Čo sa vám najviac predáva v bazariku?

14. sep 2022

Čo sa vám najviac predáva v bazariku? Premýšľam, či má zmysel nahrávať detské oblečenie, možno "lepšie" značky aspoň.

vani190493
14. sep 2022

Sezónne veci. 😉

dundulica
14. sep 2022

nič

lenka2710
14. sep 2022

Sezónne veci, teraz som predala veľa veci na jeseň, aj na zimu overaly a zimné bundy, v zime zas prechodné bundy a potom veci na leto!

jaond19
14. sep 2022

Detske oblecenie sa mi dari predavat skor po balíkoch na fb v roznych bazarovych detskych skupinach.

sovica
14. sep 2022

Sezónne oblečenie v sezóne. Na jar alebo v lete určite nepredám zimné veci a naopak, na jeseň a v zime letné. A záleží aj od ceny. Snažím sa dať normálne ceny (nie premrštené). Ak má dať človek cenu za oblečko takú ako v obchode, tak to asi na bazáre nekúpi. Niekedy mi je síce ľúto dať tretinovú cenu za oblečko v top stave, prípade za nové. Ale načo to budem doma zbytočne skladovať?

lasoli
14. sep 2022

ja som najlepsie predala veci po detoch ale take ze ,ergonosic,ohradka,prebalovaci pult,odrazadlo,vajce,monitor dychu,to slo rychlo,ine ako spiaci vak ,zabrana nejde.Oblecenie ani neskusam predsvat,

catherinah
14. sep 2022

Všetko sa preda, ide iba o cenu.

jaga18
14. sep 2022

Nosič rischino a klasické štvorcové plienky a vkladacky som predala do 24 hodín a mala som na ne veľa záujemcov. Ešte pár zimných overalov, topanociek. O iné nie je veľký záujem, aj keď sa snažím nepreháňať to s cenami