septembri skusime vsetci susedia podat na nu stznost ale mame strach aby nam nieco nevysrstila.

peta1510
autor
14. aug 2008

Fuuuj,to je co za humusacku?A sama tam zije?

monkula
14. aug 2008

janulka ale toto, no fuuuuuuj 😝 😝 😝 😝
Aj moaj babka mala takú susedku, strašne smrdela, abka po je jnávšteve ,lebo inak boal fajn, len bola humusák, vždy vetrala a umývala stoličku na ktroej sedela a prala podukšu zo stoličky... a ona ešte vždy ,že mám sa vyzuť? 😀 😀 😀

peta1510
autor
14. aug 2008

😀 😀 😀 Ze nie,ani sa nevyzliekaj 😀 😀 😀

monkula
14. aug 2008

veď babka furt, nieeeee, nemusíte, i tak nemám pozmývané a vysávané... to by mohla koberce rovno spáliť... 😀 😀

peta1510
autor
14. aug 2008

😀 😀 😀 Ja som mala taku tetu,ktora k nam chodila este ked som bola mala a dodnes mi utkvelo v pamati a vzdy sa mi to vybavi,ako jej nehorazne smrdeli nohy! 😀 A to ked uz ako dieta na to zareaguje clovek,to musel byt pach,fuuj 😀

monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peta1510
autor
14. aug 2008

No presne tie silonky nosila aj ta teta 😀 😀 Takze ak chceme predchadzat smradlavym noham-nenosit silonky do topanok! 😀 😀 😀

monkula
14. aug 2008

Alebo len do kvalitných topánok.... 😀

peta1510
autor
14. aug 2008

Asi tak!

janulka7
14. aug 2008

baby ona tam zije s manzelom a jednym synom , druhy sa uz odstahoval. synovia mali do 30 viac nie. ale co je divne ze ona ne4smrdi ked ju stretnes vonku. ale byt je hymus. raz som ju vymakla ako vchadzala do svojho bytu, pani babule, to je dom hororu a smradu. steny uplne cfierne zhnite aplesnive. no a ta aroma ked za sebou zavrela, na dogrcanie a to ja mam dost silny zaludok.

womenne
14. aug 2008

peta pojde už sa na nich chysta 😉 prave me sa stretli pri dverach a ani buu ani bee mam tušaka že im niečo povedal starosta 😀 uvidime večer,teraz suhlučny ale čo už je den 😒 maly sinkaju v obyvke ale aspon pospia 2-3hodinky

peta1510
autor
14. aug 2008

Aj ste sa niekde stazovali,ked myslis,ze im nieco povedal starosta?A co oni vlastne robia?Hulakaju,ci co si to spominala?

vinka
14. aug 2008

Janulka7 verím ti lebo náš sused je dôchodca a to isté.Ked má dôchodok tak týžden v kuse je naliaty ani sa nesprchuje často opitý sa zmočí aj sanitka ho vozí ked je zožratý alebo policajti.No hrôza.Ked vydí,že niekto ide do vchodu a chce íst von tak privrie počká kým odídu susedia a tak vylezie.A to má ešte aj psa.Ked je zožratý tak aj týžden psík nieje von.Potom chudák nestíha vyberat zákruty jak mu treba sa venčit.Ked prejdem okolo neho smrdí jak bezdomovec za moču za všetkým.Práčku nemá takže neperie.Okná neumýva ani nevetrá.A to nehovorím kolko krát sme mu susedia trieskali na dvere,že mu uniká plyn alebo horí niečo. 😠 Tak a teraz čo sním ked byt má v osobnom vlastníctve

depecko
14. aug 2008

ahojte,tak pridávam sa aj ja,-vinka my máme podobného suseda,alkoholik riadny hlavne keď mu príde dôchodok,všetko prepije lebo byt mu platí dcéra...Už sme ix krát volali mestských policajtov,tak že treba spisovať sťažnosti aj fotiť.. 😀 Poslali sme to na správcu bytov,tak uvidíme.Teraz je dlhší čas kľud,mne je jedno nech si žije ako chce,kým ho nevidím a nespí pred našimi dverami./byt má oproti/.Ľutujem susedu pod ním,....Hlavne tie jeho zvuky..ešte že ku nám to nie je počuť.. 😒

womenne
14. aug 2008

jeee odišli že by bol konečne klud??? 😀

peta1510
autor
15. aug 2008

No ako Womenne,mas klud,odisli na dovolenku?

womenne
15. aug 2008

petka ano navšteva im včera odišla konečne som mal kludnu noc,ale maly spali do 8.30 chudatka dospavali 🙂

peta1510
autor
15. aug 2008

Jaaaj,to im odisla navsteva?ja ze oni niekam odisli,to by si mala este lepsie,ze?

ma_se
16. aug 2008

no peta1510,stale to iste,kd nerobia jedny susedia bordel tak robia druhy a tak sa striedaju....prave som doumyvala chodbu a naproti suseda,stale tolko spiny nazmata na schody,ale zaujimave,ze len vtedy ked mam ja sluzbu,ked ju ma ona ma cisto...a to jej otec robi kostolnika v kostole,a nevie urobit poriadny poriadok na chodbe.... nechapem takych ludi,ked robim poriadok tak to smatie uz zmatiem na lopatku a nie po schodoch,potom spina a bordel vysi az po zabradli....HROZNE....

peta1510
autor
16. aug 2008

Tomu sa hovori inteligencia...