Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vikinka81
27. okt 2009

Vierka to je zavist? 😀 😝

Ajoj Vanilecka a Lucuuul, moja blavacka 😀 🙂

Takze buduci tyzden, okaaaa pisem si vas do kalendara...a Tigi mas volno, samozrejme u vas TT 😵 tesim sa na niaky chutnucky kolacik 😀

vanilkka
27. okt 2009

ja som BK zasa 😀

tigi
27. okt 2009

inak baby ked by sme isli do detailov, my sme neni TT, my sme s vierkou CF. 😝 😀

vikusi ja mozem ktorykolvek den. 🙂

juliett99
27. okt 2009

sak hej ale okres TT.. 😀

lucul
27. okt 2009

tigi len tak dalej, domace ulohy si treba plnit 😀 😀 😀

juli - neeeeeee od macochy nejsi ani nechci byt, ver mi, macocha je bleeeeeee 😀 😀 😀

ok, ak ideme do detailov, tak ja som BA 😀 😀 😀, ale z mamininej strany som TT 😉

kluara
27. okt 2009

ahojte TT + BA 😀 😀 😀 😀 😀

tigi, máš pekný graf - držím palce 🙂

vikinka81
27. okt 2009

No a ked ja zacnem rozoberat odkial som ja...... 😀 😀 😀 zapisem celu stranu 😀 😀

Ba..je prechod 🙂

Tak okaaaa, babby buduci tyzden ma cakajte....vsak este upresnim, ale toto uz bude na 100% 🙂

vanilkka
27. okt 2009

co sa organizuje cicky? dufam, ze to bude zvrhle 😀

juliett99
27. okt 2009

tigi ,, pekne si domace ulohy treba plnit,, 😵 😵 😵 urcite s toho daco bude,, 😝

lucul hmm od macochy nie som ale macocha som,, xiix
vcera mi Davidko povedal ze on nechce aby som bola taka zla na neho,, takze som zla mama- macocha, 😕 ☹

juliett99
27. okt 2009

kluara uz by bola u toho lekara?? 😉 😉

lucul
27. okt 2009

juli neboj, to preboli, nemoze ti skakat po hlave a urcite nie si zla, ved ho lubis 😉

babyyyyyyyy a co s tym divadlom? rozmyslala som aj nad tym westom - "mandarinkova izba", lebo vsetky dobre v snd su vypredane, jedine, ze by sme este skusili "skrotenie zlej zeny" alebo "fetisistky", ci naaaaaaahodou 🙂

kluara
27. okt 2009

Juli, určite nie si zlá mama, možno len trošku prísnejšia 🙂 aj mne to povie môj Lukáško, že som zlá, keď si občas trvám na svojom 😅

a k doktorovi idem až v piatok, to čakanie je neskutočné 😖

tigi
27. okt 2009

ahoj kluarus, vdaka, celkom som aj zvedava ako to dopadne. 😅 🙂 ty si si tiez meravala BT?

juli neni si zla, presne ako hovori lucka, nemoze ti skakat po hlave, takze obcas treba byt neoblomna aj ked sa mu to mozno nepaci. neboj, staci ked si spomenies ako sa tesil ze ta ma a ze si nanho dobra, to stale plati. 🙂

vierka
27. okt 2009

tigi - tak ale ja som to este doma pre istotu overila, ze ci som nebola taka dychtiva do toho, ze by som to poplietla... ale vazne su tie obaly blbo 😅 tak som tu knihu pekne odlozila a vytiahla som si trojku 😀
no tak mozes malu este pofotit, nech ju aj ja vidim 😀

vanilka - no zvrhlosti by este len nastali keby si sa toho zucastnila aj ty 😀

lucul - ja neviem co s tym divadlom, ked uz na nieco ist, tak nech je to aspon dobre... nechce sa mi ist na nejaku podradnu hru len preto, ze su tam volne miesta 😒

kluara - teraz sa ten cas neskutocne vlecie, ale pockaj, potom to pojde tak ryyyyyychlo vsetko 😀
a ty si vlastne este pred mrchou prisla na to ze si tehu??? lebo ked si to napisala, ze si tehu si mala vtedy len tusim nejaky 3 tyzden v pase 😅

vanilkka
27. okt 2009

vierka ja ako hlavny zvrhlik sa toho musim zucastnit inak sa tam unudite pri formalnych debatach 😀 😀 😀

lucul
27. okt 2009

vierka - "mandarinkova izba" je super, hra tam len tluckova a kramar - hlavne postavy, a este bibiana ondrejkova a ten z reklamy na slsp - ale ti su len tak doplnujuco, ale kramar nema chybu, on sa rehoce aj sam na sebe ked sa pomyli alebo sa nevie chytit 😀

juliett99
27. okt 2009

dik za povzbudenie,, prislo mi to dost luto a aj smutno s toho. Ale ako vravite my len chceme aby vedel ze nemoze urcite veci robit ,, a to ze ho chceme naucit poriadku, je asi najvacsi problem,,
tvrdi ze on v bodeli zit nechce ale ked prides do detskej tak je tam uz svincik,, 😕 😠
aj steny uz su spinave a to uz bude mat skor 8 rokov,, proste si nevada na svoje veci pozor.
ale inak ho milujeme a vsetci traja sa tesime na Samiho prichod,, 😀

kluara
27. okt 2009

tigi - áno, meriavala som, asi nejakého pol roka, potom som sa na to vyprdla

vierka - ja ani neviem presne v ktorom som týždni, ale podľa vyjadrenia dr. som bola vtedy v 3tt..... ja som išla k doktorovi kvôli iným veciam a ten mi pri prehliadke povedal, že som tehu. sama som zvedavá, ako tu bude po piatku, hádam budem o dosť múdrejšia 😅

lucul
27. okt 2009

kluara urcite bude vsetko v poriadku a som zvedava, potom napis, co ti povedali 😵

juli neboj, to ho prejde, teraz je v takom veku, segranka tiez povedala rodicom, ze ich kasle a neznasa ich, ale tam je o doooost vacsi problem, u vas je to len v takom normalnom usmerneni, ja som tiez bola rebel a taky vek som mala ked som si zbalila veci a mamine som povedala, ze sa stahujem k ocinovi lebo ona ma neznasa a robi vsetko preto aby sa ma zbavila, tak asi tak 😀

tigi
27. okt 2009

kluarus ja meriam iba prvy mesiac a aj to iba kvoli tomu, ze mi doktor stanovil PCO, teda ze u mna neprebieha ovulka.pustila som sa teda do merania a zistujem ci prebehne, alebo nie. ale inak je to sranda, ako nejaka ciarka v grafe vykresli co sa deje s tvojim telom. 😀

juli drz sa, ono to neni jednoduche vzdy s deturencami, niektore sa plesknu o zem a budu plakat kym nedostanu co chcu alebo co nechcu robit, co nastastie asi nie je Davidkov pripad. ja by som na tvojom mieste tiez trvala na svojom. 😉

luci, no ta predstava ako si balis kufricek je bohova. sa ti tam zmestil akurat tak jeden plysak, nie? 😀

lucul
27. okt 2009

tigi presne 😀, ja som mala taky maly kufrik cerveny, aj dnes su dostat, take tie malinke detske, voslo mi tam jedno tricko, ale zasadova som bola, vylozila som jednu komplet skrinu kym mamina dorazila, ze co si hundrem 😀 😀 😀

juliett99
27. okt 2009

tigi to bolo dobre si ma pobavila,,, 😉 😉 😉

viem ze je dobre ked sa spravame ako sa spravame ved neskor by nam tak akurat poskakal po hlave.. takze hlavu hore,, este uvidime ake to bude ked sa drobec narodi..

vierka
27. okt 2009

juli - baby maju pravdu, treba sa hlavne s partnerom dohodnut na tom ako chcete vychovavat a potom si stat za svojim... ved ani nam sa niekedy nepacilo co mama, alebo oco nakazali, ale je to predsa na nieco dobre, clovek musi mat nejaky normalny zaklad do zviota a ked je to len co sa tyka poriadku v izbe, tak to nie je vobec zlo... treba si stat za svojim a nezotrocit sa a nedat si skakat po hlave 🙂

kluara - aha, tak takto to bolo.. lebo vlastne tyzdne tehu sa rataju od poslednej mrchy, tak mi to prislo tak moc skoro ze to videl... ale urcite je vsetko v najlepsom poriadku 😀

tigi
27. okt 2009

luci ja si ho pamatam, my sme mali tiez taky doma, mali sme tam obrazok krtka 😀 som ho v neskorsom - pubertalnom - veku pouzivala na svoje sukromne prkotiny, listocky, koralky a take tie "vzacne" veci. 😀

inak zachvilku ocakavam sefov prichod a cakam ze ma dod*be. dnes ma "tazku" naladu. 😖

lucul
27. okt 2009

viki mnamiiiiiiiii, si mi spravila chute s tymi receptami, asi nieco urobim 😵

vierka
27. okt 2009

a mne sa dnes nic nechce a citim sa nejako divne, asi si pojdem rovno po praci lahnut domov na gauc ked sa to nezlepsi... ked sa to zlepsi, tak pojdem segre na kavu...

pikino
27. okt 2009

dobre raaanko sa praje 😀 😀 😀

vierka
27. okt 2009

😀 to sa niekto maaaaaaaaaaa, ked este len ranko 😀 😀 😀

pikino
27. okt 2009

mnooooo teraz ranajkujem, vstavali sme o jedenastej, zobudil nas telefon. 😝

a hlasim ze SC tma jak v rici a kosa.

vierka
27. okt 2009

no keby ste nemali telefon, tak asi spite az do zajtra 😀 😀 😀