icon

Čo vymyslieť v zime,keď reštiky nie sú otvorené ani sneh nie je?

8. jan 2021

Zeny,muzi, kam ist na hoďku-dve?
Nakupne centrum skrz covid nehrozi.
Poradte prosim🙏

Strana
z2
avatar
elizabet173
8. jan 2021

Mozno je to aj stylom zivota, ja obchodne centra obchadzam aj ked nie je pandemia. Ak si zvyknuta, jasne, ze ti to chyba. Mne bazen, koncerty, ale necitim az take strasne obmedzenia

avatar
drzaopica
8. jan 2021

@beata_k nemusis ist ani do obchodu objednaj si Tesco a mozes doma sediet aj roky🙂Aby sa ludia sudili aj za to, ze idu do lesa ci prejdu sa po dedine.V kazdej dedine chodia ludia po vonku s detmi, psami, alebo len tak ....
Anonymka my sme si vyhksdali zaujimavosti v okoli zrucaniny, hrady, male tury a chodime.

Strana
z2