Čo si mám obuť, keď som vysoká?

dianaana
17. jan 2015

Ahojte kočky, možno sa vám to bude zdať smiešne, aj vzhľadom na to, že mám 29 rokov a už by som mala byť s touto vecou vysporiadaná, ale nie som 🙂
Od malička mám komplex že som bola najvyššia v triede, a dokonca ešte aj manžela mám o trošíčka nižšieho ( ale srdcu nerozkážeš 😀 ).
Nikdy som nenosila topánky na opätkoch, aj keď by som veeľmi chcela, ale už ma to začalo štvať, a tak v poslednom čase som už aj nosila do práce.
No ale teraz som nastúpila do novej práce, kde sú všetku ženy min. o pol hlavy nižšie, aj v opätkoch, a čo je horšie - ani chlapi nie sú vysokí. Nechcem tam trčať ako Eifellovka, ale ja fakt neviem, aké topánky si mám kúpiť, čo sa vlastne nosí?? Ani v obchode neviem, čo si mám kúpiť.
Napr. rada nosím slim džínsy a k tomu nejakú blúzku, ale čo si k tomu obuť?? V zime nosím čižmy, to je fajn, ale v lete, na jar, jeseň....
Chcela by som vidieť nejaké inšpirácie.
Ešte chcem povedať, že mám 175 cm, čo si myslím že nie je nejako veľa... ale ja to nechápem, vždy som v takom prostredí, kde sú všetci nižší. 😠
Hádam niekto pochopí moju otázku a nebude sa vám zdať hlúpa 😀
Ďakujem 🙂

slivka3
17. jan 2015

@dianaana Asi...ale aj tak dost blby komentar.

dianaana
autor
17. jan 2015

@janka_mamka Ja mám tie svetlomodré - sú super, aj keď mi trocha vadí ten vyšší pás, ja mám radšej berdové. Ale robia dobrý zadok 🙂 A teraz som si objednala tie tmavé, veľmi sa na ne teším 🙂 A tie topánky by sa k nim veru perfektne hodili, mohla som si aj tie objednať.

janka_mamka
17. jan 2015

@dianaana ty fakt, vôbec nie si vysoká, netráp sa tým, a klude si obliekaj a obúvaj hocičo . mne ten pás na tých rifliach nevadí , práveže sa mi páči keď do toho zapravím tričko , tež to dobre vyzerá 🙂

dianaana
autor
17. jan 2015

@slivka3 Chcela by som mať takú kamošku / kolegyňu 🙂 Alebo aspoň kolegu 😀 No čo už, u nás chlapi moc nerastú.. asi majú iné prednosti 😀 😀

dianaana
autor
17. jan 2015

@janka_mamka Dobre sa to číta 🙂 Ja mám asi najväčší komplex z toho, že mám malého chlapa, ale to už nezmením..
Hej, máš pravdu, tak je to pekné. Dúfam, že sa ti budú páčiť 🙂 Idem už spať, papa

slivka3
18. jan 2015

@dianaana Človek si nenavyberá,aký narastie,kde sa narodí,hlavne,že sme zdravé,to je podstatné a nie výška a komplexy niektorých ľudí s vysokých žien. 🙂