Čo sa nosí na pohreb dieťaťa?

lussinka19
31. mar 2017

Ahojte. Hľadala som,no nič na túto tému som nenašla.... Nikdy som nebola na pohrebe dieťaťa a možno je to pre niekoho hlúposť, ale tak ako sa nosia dospelým na pohreb kvety, čo sa nosí deťom? Patrocnym? Tiež kvety? ďakujem za každú odpoveď

vulka
31. mar 2017

Ano kvety. U nás je zvykom dať do truhly obľúbenú hračku dieťaťa.

klodyka76
31. mar 2017

Toto je veľmi ťažká otázka, pretože tá predstava je veľmi zlá......ale asi by som takému dieťatku dala nejakého plyšáčika.....

sissy27
31. mar 2017

@lussinka19 tak, nič iné tam asi nevymyslíš ☹ videla som na detskom hrobe hračky... Prípadne možno nejakú sošku anjelika, čo sa môže postaviť na pomník... Inak samotný pomník je finančne nákladná vec, možno ak je to niekto bližší, tak ponúknuť finančnú pomoc, aj keď je to možno trošku zvláštne a pre niekoho neosobné, ale na druhej strane je to pomoc pre rodinu...

livka_
31. mar 2017

Prva je modlitba, lebo uz dary netreba. Dusicka ine potrebuje. Dala by som ruzu, plysacika a sv.obrazocek
😢

lussinka19
autor
31. mar 2017

Presne aj mňa napadol anjelik alebo plysak, len som sa bála či to nie je hlúposť... Naozaj som nikdy nič podobné nezažila. Ďakujem vám baby ☺

natalusik005
1. apr 2017

Hracka... a uprimnu sustrast 😢

peknysen
1. apr 2017

autor, nosia sa aj kvety, malý veniec...

bubina76
1. apr 2017

My sme davali vencek v tvare srdiecka s napisom "Lubime ta" 😢 A sosiek anjelikov nie je nikdy dost..

adkar1984
Autor odpoveď zmazal
Zobraz