Čo vymyslieť v zime,keď reštiky nie sú otvorené ani sneh nie je?
8. jan 2021
Zeny,muzi, kam ist na hoďku-dve?
Nakupne centrum skrz covid nehrozi.
Poradte prosim🙏
Predošlá
Strana
z2
@beata_k nemusis ist ani do obchodu objednaj si Tesco a mozes doma sediet aj roky🙂Aby sa ludia sudili aj za to, ze idu do lesa ci prejdu sa po dedine.V kazdej dedine chodia ludia po vonku s detmi, psami, alebo len tak ....
Anonymka my sme si vyhksdali zaujimavosti v okoli zrucaniny, hrady, male tury a chodime.
Predošlá
Strana
z2

Mozno je to aj stylom zivota, ja obchodne centra obchadzam aj ked nie je pandemia. Ak si zvyknuta, jasne, ze ti to chyba. Mne bazen, koncerty, ale necitim az take strasne obmedzenia