• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
perli to je dobre, to by ma asi svihlo :sweat_smile: :grinning:
22. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak so mvás prišla pozrieť

vierka gratulujem k chlapcovy dnes sa budem celý deň z toho tešiť je nádherný aj krásne fotočky máš
22. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte mrcky kde steeee.

lucul ani sa ti necudujem ze si sa nastvala. ale kebyze mu to ty spravis tak sa tvari ako keby si mu spravila ten najvacsi podraz. chlapi hruuuza. :angry:
22. sep 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevon hod nejaku aktualnu foto bruska, nech hodim svoj tip :wink: :grinning:, zatial tipujem dievcatko :sweat_smile:

piki aspon niekto ma chape :unamused: , jasne ze by to bol najvacsi podraz, ved staci ked raz za rok meskam 5minut a pocuvam to stale, lebo on chudatko na mna musel cakat :angry:
22. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - dobre si to spravila, nech si robi co chce, nech si aj ruky zodere :grinning:
no uz si viem predstavit tu vanu keby ju umyval on :sweat_smile: ved aj vcera som za nim chodila ze ako umyva tie okna a ako to ma robit - kym sa slusne nevyprevadil z izby, ze predsa on vie ako sa okna umyvaju :grinning:

perluska - no ja mam na nespusteni porod schody, ale tie slapem kazdy den, tak neviem ci to potom zaberie... tak mam v zalohe potom este sex - to je krajsia vyvolavacka :grinning: :grinning: :grinning:

vevoncek - dakujeme... je to nas fesak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

pikus - ja som mala doteraz 2 hodiny skolenia, kolegyna isla na obed, tak zneuzivam volno v kancli :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul tá posledná čo tam je je najaktuálnejšia to je z 20tt aktuálnejšiu nemám :sweat_smile:
22. sep 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem, esteze stojite na mojej strane :grinning:

inak rano som bola na prasky, som sa tesila, ze mhd zadarmo, tak bude menej aut a prdlajs, este viac, to je strasne :sweat_smile:
22. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak čo sa týka tipovania je to zatiaľ pol na pol :slight_smile:

vierka jasné že je len váš a nikoho iného iank ten noštek to máš pravdu že je po tebe :grinning: čo sa týka termínu pôrodu to ti posunuli kôli tomu že je väčši ako by mal byť na ten týždeň ktorý si?

ja sa tiež spolieham na schody ale my bývame na prvom a asi sa budú všetci čudovať keď budem šlapať na osme poschodie keď tam nebývam a potom pôjdem dolu a zase hore a dolu ale hore sa asi vyveziem a dolu pôjdem pešo :grinning:
22. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa suseda tiez chodila po schodoch a prd jej to pomohlo, ale myslim, ze maly uz je na svete, vcera mala ist na vyvolavacku, tak som zvedava :dizzy_face:, ale ona bola zlata, tak zvlastne chodila, chytila si brucho a isla tak divno rozkroceno, skoda, ze som nenakamerovala skrytou kamerou, sme sa na nej bavili :grinning:
22. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je mhd zadarmo? hmmm kam by som tak vyrazila :grinning:

ja som tiez behala po schodoch kazdy den a prdlajs z toho. :grinning: kebyze nejdem na cisara tak ju nosim este dalsie dva tyzdne. vsak ale ked sa drzala zubami za rebra :grinning:
22. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dojdi k nam do cukrosky na kolacik :grinning:
22. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakoze do race?
22. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakoze hej
22. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - ved ja sa toho tiez obavam, ze mi tie schody moc nepomozu ked po nich chodim kazdy den :sweat_smile: to mozno pomaha takym co schody nevidia ako je rok dlhy :grinning:

pikuska - co stoji asi tak vankus na kojenie??? taku orientacnu cenu by si mi mohla dat???

vevoncek - aspon nieco bude mat po maminke :grinning:
ano, je to podla toho, ze babatko bolo velkostne uz popredu - ja som bola vtedy 22+3 tt a babo bolo uz 23+4 :sweat_smile: :grinning:
22. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som si dnes zapla dvd zory czoborovej že cvičenie po pôrode...a že prvý den po pôrode druhý atd....to tá vidieť že nikdy nerodila lebo čo tá tam stvárala....tak cvičím ja pri kočíku ked kočíkujem malú.... :grinning:
22. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, prave ma napadlo, musim prekonat svoj strach z vytahu a zacat ho pouzivat, ved aj suseda chodila predtym len po schodoch, takze rozbieham akciu "vytah" :grinning:
22. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by som musela ist troma busmi to sa mi nesceeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vierocka podla toho aky sces od 500-2000 ja mam tento:
http://www.malvik.sk/Vsetko-na-k-menie/vankus-na-dojcenie/Vankus-na-dojcenie-Comfy-Big
sa ti narodi maly valibuk :grinning: a mozno aj nie vid moj pripad. :grinning:

perlus ty mas tolko energie? ja som rada ked sa donutim ist na prechadzku a o domacich pracach ani nehovorim. a zora je tava.

lucul ma klaustofobiu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam, ale mam strach ist sama vo vytahu, ked je dakto so mnou tak pohoda, ked som bola mala tak sme sa na kramaroch zasekli s ujom vo vytahu, chudak mal co robit so mnou :sweat_smile:
22. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemam piki...ale mala musí byť na vzduchu.... :slight_smile:
22. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vevoncek a kde mas brucho????:slight_smile:))

lucul aj ja sa bojím výťahov strašne.....este v den pôrodu som chodila pešo hore dole po nemocnici:slight_smile:
22. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja mam skor problem ked so mnou niekto vo vytahu ide hlavne ak je cudzi to som kolkokrat isla radsej po schodoch. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki, ale s cudzim som nemyslela, myslela som niekoho z rodiny :wink:
22. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som chodila v pôrodnici po schodoch lebosom sa bála že porodím vo výťahu :grinning: asi pozerám moc amerických filmov....
22. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perluska - no lepsi vytah nez schody :grinning: :grinning: :grinning:

pikuska - ja som chcela len tak orientacne, diky za info :wink:
no ved stale mi posuvaju termin porodu, uz je to 13.1 - tak ked to pojde takto s tym jeho papanim dalej, tak rodim na vianoce :grinning:

lucul - tak ja by som sa velmi rada zviezla s takym Worickom vo vytahu a ani by mi nevadilo keby sa zasekol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka nechcem byt hnusna, ale uz by si tazko synatora zakamuflovala :grinning:
22. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mohol by ist za kmotra ani to by nebolo zle :grinning:
22. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved mozno by ho mal rad ako vlastneho :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno. :grinning:
22. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dobre babulky, pre teraz sa lucim, idem ku segre na kavicku, ale mangel ma vecer nadstavovat satelit, tak sa tu asi vecer zastavim... tak sa zatial majte, pa pa pa :grinning:
22. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved mozno, vyzera ako by mu z oka vypadol :grinning:

maj sa, pa
22. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok