Čo sa vám osvedčilo a čo neosvedčilo v kozmetike Avon?

linduska_
26. júl 2014

Otváram túto tému na základe vašich skúseností s touto značkou - pozitívnych, či negatívnych hodnotení. Môžete pridávať vaše rady a tipy, čo sa vám v AVONe osvedčilo a čo naopak by ste neodporučili ani najhoršiemu nepriateľovi. Sami dobre vieme, že kozmetika z Avonu sa nedá vyskúšať, preto verím, že táto diskusia bude prospešná, tak ako mne, tak aj vám.
Vopred ďakujem za každú mamičku, za vaše rady a tipy.
Každý kto uvidí túto diskusiu môže svojvoľne napísať svoj názor na jednotlivé výrobky. 😉

ivetlo
26. júl 2014

Ahojky. Tak ja mám aku takú skúsenosť a doporučujem voňavky, laky na vlasy, kozmetika na nohy, bb kreme.
Zlú skúsenosť mám s riasenkami, tel mliekami, samponmi.

nice202
26. júl 2014

momentalne som nadsena z marockeho arganoveho oleja na vlasy. Vlasy som mala dost znicene a toto mi ich dava dokopy 🙂. Urcite objednam opat. link je tu, tak narychlo: http://www.kozmetikalacno.sk/oriflamekozmetika/...

linduska_
autor
26. júl 2014

@ivetlo Vieš napísať aj presný názov výrobkov ktoré máš na mysli? + by ma zaujímalo aj čo konkrétne ťa odrádza na tých špirálach, tel. mliekach a šampónoch, tiež poprosím názov, lebo je tam viacero druhov toho 😀 ...niektoré mlieka sú inak samá voda mám pocit hlavne tie AVON CARE - moja skúsenosť
@nice202 Aký tip vlasov máš? Žeby som vyskúšala na tie moje suché a večne hrozné končeky ??? 😅

dada1212
26. júl 2014

Dobrá je rada planet spa, väčšina krémov na nohy a vlasová kozmetika advance techniques. Veľmi sklamaná som bola z dekoratívky color trend,z iných radov som mala len jeden make-up a riasenku a s tým tiež nespokojnosť.Za tú cenu nič extra tie sprcháče senses a neohúrili ma ani krémy a telové spreje z rady naturals. Peny do kúpela dobre penia,príjemne voňajú,ale mne veľmi vysušovali pokožku a robili aj intímne problémy, takže neodporúčam kúpeľ v nich.

laskavocka
26. júl 2014

@dada1212
Ano Planet spa je uplne super a vsetko,pekne to vonia a je to kavalitne a este telove spreje od AVONU.

dada1212
26. júl 2014

A takisto krycia tyčinka otras,nezakryje nedostatky, upcháva pleť.
Voňavky majú za priaznivé ceny, ale väčšina z nich vonia alkoholovo a nevkusne ako voňavky od číňanov.
Možno jeden parfum z 20 sa im vydarí, naposledy ma zaujal city rush na zimné obdobie a veľmi pekná vôňa bola aj jedna už veľmi dávno ktorú propagovala dara rolins, bola taká ovocná vo veľmi peknom flakone,názov si už nepamätám.

zuska_bluzka
26. júl 2014

za seba neodporúčam z planet spa čistiacu masku a peeling (strašná chemická sračka), a odporúčam laky na nechty, sú celkom odolné a tie relatívne nové s gelovým efektom sa veľmi pekne lesknú

laskavocka
26. júl 2014

A TIEZ BY SOM SI TAM NEKUPILA ZIADNU BIZUTERIU ANI KABELKY A ANI SLNECNE OKULIARE.A tie vonavky su tam uz cele veky tie iste a totalne tuctove vone maju.

laskavocka
26. júl 2014

A spiraly su katastrofa,rychlo zoschnu,nemas ich ani 3 dni...

nice202
26. júl 2014

@linduska_ ja mam suche vlasy, take ako pises, konceky dost ponicene, ale po tom oleji su hebke..

sissy27
26. júl 2014

@linduska_ pokiaľ viem, výrobky od Avonu sa vyskúšať dajú 🙂 existujú vzorky, dajú sa objednať, prípadne si zakúpiš prípravok normálne a v prípade, že ti nevyhovuje, môžeš vrátiť cez avonlady, od ktorej si objednávala, podmienka je, že nesmie chýbať viac ako 30% výrobku... aspoň donedávna to tak bolo, zajtra viem túto informáciu preveriť 🙂
a môj najobľúbenejší výrobok je olejček na vlasy https://avononline.avon.sk/vyrobok/306-365-7162...
ten s marockým argánovým olejom, ktorý tu bol spomínaný, sa mne osobne neosvedčil... a ešte obľubujem odličovač na oči https://avononline.avon.sk/vyrobok/302-312-393-... asi jediný, ktorý mi dobre a celkom ľahko odstráni aj vodeodolnú maskaru...
mám rada očné tiene, radu telovej kozmetiky Planet Spa
čo sa mi vôbec neosvedčilo sú maskary, vyskúšala som ich viacero, ale ani jedna nebola dobrá...

andrejka2424
27. júl 2014

Väčšina tel.mliek,sprcháčov a šamponov mi nesadla. Názvy si ani už nepamätám,ani ich už zásadne neobjednávam. Voňavky sú ale podľa mňa veľmi dobré. Momentálne má manžel X series Rusch-je úplne nevtieravá,sexi,vôbec nie ťažká,ani korenistá. No a ja si už roky sporadicky kúpim Pur Blancu,lebo je to jedna z mála vôní,ktorá mi na sebe nevadí,takmer ju nevnímam,je veľmi jemná.

ivetlo
27. júl 2014

@linduska_ Na farbené vlasy mi šampón urobil lupiny.Telové mlieko aj to čo si spomenula a tie s vôňami, ktoré predávajú aj ako sety so sprcháčmi. Nejedná sa o radu Planet Spa- tie sú dobré. Špirále mi prosto nevyhovovali, a zdáli sa mi aj suché.