• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
lucul - a na aku pumpu ides ??? ze by som prisla pozriet :grinning: :grinning: :grinning:

zlatko - dakujeeeeeeeem... ja gratulujem ku princeznej :grinning: a tusim uz ste aj meno stihli vymysliet, mi este nie :sweat_smile:
21. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka idem do petrzalky, len najprv musim okuknut teren, ked tam bude teta pumparka, tak mi je hore bez prd platne :grinning:
21. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato gratulujem k fesande sandruske :dizzy_face:
21. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme velmi pekne.... :slight_smile:

vierka my sme mali meno vymyslené už asi 3roky, teda ja a manžel súhlasí, tak som rada :wink:
21. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky zlato ,, este raz gratulujem k dievcatku,, :slight_smile:

vieri tak chuchu sa k nam zas prida o super,, hlavne je ze sa maju fajn z malinkym,, uz sa tesime,, :wink:

lucul musis najst pumpu kde su pumpari a nie pumparky xixix nech je ta 100% zlava :slight_smile:
21. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - co ty vies, mozno pomoze aj pri pumparke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

zlatko - no to ti zavidim, ze uz nejake bolo a manzo suhlasil... ja teraz este len zacnem premyslat, tak uvidim ako dopadneme :sweat_smile:

juli - aj ja som rada, ze sa ozvala...
21. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka ale ja nemam na takych ludi cuch :grinning:
inak som zvedava na meno, uz sa tesim :dizzy_face:

inak 2tehule, 2tipy, 100%-na uspesnost, len vevon sme este netipovali, ze? :grinning:
21. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - ved treba skusat :grinning:
no vcera sme len tak z brucha 4 povedali, ale to este uvidime ci sa nieco nezmeni - mame Dominik, Adrian, Patrik a na to 4-te si od rana nemozem ani za boha spomenut... tak to asi nedame, lebo co ked budem chciet vyhresit dieta a nebudem mu moct ani na meno prist :grinning: ale tusim to bol David :sweat_smile: ale fakt som si neni ista :sweat_smile:

no tak na vevon typuj asi uz len ty :grinning: ked ti to tak vychadza :grinning:
ja by som jej typovala asi chlapca :grinning:
21. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sme este netipovali,, tak ako bude s veronikou?? :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevon bude mat chlapca :grinning:
21. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka - len aby ma nevyrazili bez benzinu alebo so 100%nou prirazkou :grinning:
patrik sa mi paci, adriana mam brata a dominik - ee

nech da vevon foto, tak supnem tip :grinning:
21. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci david, a este aj daniel a damian.
21. sep 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz mena mame vybrate, uz len doladit a hlavne babo :slight_smile:
21. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja typujem vevon chlapa - asi uz len preto, ze sa citi ako ja :grinning:

lucul - a ake mate vybrate??? :grinning:

pikuska - tak damiana uz mame v rodine, tak to nechcem... a Daniel sa mi nepaci - este ked sa povie Danko, Dano, tak to ano, ale ked je napisane Daniel, tak to uz ani nie :sweat_smile:
21. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapcenske Tadeas alebo Tobias, mihol sa tam obcas Patrik a Adam, ale to ee
dievcenske Linda alebo Karolina, ale zatial Linda vyhrava
21. sep 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čaute morky...no ja zatial som na 100% presvedčená že simon bude jedináčik:slight_smile:)) kedže mame trošku trápenie a mna to stokrát viac bolí ako ju:(((((

vevon bude mať chlapca tiež si myslím.....

zlato...gratulujem....ako inak...posilníš opäť babskú prevahu:slight_smile:)))

najväčšia sranda bola ked sa ma na pôrodnej sále pýtala sestrička chlapčenské meno...zaskočila ma ja som vôbec na to nebola pripravená...tak som treskla že ADAM.... :slight_smile:
21. sep 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - no Patrika mi uz nechaj dobre :grinning: :grinning: :grinning:

perluska - no uvidis ked to malej prejde a budete ju vidiet ako bezka a aky je to pokladik, tak urcite zatuzis aj po druhom,... verim, ze teraz je toho s nou dost, ze nad druhym ani neuvazujes....

no u nas v nemocnici pises na papier automaticky aj dievcenske aj chlapcenske meno... ale aj tak je dolezite ake meno povies na matrike :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna sa vobec nepytali na chlapcenske meno. ja som rovno povedala ze to bude Terezka a hotovo. :grinning: inu alternativu som nepripustala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

perlus vierka ma pravdu a navyse to druhe babo zvykne byt uplne ine ako to prve. a navyse to uz budes otukana a len tak nieco ta nerozhodi.
21. sep 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikuska - tak tu pri nastupe do porodnice pises na papier obe mena - aj ked v dnesnej dobe vedy a techniky uz tam kazdy ide s tym ze vie presne co caka... ale pre pripad, ze by nahodou vytiahli nieco ine, aby si tam zbytocne necakala kym z teba babu nevytiahne :grinning: :grinning: :grinning:

dobre baby, pre teraz sa lucim, idem domov poumyvat trochu okna - cez vikend mame hody.. :grinning:
tak pekny zvysok dniku, pa pa pa :grinning:
21. sep 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si vazne nepamatam ze bysom to vyplnala ale asi hej :grinning:

vierka okna ma umyvat manzel :angry:
21. sep 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikuska - a porod si uz pamatas??? je to dieta vlastne tvoje??? :grinning: :grinning: :grinning:

neboj sa, ja som len pomalicky umyvala take male okienka na ktore som dociahla bez natahovania, tie velke a stresne umyval on ked prisiel domov z prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak ale cez vikend su hody, tak pride navsteva, tak nech aspon cez okno nieco vidi :grinning: ale uz potom take to umyvanie predvianocne bude komplet na muzovi - teraz si to pekne nacvicil :grinning:
21. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ani som sa nerozlucila, ale tak ma moj stary na......, ze som este teraz vytocena a to ma boli vajecnik jak hovado, ze by to aj slo, ale nic nebude :angry:
21. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co zase vyviedol??? :confused: nech ma nestve :angry:
21. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ti niekto rano povie, ze pride o chvilu do kanclu a o 12h mu volas kde je, tak povie o 13h som tam a nakoniec v klude dorazi o 15h, tak som myslela, ze ho zabijem a este sa tvari, ze co sa stalo, no nech si trhne nohou, ani veceru som nerobila, ma 2ruky zdrave :angry: :grinning:
21. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm chlapy poznam takych chlapov dost co maju nejako zle nastavene budiky alebo zeby nepozanali hodinky?? :grinning: :grinning: :grinning:

vierocka ty neprovokuj z oknami!! bude baci baci :angry:
21. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, som aj zabudla, vierka, este raz ta napadne umyvat okna, tak uvidis tu bombu :angry:

juli, poznas to? a to som si myslela, ze som ho uz naucila aspon dat vediet, ze mu to nevyjde a takto to vzdy po.... :angry:
ale aspon sa dnes vyspim, bude oduty na opacne strane postele :grinning:
21. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc babulky :slight_smile:
21. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning:

lucul - tak uz vidim ako ten tvoj vcera dopadol s tymi dvomi zdravymi rukami - s jednou si mastil chleba a s druhou si "mastil" ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ale toto by nastvalo aj mna :angry: ale chvalabohu ten moj taky neni, to skor ja som v tomto taka, ze "nepoznam hodinky" lebo sa vzdy volakde zakecam, alebo tak :sweat_smile: :grinning:

no baby, uz je to umyte, takze vam slubujem ze uz tento rok umyvat okna nebudem :zipper_mouth: ale aj tak je horsie sa zohybat a umyvat vanu nez umyvat okna :fearful: :grinning:
22. sep 2009 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :grinning:

vierka - uz neriesim, je mi to uz uuuuuplne jedno, nech si robi co chce :angry: :grinning:
tak ani vanu neumyvaj, ved mangel moze aj to urobit :sweat_smile:
22. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočky....

vierka - ja som v tehu umývala okná v 5 mesiaci a potom v 8 mesiaci na celom dome...a jedno som si nechávala keby sa nahodou nespustil pôrod a to ostalo špinavé tak som ho minule už musela umyť:slight_smile:

lucul - to sú chlapi....môj minule mi zahlásil...jani nekúpme simonku, jej sa páči byť chrontavá vtedy nema koliky, ved špina opadá....skoro ma drblo....:slight_smile:)))
22. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok