Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

perla200
autor
12. okt 2009

mam krízu ☹

lucul
12. okt 2009

aku ☹

perla200
autor
12. okt 2009

akú si len vieš predstaviť....finančnú, citovú, spavú, hladnú, smädnú....vsetky druhy 😠

lucul
12. okt 2009

to je tym debilnym pocasim, chyba ti slniecko
nemozes si na chvilku oddychnut, alebo sa skus pritulkat k manzelovi, mozno trosku zaberie - aspon citova, alebo si napusti vanu a vypni, to zabere aspon nacerpas nove sily 😉 a skus sa dobre napapat a nieco vypit
ale ta financna - to je tazky oriesok 😒

som ja ale, asi som ti moc neporadila ☹

perla200
autor
12. okt 2009

ale nie lucka v pohode - finančnú vyrieši svokor (že vraj), a bude aj kúpelna a stahovanie, citovú vyrieši simonka svojím ranným rehotom ked ja mam zalepené oči...muž je v práci...hladná som lebo nevečeriam a chudnem, smädnú? no mam tu vodného anjela...tak možno to postupom času aj poriešim 🙂

vierka
13. okt 2009

dobre ranko baby 😀

pikuska - tak ako si vcera dopadla s jazdenim??? 🙂

lucul - teraz citam Twilight sagu, chces to??? ale viacmenej ja to mam pozicane od Tigi, ale keby si chcela, tak to mam aj v elektronickej podobe - vsetky 4 diely - to mam tiez od Tigi, tak ked chces, poslem mail 😵

perluska - no ty by si uz mohla smadnu krizu riesit aj nejako inak ked nekojis 😝 😀

lucul
13. okt 2009

dobre rano 😀 😀 😀

vierka - skus mi to poslat, ale nemam si to ako vytlacit, jedine ze budem citat z laptopu 🙂

perli - uz som nebola na nete, prepac, neboj casom sa vsetko vyriesi a nebudes ani vediet, ze nejaka kriza bola 😉

tigi
13. okt 2009

caute zeny 🙂

luci ty kokso,same starosti s tou bytofkou 😠 dorazit ich je malo. to su tie rychlostavby, len zhrabnut prachy a o ostatne sa nestarat. 😠 nedajte sa.

vierka - cici dneska stretko teda v meste? bohuzial musim byt do pol piatej 😒

a inak - vcera som vyrazila do toho mesta, kupila som si novu slusacku suknisku a slusacke saty do prace s trakmi 😝.takze som sa potesila a opliskala na sebe zopar penez. 😀 a dnes rano som si dala prvu tabletku clostylu - folikace do toho!!! 😀 😀 😀

lucul
13. okt 2009

tigi ono by bolo vsetko v pohode, keby si ten dotycny nevybojoval, ze vsetko ide cez neho a strasne chce robit robovi napriek, lebo ho neznasa a dobre vie, ze robo ma pravdu, ale uz nema na roba nic, tak teraz mu pinda, ze co pinda na byt, ked neni jeho majitel (byt je napisany na mna), ale to chalan este nevie, ze ja som horsia jak robo 😀
jeeeeeeej aj ja zhanam saticky na traky 😵

vikinka81
13. okt 2009

Dobre ranceko 😀 cmuukky

Piki tak ten automat beriem......aj ja chcccceeeeeemmmmm, to jazdi samo 😀 😀

Tigistuk....gratulujem k 31.ke 😀 😀 😀 vitaj v klube a rzim palce aby sato vsetko dalo do normalu 😉 🙂 A tak si si vyrazila na nakupy gratulujem k novym objavom a kupila si nieco v Ikea? 😉

Lucuul to vam stale nedaju pokoj....fuuuhhhaaa to sa mi vobec nepaci. A chcela som sa ta opytat kupujete 2-izbovy alebo 3-izbovy?

Vierka ako si sa vyspinkala prvu noc samucka 😉

Perlus, neboj tie citove stavy raz pominu...hlavne ked sa pozries do postielky a tam vidis svoju malu Simoku, ja ti verim ze je to tazke ja mam tiez take obdobia a hlavne zrazu ked potrebujem niekoho nikto pri mne nie je...a toto pocasie este viac pridava k tomu....ale ty si silna, zvladnes to.

a co inac nove? 😀

tigi
13. okt 2009

luci ja som ich kupila u nas v obchodaku, su take tmavosive s jemnym leskom, vysoke tak pod prska a potom su traky. za 21 eur - no nekup to! 😀 😀 😀

vikusita seerus moja. 😝 sim ta, som sa do ikei ani nedostala, nemali sme kde zaparkovat 🙄 a kruzit sa nam tam nechcelo, sme sa na to vykaslali a isli prec, takze nist som nezohnala.

vikinka81
13. okt 2009

Tigustek, takze ste sa len zbytocne previezli....no krasa 😀 😉

Ja stale tvrdim, ze jedna Ikea na BA a okolie a skoro celym SR je malo.....este by tu mala stat jedna, 😵 🙂

No tak to ma mrzi...ale inac oproti je Galan centrum a tam je pekny nabytok 🙂 no ale teraz uz je to prd platne 😀

lucul
13. okt 2009

sevas viki 😀 3izbak, ale uz sa chalani na tom len rehlia a cakaju na ukoncenie nech vytiahnu tromfy, takze este mesiac a niekto bude cvakat 😀 😀 😀

tigi - ty mas dnes narodeniny? 😵 ak hej, tak prajem vsetko len to najlepsie a foliky nech posluchaju 😉
asi spravym nabeh na obchody a budem kukat saticky 😵

inak, keby ste vydeli moje ranajky, kebyze viem, ze nie som tehu, tak si myslim ze som 😀 😀 😀

lucul
13. okt 2009

ikeu budu stavat v kosiciach (myslim), mam interne infosky 😀

vikinka81
13. okt 2009

no podla mna keby bola este jedna tu v BA , druha v ZA alebo BB a tretia v KE tak sa podla mna uzivia. 😉 🙂

Luccuuuuliikkkkk ajjjjjojjjj a mozes mi poslat niaky link stranky na tu bytovku, kukam niake byty ale len tak okrajovo, lebo mi skor s mm tuzime byvat v rodiinom domceku, ale zatial na to nemame...tak kukam na byty kolko sa to pohybuje aspon na niaky rozbeh 😀 😉 🙂

vierka
13. okt 2009

lucul - no uz som to poslala, ved skus ked tak ja vytlacit 😀 ja som sa snazila to vytlacit, ale nejako to moja tlaciaren v polke vzdala 😅 tak aspon mi to Tigi pozicala 🙂

tigi - no jasne, mozme sa stretnut v meste ale okolo piatej, tak stihneme ten obchod na tie saty v pohode a dame kavu a do ineho obchodu by sme mohli ist nabuduce... ides aj pre segry ci tie pridu za nami??? 😀
tak ty si si kupila nieco nove? tak super...

vikusik - ahojcek mojka... celkom v pohode, aj som sa vyspala, sice som sa stale budila, ale to len preto, ze stale fucalo a som zistovala ci nam neodfuciava skridle zo strechy 😀 a ty ako mojka??? 😀

no a vcera som sa rozplakala manzovi do telefonu ked so mnou volal - hormony 😅
v knihe sa zatial nikto s nikym nevyspal 😔
no a keby ste ma videli ako idem dnes do divadla - rifle, rolak a jednu slusacku koselu som ledva zapla jeden gombik medzi prskami a bruskom, cize mam dnes koselu "a la presypacie hodiny" 😀 😀 😀

tigi
13. okt 2009

lucka nemam narozky, a uz vobec neeee 31! 😠 zatial... 😝 😀 😀 😀 😀 vikusita myslela moj 31dnovy cyklus. ale aj tak dakujem za blahozelanie, odlozim si ho na april. 😉 😀

lucul
13. okt 2009

vikusik, na tu bytovku nemame web, to je take nase srdcko, to sa robo dohodol s mirom, ze postavia a hned vsetky byty predali 😵

ale v PK budu krasne byty na severe, a nie drahe, skusim zistit 😉

tigi - zdalo sa mi, ze ty mas rovnako rokov ako ja, ale tie foliky aj tak nech posluchaju 😉

vierka - dakujem, ved uvidim, co urobim, ... a nevadi do divadla tehula moze ist aj v rifliach 😉

vikinka81
13. okt 2009

Lucuuul no budem vdacna ked mi nieco pozistujes....ja v tomto nechodim, len ked vidim niaku reklamu...tak kuknem na webe....., ale zda sa mi to strasne tak drahe, a zevraj isli nehnutelnosti dole 😉 🙂 ja to zatial nepocitujem 😀

Jaj ja som ale amater....som sa nevyjadrila, ze som myslela tigustkin cyklus 😀 no dnes mi to pali, ako to pocasie 😀 😀

Vierka no mame sa fajn....vsetko po starom, no co ti poviem..stereotyp ako hovado, ale novinka predsa jedna...zacala som zimnnu sezonnu...cvicim...baby akesi mam brucho velke, kabaty len tak tak zapnem...takze kila dole... 😀 😀 a minuly tyzden ked sme boli s Tiguskou tak som ju presviedcala, zeby sme si mali dat kavu...nech ta ese omackam kym porodis....ved to tak leti a zachvilku je maly na svete 😀 🙂

lucul
13. okt 2009

viki, hladam, ale neviem to najst, robo mi to zisti, pojde do PK, ale hento mam tiez z billboardu, ale ked som pozerala na nete, tak to bolo celkom fajn aj cenovo, a nehnutelnosti isli dole, ale len stare stavby 😅

a k stretnutiu, dohodli sme sa na piatok, ci?

tigi
13. okt 2009

zeny akoze o vahe mi nist nehovorte, vcera som si skusala bielu bluzku k tym satom co mam a kebyze sa este nadychnem trosku viac zhlboka, tak asi odletia gombiky 😠 katastrofa, musim nieco so sebou aj ja robit. 😒

luci a ty mas 31??? no nevyzeras moja. 😝 😀

vierka - ouki, stretko v meste, cinkneme si. segry idu samostatne a pridaju sa k nam neskor.

vikinka81
13. okt 2009

Jaj tigi som sa s chutou zasmiala 😀 😝 ....keby sme tak nebyvali daleko od seba tak by sme chodili spolu do fitka...mna serie to moje brusisko...teda oan boh mi nadelil to ukladanie tuku...a tie brusaky ma nebavia 😀 🙂

Lucuuul ty mas fakt 31?....

A baby ak mate zaujem tak dnes kuken palba 21:55 hod. 😝 😉 🙂

lucul
13. okt 2009

vahu nespominajte 😠

ja mam 30 dalekoooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀

vikinka81
13. okt 2009

Lucuul mas 30....ci nemas 30 🙂 😀

lucul
13. okt 2009

este mesiac mam 26, buduci mesiac budem mat uz 27 - proste stara koza 😀

vikinka81
13. okt 2009

Lucuul co si , ze stara koza.....prosim ta to len este budeme 😀 😀 😀 ked dozijeme, sme mlade, sexi...... 😀

pikino
13. okt 2009

cafte stare korytnacky 😀

vierka jazdila som, noooo neskapalo mi to. ale manzo vedla mna zuril, zevraj nedodrziavam predpisy a jazdim ako nemtava. 😝 no co v zivote som v automate nesedela neviem ako sa to sprava.

vierka
13. okt 2009

vikuska - no mali by sme sa veru stretnut, ved bol by v tom cert, aby sme sa minimalne do vianoce nevideli 😀

tigi - ale zase ked odletia na tom spravnom mieste, tak to je skor pre potesenie muzskeho okolia 😝 😀
no tak si zavolame kedy mam asi tak vyrazat od segry, aby som teda vedela... to bude este showka so mnou parkovanie v meste 😀 😀 😀 asi ma budes musiet uz niekde cakat, ze by si popripade navigovala pri parkovani 😀 😀 😀

lucul - ved uvidis co s nimi 😀
no ved ja stale tvrdim ze v pohode, ved v divadle bude tma 😀

a pri stretku v piatok nebude vsade vela ludi????????????

lucul
13. okt 2009

caf stara 😀
to je chlap 😠 esteze ten moj je v tomto v pohode, akurat stresoval ked sme si pozicali s kamoskou v amerike automat a vybrali sa 800mil do Vegas 😀 😀 😀

viki jasneeeeeeeee, mlade, krasne, vytalne a sexi 😀

sunky a co ten piatok?

vikinka81
13. okt 2009

A co mate stym v piatkom???? 😀

Lucuul, ze automatika je super.....jazdi to samo, ale nie ked budem velka tak si raz kupim auto s automatikou 😀 😀 😀 , vsak aj preto su amici rozmaznany 😀 🙂

A mna soferovanie velmi, velmi bavi..... 😉 🙂