Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
13. okt 2009

viki ja automatiku nemusim, podla mna je to nuda, ja sa rada prehadzujem rychlosti ked som v kolone 😀 😀 😀, ale amici su truuuuuuuby, najkrajsie bolo, ked sme si zarezervovali male auto a oni nam pristavili toyotu corollu - sedan - velkost nasej octavie alebo passata 😀 a my slovenske truby vykulili oci a spytali sa, ci sa nepomylili, lebo my sme chceli male auto a oni, ved toto je male 😅

tak sa mozme stretnut v utorok, kasami spominala, ze moze len v utorok a piatok 🙂

pikino
13. okt 2009

lucul sa necuduj, vsak oni by do maleho auta rite nedostali.

lucul
13. okt 2009

vies co, tam kde sme boli my, tam boli vsetci stihli, asi to bolo tym cerstvym vysokohorskym vzduchom 😀, ale fakt je, ze ked sme zisli dole tak sa tam objavili aj tlstosi hlavne cernosi 😅

pikino
13. okt 2009

a vies co ja sa im ani necudujem. ved ja som tam v kuse len zrala. tolko restik som v zivote nevidela a takych dobrych.
kamosov tatko ma 200kil a jazdi na lincolnovy co je velky ako nasa obyvacka. raz nas zobral do NASA do muzea.
kazdych 5 metrov musel stat a predychavat a autom po dialnici isiel zasadne 60. sme mysleli ze v tom aute umrieme. a dokonca sme sa stratili sme isli po takej ceste jak z tych americkych hororov rozpadnute baraky, a vsade tie gulajuce travy po ceste. no hroza. 😀 a on nic, vobec ho netrapilo, ze sme sa stratili. 😝 uuplny flegmos.

tigi
13. okt 2009

vierka - vsak ja myslim presne to miesto na koseli, ktore odmietalo spolupracu a chcelo aby som bola proste sexi a nechala vykuknut kozy z kosele. 🙄 😝 😀

pikusi nazdar, tak si to chvalabohu prezila. nemyslim soferovanie, ale mangela na mieste spolujazdca... 😅 😉 😝 😀

baby ja v piatok nemozem, ale buduci tzden v utorok nemam problem. 🙂

vikinka81
13. okt 2009

Piki 😀 😀 😀

Lucuul tak to ano....oni nepoznaju male auto 😀 😀 😀

vikinka81
13. okt 2009

No baby vam trochen zavidim tu ameriku.....ja by som sla tiez, len chyba sponzor a moja anglicitina je uboha... 😀 😉

lucul
13. okt 2009

ja som tam schudla, vsetci cumeli, ze kazdy dosiel odtial raz taky a my s kamoskou chudsie 😀 😀 😀
ale to bolo asi fakt tymi horami a ze sme furt stali na nohach a len sme ranajkovali a obedovali a samozrejme zozrali tony zmrzky, ale inak nist 😵
my sme taku cestu vobec nezazili, my sme mali naaaaaaaadhernu cestu, chcem uz dat konecne foto na picasa a potom hodim link 😉

tak v poriadku, ja mozem aj v utorok, aspon bude menej ludi na cestach 😉

lucul
13. okt 2009

viki ja som bola cez leto ked som chodila na vysku, najhorsia bola prvotna investicia, ale vsetko sa mi vratilo a este aj som si nejake love doniesla
ale ukecavam draheho na vylet do new yorku, letenky su celkom fajn momentalne, tak uvidim, ci pojdeme, len nemam pas, musim si dat urobit 😵

vikinka81
13. okt 2009

Lucuul, tak poprosim pribalte aj mna.....new york, vianocne nakupy 😀

pikino
13. okt 2009

viki v amerike je vsetko o polovicu lacnejsie ako tu a teraz ked je tam kriza ani nehovorim. nas vysla spiatocna letenka pred 4 rokmi 18000 a to sme isli do texasu takze do uplnej riti 12 hodin letu.
ja som tam mala vreckove nejakych 200 dolarov na tri tyzdne a este som si domov doniesla a to som sa vracala s plnym kufrom znackoveho oblecenia. ale vela veci mi platil vtedy este frajer manzo. 😀 a byvali sme u kamosky tak asi aj to. teda najprv sme byvali vedla v dome u jej byvaleho frajera. inak to tiez celkom sranda vec.
on tu robil na Funku moderatora a ona bola produkcna tusim BMG. a isla s nim do ameriky a tam sa zabuchla do jeho suseda a zobrali sa 😀 a potom pekne zili vedla seba. 😀tak my sme najprv byvali unho nam prenechal byt, inak typisch stary mladenec bordel vsade a hribiky mu rastli v sprche na okne. 😀 😀 😀 ale inak super.
teraz uz byvaju inde aj ked na tej istej ulici a narodila sa jej dcera vtedy ked mne 😀 celkom sranda.

vikinka81
13. okt 2009

Piki zaujimave citanie......si si pekne uzila 😀 😉 🙂 aspon mas co rozpravat Terezke ked bude velka co mamina vsetko zazila, kolko ste tam boli? 😉 🙂

vierka
13. okt 2009

lucul - ty chces ist do New Yorku a do coho vase lietadlo narazi??? ved dvojicky su tam uz neni 😅

pikuska - no to si chlapi, najlepsie sa soferuje bez nich - vid moj pripad, tak si uzivam teraz soferovanie bez muza, ale ked sedi so mnou, tak som vzdy pod napatim a to on je praveze taky ze nehovori, ale aj tak som v napati 😀

tigi - no aspon by boli odmeny 😀
😝 no a zabudla som ti povedat, ze drzim palce na clostil a ze ja idem na kontrolu k Mikimu v stredu a ty vo stvrtok, tak dufam, ze nam to uz raz vide spolocne 😀 a tu suknu viem aku myslis a musi byt pekna, lebo sa mi take pacia 😀

lucul
13. okt 2009

piki waaau, to je jak roman, aspon maju zazitok 😀
a ze 12hodin letu 😀 😀 😀, my sme leteli do Denveru, a aj s prestupmi 24hodin 😀 😀 😀
ale tie ich veci mi pripadaju aj take nejake kvalitnejsie, vsetko co som si doniesla je este cele, nositelne a pri prani vobec nezmenilo tvar 😵

perla200
autor
13. okt 2009

servus morky...kríza zažehnaná....mužík ma poslal vyvenčiť sa...tak som isla na nákupy a prišla s neuveritelným množstvom igelitiek🙂 malej som nakúpila perfiš vecičky na zimu a sebe akurát tepláky, sprcháč a masku na vlasy...ale poteší aj to...takže som happy, urýchlene som sa musela vrátit domov, lebo simonka strajkovala....ale som spokojnááááááááááááááá velmiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

pikino
13. okt 2009

tri tyzdne. bolo super sice druhu polovicu dovo som lezala v posteli s chripkou a horuckami ale inak super.
mali sme ist vtedy aj na vylet do New Orleans ale ochorel aj jej manzo takze sme nikam nesli no a par mesiacov na to bola ta potopa. nojo skoda. asi osud. 😀 mne tam bolo velmi dobre aj ked som prd rozumela a z toho tepla
som odpadavala a byvalo mi velmi zle. len keby to nebolo tak daleko. ja a lietanie nejdeme dokopy. nabuduce do lietadla vleziem len v stave hlbokeho deliria. 😀

lucul
13. okt 2009

no vidis perli - super, vravela som, ze take male vypnutie niekedy staci 😉 😵

my sme boli 4mesiace a drahy uz umieral, moj tatko tiez a potom ma radsej donutili kupit si za donesene peniaze auto aby som im dalsie leto znova nezmizla 😀 😀 😀

pikino
13. okt 2009

vierka presne ked sedi vedla mna som taka nervozna ze robim skolacke chyby. uplne hovadiny ked sedim sama tak ma ani nenaadne robit take voloviny. 😝

perlus uz aj ty? 😀 ze je to sranda jak si teraz dokazeme odtrhnut od huby a radsej kupit decku. 😀

perla200
autor
13. okt 2009

no ja by som tiež rada letela ale síce som neletela ale mam hrozný strach z lietania...ja ked vidím lietadlo hoci v telke tam ma mrazí....a také že filmy ako air force one nemôžem pozerať....a to chcem ist raz s mužom a malou na cape verde...ja asi v predstihu pôjdem lodou🙂))) aj minulý rok ma manžo nahováral na egypt ale ako sa tam dostaneme lodou hovorím mu....proste neviem čo by som robila a neviem z čoho to mam?🙂))))

ano piki - zrazu nič nepotrebujem, nosím tehu rifle stale a kedže mam peknú zbierku z minulých rokov tak to využívam...svetre nastastie oblečiem...a teraz sa čudujem že preboha čo vsetko som nakúpila v minulých rokoch, neiktoré veci som nikdy nemala na sebe....fakt úplne nové zabalené nátelníky, pulovre....s visačkami.... to mi muselo riadne šibať.....

vikinka81
13. okt 2009

Ste sa tu rozpisali 😀 Perlus super.....niekedy sa treba vyvencit a clovek hned mysli na nieci ine 😉

Ja akurat papam 😀 cinu samozrejme 😝

No ale ste si tam uzili 😀 😉 ale aspon ste videli aj iny kontinent ako europu 😀

pikino
13. okt 2009

perlus napodobne. teraz ked som taky tuckos tak posuvam veci segre ta teraz pre istotu hrozne schudla. 😀
je tiez nemozem vidiet filmy o lietadlach a najnovsie ani nic kde sa vrazdi.

lucul
13. okt 2009

v egypte je perli krasne, ale musis mat fakt zaplateny minimalne 4hviezdickovy hotel a all inclusive, vtedy je parada 😵

perla200
autor
13. okt 2009

no ja síce este neoblečiem rifle...ale natiahnem ich 🙂 🙂 🙂 🙂 ale nezapnem🙂 ale skúsammmmmmmm a pri mojej frekvencii spoločenského života to mam tak na 5 rokov na von a to si dam zakaždým niečo nové.... 😀

ahoj viki - u nás nové nič...mala je riadna čertica...teda vymysla, rehoce sa aj nahlas...vkuse sa mrví už sa ju bojím nechať samu na prebalovacom pulte...lebo sa hmýri vkuse....momentálne spí a drží si cumlík asi si myslí že jej ho zoberiem.... 🙂 🙂 🙂 a je na mne prilepená celý den....ale je perfektná. ty nie si na FB?

vikinka81
13. okt 2009

Luccuul suhlasim a k tomu dobru partiu, my sme boli sami dvaja s mm a kedze mi sme take typy, ktory maju radi spolocnost tak okrem krajiny, jedla, mora, slnka a volna nemozem nic vytknut... 😀

Baby ved sa nebojte lietania...to je super, prvykrat mate strach a dilemu nastupit alebo nenastupit...ale je to v pohodke 😀 😀 a hovori sa ze lietadlo je aj tak najbezpecnejsi dopravny prostriedok 😅 😵

lucul
13. okt 2009

milujem lietanie, aj ked minuly rok ked sme leteli z kosic tak mi nebolo vsetko jedno, sedela som pri okienku a hore snezilo, ale taka fujavica, ze som chcela maminku a drahy sa rehlil 😅
viki my sme boli tiez samy a s mojim bratom, ale ja som sa nudila, chalani len lehnili na lehatkach a ja som vymyslala, kde si vybit energiu 😀 tento rok som chcela ist do Turecka, ale nevyslo, snad raz sa tam dostaneme 😵

pikino
13. okt 2009

ano ale ked raz drbne k zemi s prepacenim tak uz to nepredychas. neni kam zdrhnut.
no ja ked som zacinala s lietanim tak som sa nebala. ale cim viac lietam ty mam vacsi strach ako predminuly rok ked sme boli v thajsku sedime na letisku uz sme mali letiet domov a tam vsade lcd televizory a vysielali letecku havariu
co tam zrovna vtedy padlo lietadlo. no malo som dost. celu cestu v lietadle som sa modlila a to nehovorim o tom ze sme leteli v burke celu cestu priputany. som nic nerobila len lietala na hajzlik s hnackou z nervou a tak som sa bala ze mi nezabrali ani tabletky na spanie co som si tam kupila v lekarni. 😨

vikinka81
13. okt 2009

Perlus nie nie som na FB? Co by som tam robila, to by som musela mat tlupu ludi....a samej sa mi tam nechce byt 😀 😀

Piki ty si teda v tvojom zivote zazila situaciii 😉 🙂 no mne by sa takym stylom ani krvy nedorezali 😀 😀 a ked sem tam som zazila niake turbulencie tak mi s mamou v ociach smrt a moj otec sa rehlil 😉 no ale potom nam kapitan povedal, ze turbulencie su ako hrboly na ceste, takze takto si to vzdy predstavujem a je to.....ale inak ostatne veci som nezazila, chvalabohu 😀 🙂

Lucuul....ja tiez na dofce musim chodit nieco si najst, lebo mna to polehovanie ne lehatkach absolutne nebavi, to je taka nuda ☹ 😵 ja by som vzdy na dovolenke nieco vyviedla ako male decko vtedy je aj vzrusooo 😀 🙂 a v Turecku boli tento rok nasi,pochvalovali si , ja neznasam dovolenku typu ,,rodinny tabor,, byt zatvoreny na hoteli sem tam ist v skupinke na niaky vylet....radsej s mm sadneme do auta do 10 hod. sme v chorvatsku a tam si planujeme svoje vylety a nik nas neobmedzuje...a chorvatsko je moja srdcovka....a jedine kde ma niekam dotiahne tak jedine Grecko

vikinka81
13. okt 2009

Piki ty nasa bylinkarka...nepoznas nieco na herpesy, sa mi vyhodil nad honou perou a mam z toho nervy....nikdy v zivote sa mi nevyhodil herpes nad perou....mam take podozrenie , ze som chytila niaku pliagu ked som chodila na fotodepilaciu a tam mi to ta baba oholila ,,fuziky,, ziletkou ktoru asi pouzila uz pred domnou niakej zenskej ak nie jednej a ze jednorazova...setria 🤐 ☹

lucul
13. okt 2009

viki - ja mozem take dovolenky, ale musia byt na hoteli a v okoli nejake aktivity, vtedy je parada
a turbulencie ee, my sme zazili ked sme leteli na kanarske, fuj, to sme boli s bratrancom maly a to bol des, krstna nas nadopovala kinedrilom a ked sme zaspali tak bola stastna, ze aspon ten pad prespime, ked sme doleteli tak sme stiskali uja, co pre nas prisiel, ale na nas to nezanechalo nic, ale krstna chuda sa boji, ona sa cely let ani nepostavi zo stolicky a den pred odletom je na antidepkacoch 😅

viki - my sme vsetky na fb, teda skoro 😵

pikino
13. okt 2009

no viki jedine do lekarne si skocit heres je svina. kebyze mas tu uvlampu tak ta pomaha velmi.