Čo s topánkami, ktoré nenosíte?

lylyjana
28. feb 2021

ahojte.Len tak zo zaujimavosti, co robite s topankami, ktore nenosite, ale su vo vybornom stave? Mam hrozne vela topanok, no aj kopu, ktoru uz nenosim, alebo su mi nepohodlne, tak minimum nosene. Zvyknete ich davat do charity alebo predavat na nete? Alebo cakate kazdy rok ci naaahodou znova neobujete? Alebo jednoducho topanky vyhodite? 💁‍♀️

jenny224
28. feb 2021

Ja zvyknem všeobecne aj na oblečenie, aj topánky, využívať zberné kontajnery Humany

sense
28. feb 2021

Predám al darujem

simsalabim
28. feb 2021

Tiez davam do kontajnerov Humany.

lylyjana
autor
28. feb 2021

@jenny224 a cistis topanky nejako specialne predtym? Lebo oblecenie bezne davamdo charity, do zbernych konrmtajneriv, no s topankami nemam skusenosti.

zuzuliennka1
28. feb 2021

nafotim, hodim na net a co sa do mesiaca nepreda, hodim do humany

makakova
28. feb 2021

Predam alebo ak sa nejakej znamej pacia darujem. Určite by som moderné a pekné nenosené topánky nedarovala kdesi do kontajneru kde neviem kde naozaj skončia.bolo by mi to ľúto (ak nejde o nejaké staré co su 100rokov za opicami) ale inak určite skús hodiť na bazos alebo marketplace na fb.

zavana
28. feb 2021

skúsim posunúť najskôr po kamoškách, po známych, sem tam som mala snahu aj predať, ale to okolo toho len starosti boli, takže na to už neplytvám energiou

kuko55
28. feb 2021

@zuzuliennka1 úplne to iste😂😂😂

jenny224
28. feb 2021

@lylyjana iba oplachnem klasicky podrážky, prelestim (pokiaľ nie sú semiš 🙂 a vnútro vytriem handričkou

deti95060810
28. feb 2021

charita...

marcellka32
28. feb 2021

Mám kopec lodičiek, ktoré som prestala nosiť, už mi je prednejsie pohodlie, tenisky 🙂 takže sa chystám predať, všetko málo nosené, lebo ich mám veľa

vevuska1990
28. feb 2021

@lylyjana ja som včera darovala vyše 40 topánok 3vrecia oblečenia mamičkám do krízového centra
Aj hračky kozmetiku a iné tešili sa veľmi

gladys_07
28. feb 2021

skladujem ich asi tak 7 rokov, prekladam z miesta na miesto, vravim si ze raz ich URCITE obujem, minuly rok som ich prestahovala cez pol Europy. A potom mi raz za cas prdne v bedni a preriedim ich (odovzdam kamoskam alebo na charitu, predavat som leniva).
Rekorderky su zlate sandalky z bratovej svadby, 11 rokov dozadu. Odvtedy som ich nemala na nohe...

antoniatonka
28. feb 2021

https://www.modrykonik.sk/group/8935/ mozes vymenit za nieco ine

lija22
28. feb 2021

nepredavam nikdy nic, zasadne darujem. ak nemam komu polozim ku kontajneru. zvycajne vsetko do 24 hodin zmizlo.

sandrika1986
28. feb 2021

Darujem..

lintu
1. mar 2021

Vyhodiť len tak do koša určite nie. Zbytočné plytvanie toho, čo môže ešte niekomu poslúžiť.
Ak sa s topánkami chceš pohrať, porob na ne inzeráty. Počítaj s tým, že po darovaných veciach býva väčší dopyt, súčasne však bývajú aj cieľom prípadného ďalšieho predaja. (To len, aby si sa nerozčuľovala, ak by si sa touto cestou dala.)
Osloviť môžeš aj známych, či by nemali záujem. Alebo potom skúsiť ďalšiu z možnosti, čo ti tu baby popísali.

tramtada31
1. mar 2021

Raz som robila upratovanie. Vyradili sme asi 50 parov. Dali sme to k smetisku a do 10 minut to zmizlo😊

judar
1. mar 2021

Ja som vcera triedila, niektore veci do bazaru a hromadu veci do kontajnera na oblecenie ale aj to z niektorych veci som poobstrihala gombiky, hlavne zipsy do zasoby ak by bolo treba ci z peknych vzorovanych hrubsich latok veci odlozila na usitie nakupnych tasiek

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz