• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
nazdo tigi.

citam, ze mas konecne dobre spravy :dizzy_face: snad sa ta mrcha konecne unormalnila. tusim sa konecne zlakla a zacala makat :grinning:

mne sa sniva o duchoch pravidelne ja sa ich nebojim. len ked sa zobudim. :grinning:
a tiez sa mi sniva casto ze sa zobudim a vstanem ale vacsinou viem naisto urcit ze este spim, aj ten sen sterezou tak zacinal ze som sa zobudila a isla sa pozriet z okna ale ked som red domom uvidela les namiesto luky vedela som ze este spim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, tak nadsena ze som dostala mrchu som teda nebola pekne dlho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

inak ja tiez viem v tom sne, ze toto sa mi proste sniva, ze som neni hore a dokonca ked sa mi sniva nieco strasne, tak si v tom sne proste poviem, ze toto sa mi sniva a musim sa zobudit, lebo nechcem aby to pokracovalo, tak sa aj zobudim. a potom cela vyhuknuta pocuvam kazde sramotenie a trestim oci do tmy. :rolling_eyes: najhorsie to je ked som sama doma, to dokazem nepohnuto lezat a trestit oci do tmy aj hodinu. :sweat_smile:
12. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vtiipek:

Skúška z fyziky. Profesor sa zle vyspal.

Pýta sa prvého študenta:
- Idete autobusom a je hrozné teplo, co urobíte?
- Otvorím okno.
- Dobre. A teraz popíšte aerodynamické zmeny, ktoré v autobuse nastanú.
- ???????????????
- Dakujem, zapíšte sa na další termin.
Další!
Druhý študent, rovnaká otázka, rovnaká odpoved, rovnaké hodnotenie.
Za pol hodinu je stav zápasu profesor versus študenti 9 : 0.
Ako desiata vchádza pekná študentka. Profesor sa pýta
- Idete autobusom a je hrozné teplo, co urobíte?
- Vyzleciem si košelu.
- Vy mi nerozumiete, je naozaj teplo.
- Tak si ešte vyzleciem suknu.
- Je neznesitelne horúco, - stupnuje profesor.
- Tak si vyzleciem aj podprsenku. To profesorovi vyrazilo dych. Študentka dodáva:
Ešte si môzem vyzliect nohavicky, ale to okno neotvorím ani keby
ma mal pojebat cely autobus.
12. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vtip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

duchov neznasam :angry:
12. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi ja tak isto :grinning:

ja ich tiez nemusim, vsak ich neozyvam, ale oni su nejaky vterny. :grinning:
12. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikuska - tak nastastie az take sny ako mavas ty nemam :grinning:
a este keby mi chcel Bred zabit nase dieta, tak to by bolo asi jeho posledne, aj ked jeho veru moooooozem :grinning: alebo by to malo aj svoju vyhodu - ze by sme aspon coskoro robili druhe deti keby sme o to prve prisli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no a zse strasidelne historky tu rozpravat nemusite, lebo dneska spim sama a hadajte komu zavolam ako prvemu ked nebudem moct spat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nieeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
zatial nebyvam v cifersku :grinning:
12. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale hore so mnou mozes byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este si rozmyslim :grinning:
ja som schopna ti to zdvihnut ale budem pri tom telefone spat, to sa mi stava :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hlavne ze ja budem mat pocit ze sa s niekym vykecavam a ty kludne mozes spat :grinning:
12. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki :grinning: :grinning: :grinning: dobreeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vierka, moja, ty poznas tu rozpravku o tom vlku? co mu potom ked naozaj potreboval pomoct nikto neveril??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pre pokoj tvojej duse to mozme urobit tak, ze ked mi zavolas a budes sa chciet vykecavat, kludne to mozes povedat vsetko zaznamniku, ja si to rano vypocujem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi - poznam, poznam... tak ja radsej nic :grinning: :grinning: :grinning:

no idem ja pomaly domov, idem sa zastavit este v obchode a potom sa este prihlasim, lebo budem napalovat nejake pesnicky pre baby na kurz, tak mozem popritom surfovat a potom pojdem citat knizku a lehnit na gauci :grinning:
12. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi dobry napad, vierka, zaznamnik mam prazdny :grinning: :grinning: :grinning:, ale inak v pohode, ja ti to zdvihnem a rozpravaj si co chceeeeeeeeeees, ked budeme chrapat, tak si to nevsimaj :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne sa minule snívalo, že ma môj muž v zime a bosú nechal ist so simonkou 25km pešo...a potom ma zobrali smetiari na korbe so simonkou..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. okt 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam zaznamnik, my nemame ani normalny telefon. :grinning:
12. okt 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy ake hororove sny mavate, mne sa najhorsie sniva len ze utekam pred nejakym vrahom, ktory neviem kto je a ked uz uz ma chyti tak sa zobudim :sweat_smile:
12. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moje najneprijemnejsie sny su tie, ked idem po ulici, vsetci na mna kukaju a ja zistim ze som nahata!!! lenze najhorsie je, ze mne to v tom sne pride, ze co kukaju, vsak to je normalne. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi, taky som este nemala, mna bud niekto nahana, alebo padam z vrtulnika a nemam padak (ale na to sa vzdy zobudim a drzim sa zeme pri posteli :grinning: ), ale uz sa mi snivalo aj ako sa vydavam a ako sa mi narodilo krasne dievcatko - to su take prijemne :slight_smile:
12. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o mojych nocnych morach radsej pomlcim. vy ste slaby odvar dievcata. :confused: :confused: :confused: :grinning:

inak ste sa tu bavili a sobotnejsich zapchach pri obchodnych cetnrach my sme tiez isli o jednej do hyernovy a porad sme sa otocili auta stali az na dialnicu. len treba podotknut ze to nebola klasicka nakupovacia mania ale cezpolny co dosli na futbal a kratili si dlhu chvilu v hypermarketoch :angry: :angry: :angry:
12. okt 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj aj vcera bol v avione natresk, bratranec vravel, oni boli v kike a aj tam nechali auto, ze to bolo jednoduchsie sa prejst odtial do avionu ako hladat miesto
piki - verim, ved to ked kuknes na znacky aut, to je strasne, skoro ziadna ba a okolie ale daleky vychod :angry: :angry: :angry:
zato v hainburgu na parkovisku same auto ba alebo pk :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikusi nocne mory mavam aj ja, minule som sa zobudila na to, ako strasne som v sne plakala a ked som sa zobudila, tak mi slzy tiekli aj normalne a poduska od nich mokra. ale to su hnusne veci, na to nescem ani myslet, fuj. :confounded:

no v tu sobotu to bol brutal, dokelu inokedy sa ja do ikei nedostanem a neisla som spacirovat, konkretne som nieco nahanala, ale kaslem na to, uz sa tam trepat nebudem.
12. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neznasam, z takeho mam strach dodnes, tiez som sa raz zobudila, ze srdcorvuco placem, este som sa aj tak neviem ako sa tomu hovori "zajakavala", a robo ma budi, ze co mi je a ja s placom som ho stiskala okolo krku :pensive:
12. okt 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre baby idem ja, zajtra mam home office :grinning:, takze sa prihlasim skor, teda ked vstanem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
majte sa krasne papa
12. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaaaf luci. :slight_smile:

ja rozmyslam ze vybehnem do mesta, mam chut si kupit nieco pekne na seba. :grinning: uz dlho som si neurobila niecim radost.uvidim ako bude ked budem odchadzat z prace, po dazdi sa mi prave behat nechce, ale keby neprsalo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristova noha mojich s tvrdym Y :grinning: dievcata zdementievam a nejako skoro. :grinning:

caaaf lucul.

tigi do ikei musis chodit tak vecer na osmu vtedy je najmenej ludi.
12. okt 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute baby, asi tu uz ani nikto nebude... ja som este pospratavala, dala prat plienky a reku mam chvilu cas a vas uz asi nikde :sweat_smile:
12. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu som, ale tiez idem fuc musim varit ach jo. a potom pride manzo a idem sa ucit soferovat moje nove auto.
a treba mi strasne cikat. :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne manzo tak skoro nepride, takze ani varit nemusim... :dizzy_face:
a ake mas nove auto??? ja som si zacala zvykat na moje stare dobre Punťo a dneska v pohode, lebo som isla domov, ale som zajtra zvedava ako pojdem ku segre a potom parkovanie pri divadle :grinning: to bude este len srandy :grinning:

no tak ja si idem teda nieco pocitat co nam dala laktacna poradkyna take podklady a potom sa pustim do knizky a potom superstar a spat :grinning:
12. okt 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Honda HRV cervene :dizzy_face: automat.
pekny program na dnes :grinning: :grinning: :grinning: mas to prespekulovane do bodky. :grinning:
12. okt 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ja som este stale sama :unamused:, ale mame tromfy na byt :grinning: :grinning: :grinning:, asi si okruzkujem byt, lebo vraj omietky su desne a este namontovali uzasne bezpecnostne dvere, po vlhkosti v bytoch sa skrutili a do niektorych bytov sa neda dostat, niekto zacne byt stratovy ale my to nebudeme :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

vierka, skvely program, ale si mi neodpovedala na otazku - pozicias mi tu knihu, co citas (nie k tehotenstvu)

piki - super, konecne manzo pochopil, ze automat je to prave orechove :dizzy_face: :grinning:
12. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok